Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-15/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 8722-03 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай ауданында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4 %-дан 2 %-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нурпанова

О понижении размера ставки
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 8С-15/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 марта 2024 года № 8722-03. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13 февраля 2026 года № 8С-40/1
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13.02.2026 № 8С-40/1 (вводится в действие с 01.01.2026)
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в Бурабайском районе с 4 % на 2 %.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова