Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 15-105 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8739-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 41-298 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 16.02.2026 № 41-298 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Зеренді аудандық мәслихатының төрағасы Р.Габдуллина

О понижении размера ставки
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 15-105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8739-03. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2026 года № 41-298
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2026 № 41-298 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в Зерендинском районе с 4 % на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Зерендинского районного маслихата Р.Габдуллина