Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № А-5/222 "Ақмола облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылыққа пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 9 тамыздағы № А-8/365 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 тамызда № 8816-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 18 тамыздағы № А-8/440 қаулысымен.

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 3 мая 2022 года № А-5/222 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Акмолинской области, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Акмолинской области от 9 августа 2024 года № А-8/365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 августа 2024 года № 8816-03. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 18 августа 2025 года № А-8/440

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 18.08.2025 № А-8/440 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылыққа пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 3 мамырдағы № А-5/222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28000 болып тіркелген) қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
"Степногорск қаласы" бөлімінде:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 18.08.2025 № А-8/440 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Акмолинской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 3 мая 2022 года № А-5/222 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28000) следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "город Степногорск":

Целиноград ауданы (солтүстік ендіктің 50°36'4.61", шығыс бойлықтың 70°58'50.71" – солтүстік ендіктің 50°36'3.74", шығыс бойлықтың 70°59'41.59" географиялық координаттарының тұстамасында)
500
50
109-9
Плантация тоғаны
Целиноград ауданы
300
50
";
"Шортанды ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 119-2, 119-3, 119-4, 119-5 жолдарымен толықтырылсын:
"
119-2
Елизаветинская бөгеті
Шортанды ауданы, Дамса ауылдық округі (солтүстік ендіктің 51°28'6.83", шығыс бойлықтың 71°7'26.88" географиялық координаттарының тұстамасында)
300
100
119-3
Основная бөгеті
Шортанды ауданы, Дамса ауылдық округі, Дамса ауылынан 3 шақырымда

Целиноградский район (в створе географических координат 50°36'4.61" северной широты, 70°58'50.71" восточной долготы - 50°36'3.74" северной широты, 70°59'41.59" восточной долготы)
500
50
109-9
Пруд Плантация
Целиноградский район
300
50
";
в разделе "Шортандинский район":
дополнить строками, порядковые номера 119-2, 119-3, 119-4, 119-5, следующего содержания:
"
119-2
Плотина Елизаветинская
Шортандинский район, Дамсинский сельский округ (в створе географических координат 51°28'6.83" северной широты, 71°7'26.88" восточной долготы)
300
100
119-3
Плотина Основная
Шортандинский район, Дамсинский сельский округ, в 3 километрах от села Дамса

500
35
119-4
Табыскөл көлі
Шортанды ауданы
500
75
119-5
Уақ көлі
Шортанды ауданы
500
100
".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті
Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация министрлігі
Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитетінің
Су ресурстарын реттеу, қорғау
және пайдалану жөніндегі Ертіс бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация министрлігі
Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитетінің
Су ресурстарын реттеу, қорғау және
пайдалану жөніндегі Есіл бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация министрлігі
Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитетінің
Су ресурстарын реттеу, қорғау
және пайдалану жөніндегі Нұра-Сарысу бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі

500
35
119-4
Озеро Табысколь
Шортандинский район
500
75
119-5
Озеро Уақ
Шортандинский район
500
100
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Акмолинской области
Комитета санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Ертисская бассейновая инспекция по регулированию,
охране и использованию водных ресурсов Комитета по
регулированию, охране и использованию водных ресурсов
Министерства водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Есильская бассейновая инспекция по регулированию,
охране и использованию водных ресурсов Комитета по
регулированию, охране и использованию водных ресурсов
Министерства водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Нура-Сарысуская бассейновая инспекция по
регулированию, охране и использованию водных
ресурсов Комитета по регулированию, охране и
использованию водных ресурсов
Министерства водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"