Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны өндіретін және сататын тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) бағасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2024 жылғы 2 қазандағы № 171 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 3 қазанда № 35201 болып тіркелді.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабының 13) тармақшасына, 156-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа:
1) 1-қосымшаға сәйкес "Дене шынықтыру және спорт бойынша республикалық оқу-әдістемелік және талдау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
2) 2-қосымшаға сәйкес "Республикалық спорт колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
3) 3-қосымшаға сәйкес "Алатау" қысқы спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
4) 4-қосымшаға "Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
5) 5-қосымшаға сәйкес "Допингке қарсы ұлттық орталық" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
6) 6-қосымшаға сәйкес "Астана" олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
7) 7-қосымшаға сәйкес "Күрес түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
8) 8-қосымшаға сәйкес "Алматы" олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны өндіретін және сататын тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағасы белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Қаржы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые республиканскими государственными казенными предприятиями Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
Приказ Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 2 октября 2024 года № 171. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2024 года № 35201
В соответствии с подпунктом 13) статьи 15, пунктом 1 статьи 156 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые:
1) республиканским государственным казенным предприятием "Республиканский учебно-методический и аналитический центр по физической культуре и спорту" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) республиканским государственным казенным предприятием "Республиканский колледж спорта" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) республиканским государственным казенным предприятием "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по зимним видам спорта "Алатау" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) республиканским государственным казенным предприятием "Центр олимпийской подготовки по зимним видам спорта" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) республиканским государственным казенным предприятием "Национальный антидопинговый центр" согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) республиканским государственным казенным предприятием "Центр олимпийской подготовки "Астана" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) республиканским государственным казенным предприятием "Центр олимпийской подготовки по видам борьбы" согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) республиканским государственным казенным предприятием "Центр олимпийской подготовки "Алматы" согласно приложению 8 к настоящему приказу.
2. Департаменту финансов Министерства туризма и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы тармақта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение трех рабочих дней после введения в действия настоящего приказа размещение его на интернет-ресурсе Министерства туризма и спорта Республики Казахстан;
3) в течение трех рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
туризм және спорт министрі
Е. Мырзабосынов
Қазақстан Республикасы
туризм және спорт министрі
2024 жылғы 2 қазандағы
№ 171 бұйрығына
1-қосымша
"Дене шынықтыру және спорт бойынша республикалық оқу-әдістемелік және талдау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны өндіретін және сататын тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) бағасы
р/с №
Тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Өлшем бірлігінің теңгеге шаққандағы құны
1
2
3
4
5
1
Спорт және дене шынықтыру саласында біліктілікті арттыру курстарын өткізу және ұйымдастыру (72 сағат)
адам
1

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра туризма и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр туризма и спорта
Республики Казахстан
Е. Мырзабосынов
Приложение 1 к приказу
Министр туризма и спорта
Республики Казахстан
от 2 октября 2024 года № 171
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые республиканским государственным казенным предприятием "Республиканский учебно-методический и аналитический центр по физической культуре и спорту"
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Единица измерения
Количество
Стоимость единицы измерения в тенге
1
2
3
4
5
1
Организация и проведение курсов по повышению квалификации в области физической культуры и спорта
(72 часа)
человек
1