Отырар ауданында салық салу объектісінің елдi мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 247 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қарашада № 6404-13 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 08.01.2026 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!

Об утверждении коэффициента зонирования в Отырарском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 20 ноября 2023 года № 247. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 21 ноября 2023 года № 6404-13. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Туркестанской области от 8 января 2026 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Туркестанской области от 08.01.2026 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!

Осы қаулы 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы №475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17847 тіркелген) сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года №475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №17847), акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: