Екібастұз қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 28/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 маусымда № 7351-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 9 қазандағы № 276/34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 09.10.2025 № 276/34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 377 бұйрығына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы "Екібастұз қаласындағы тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жаратуды және қайта өңдеуді есепке алмай) арналған тарифтерді бекіту туралы" № 186/22 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 20 маусымдағы
№ 28/4 шешіміне
қосымша
Екібастұз қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға,
тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн
салығынсыз)
Жайлы үйлер
Айына1 тұрғыннан

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Экибастузу
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 20 июня 2023 года № 28/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2023 года № 7351-14. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 9 октября 2025 года № 276/34
Сноска. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 09.10.2025 № 276/34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронению твердых бытовых отходов по городу Экибастузу согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 3 ноября 2017 года № 186/22 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Экибастузе (без учета утилизации и переработки)".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 20 июня 2023 года
№ 28/4
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Экибастузу
Наименование
Расчетная
единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя