Бейімбет Майлин ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 сәуірде № 9961 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тобыл кенті және Бейімбет Майлин ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 30.05.2025 № 175 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
2. Бейімбет Майлин ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары схемаларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 30.05.2025 № 175 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин аудан маслихатының төрағасы Д. Мартин
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
1-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының Тобыл кенті жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 30.05.2025 № 175 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
2-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының елді мекендері жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 30.05.2025 № 175 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
3-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының Тобыл кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. Шешім 3-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 30.05.2025 № 175 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақ номері
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Беимбета Майлина
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 6 апреля 2023 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2023 года № 9961.
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель поселка Тобол и населенных пунктов района Беимбета Майлина согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 30.05.2025 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Тобол и населенных пунктов района Беимбета Майлина согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 30.05.2025 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Беимбета Майлина Д. Мартин
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов района Беимбета Майлина
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 30.05.2025 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов района Беимбета Майлина
Сноска. Приложение 2 в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 30.05.2025 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Тобол района Беимбета Майлина
Сноска. Решение дополнено приложением 3 в соответствии с решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 30.05.2025 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I

Тобыл кенті (оңтүстік бөлігі) теміржол жолдарының солтүстік шекарасынан кенттің шығыс, оңтүстік және батыс шекаралары бойынша, одан әрі теміржол жолдарының солтүстік шекарасынан кенттің шығыс шекарасына дейін. Южная, Нефтебазовская, Болашақ, Степная, Новая, Бақыт, Каменный карьері, КСМК, Водрем-303, Школьный тұйық, Карьерная, Панфилов көшелері, өнеркәсіптік аймақ (003)
1,5
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
4-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының елді мекендері жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 30.05.2025 № 175 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақ номері
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Әйет ауылы (001, 002)
1,9
2
II
Юбилейное ауылы (тұрғын аймақ) (031)
Байшуақ ауылы (029)
Красносельское ауылы (024)
Асенкритовка ауылы (021)
Майское ауылы (027)
1,7
3
III
Набережное ауылы (029)
Николаевка ауылы (022)
Қызылжар ауылы (022)
Береговое ауылы (035)
Нагорное ауылы (035)
Новоильиновка ауылы (041, 042)
Валерьяновка ауылы (043)
Приозерное ауылы (039)
Апановка ауылы (046)
1,5
4
IV
Щербиновка ауылы (025)
Притобольское ауылы (044)
Евгеновка ауылы (037)
Мақсұт ауылы (055)
Смайловка ауылы (053)
Қайындыкөл ауылы (048)
1,4
5
V
Павловка ауылы (046)
Увальное ауылы (033)
Ақсуат ауылы (044)
Богородское ауылы (043)
Майлин ауылы (022)
Приреченское ауылы (027)
1,2
6
VI
Юбилейное ауылы (өнеркәсіптік аймақ) (031)
Әйет ауылы (033)
Варваринка ауылы (021)
Журавлевка ауылы (025)
Орынбор ауылы (033)
Козыревка ауылы (043)
1,1
7
VII
Павловка ауылы (046)
Новоильиновка ауылы (өнеркәсіптік аймақ) (041, 042)
Набережное ауылы (029)
Красносельское ауылы (025)
Приозерное ауылы (039)
Баталы ауылы (031)
Павловка ауылы (050)
Мирное ауылы (044)
1,0
8
VIII
Нагорное ауылы (035)
Евгеновка ауылы (037)
Павловка ауылы (051)
Мақсұт ауылы (055)
Смайловка ауылы (053)
Қайындыкөл ауылы (048)
Увальное ауылы (033)
0,8

поселок Тобол (южная часть) от северной границы железнодорожных путей по восточной, южной и западной границам поселка, далее по северной границе железнодорожных путей до восточной границы поселка. Улицы Южная, Нефтебазовская, Болашақ, Степная, Новая, Бакыт, Каменный карьер, КСМК, Водрем-303, Школьный тупик, Карьерная, Панфилова, промышленная зона (003)
1,5
Приложение 4
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Беимбета Майлина
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 30.05.2025 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
село Әйет (001, 002)
1,9
2
II
село Юбилейное (жилая зона) (031),
село Байшуақ (029),
село Красносельское (024),
село Асенкритовка (021),
село Майское (027)
1,7
3
III
село Набережное (029),
село Николаевка (022),
село Кызылжар (022),
село Береговое (035),
село Нагорное (035),
село Новоильиновка (041, 042),
село Валерьяновка (043),
село Приозерное (039),
село Апановка (046)
1,5
4
IV
село Щербиновка (025),
село Притобольское (044),
село Евгеновка (037),
село Максут (055),
село Смайловка (053),
село Кайындыколь (048)
1,4
5
V
село Павловка (046),
село Увальное (033),
село Аксуатское (044),
село Богородское (043),
село Майлин (022),
село Приреченское (027)
1,2
6
VI
село Юбилейное (промышленная зона) (031),
село Әйет (033),
село Варваринка (021),
село Журавлевка (025),
село Оренбурское (033),
село Козыревка (043)
1,1
7
VII
село Павловка (046),
село Новоильиновка (промышленная зона) (041, 042),
село Набережное (029),
село Красносельское (025),
село Приозерное (039),
село Баталы (022),
село Павловка (050),
село Мирное (044)
1,0
8
VIII
село Нагорное (035),
село Евгеновка (037),
село Павловка (051),
село Максут (055),
село Смайловка (053),
село Кайындыколь (048),
село Увальное (033)
0,8