Жаңақорған ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 52 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдеде № 8432-11 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды -Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 19.12.2025 № 470 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының төрағасы Г. Сопбеков

О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Жанакорганскому району
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 27 июня 2023 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июля 2023 года № 8432-11. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2025 года № 470.
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 19.12.2025 № 470 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Жанакорганскому району с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Председатель Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков