Шетелдіктер үшін арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 3 қазандағы № 284/5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қазанда № 6497-09 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген), Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қаласында, Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінде хостелдерді, қонақ үйлерді, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшері болу құнының 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 27.03.2024 № 324/9 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).
2. Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 237/2 "Туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6376-09 тіркелген).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 3 октября 2023 года № 284/5. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 6 октября 2023 года № 6497-09. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-10) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 33110), Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В городе Шахтинске, поселках Долинка, Новодолинский, Шахан в местах размещения туристов, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья, установить ставку туристского взноса для иностранцев на 2024 год в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 27.03.2024 № 324/9 (вводится в действие с 01.01.2024 и подлежит официальному опубликованию).
2. Признать утратившим силу Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2023 года № 237/2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов на 2023 год" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 6376-09).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова