Төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 124 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 желтоқсанда № 6534-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 маусымдағы № 297 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 26.06.2025 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 576 бабына сәйкес Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О ставках платы
Решение Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2023 года № 124. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 19 декабря 2023 года № 6534-09. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 26 июня 2025 года № 297
Сноска. Утратило cилу решением Карагандинского областного маслихата от 26.06.2025 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 576 бабының 2, 4, 5 және 6-тармақтарында белгіленген төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы бойынша 2 есеге көтерілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" № 465 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1903 болып тіркелді);

1. Повысить ставки платы, установленные пунктами 2, 4, 5 и 6 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", по Карагандинской области в 2 раза согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
1) Решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года № 465 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1903);

2) Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының № 465 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №593 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6127 болып тіркелді).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық
мәслихатының

2) Решение Карагандинского областного маслихата от 10 декабря 2020 года № 593 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года № 465 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6127).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение к решению
Карагандинского
областного маслихата