Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 4742 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 желтоқсанда № 5130 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 13 тамыздағы № 1901 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 13.08.2025 № 1901 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31, 37-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 7 декабря 2023 года № 4742. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2023 года № 5130. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 13 августа 2025 года № 1901
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 13.08.2025 № 1901 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Тараз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімінің міндетін атқарушы Қ. Исмаил
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Тараз қаласы әкімінің
2023 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 4742 қаулысына 1-қосымша
Тараз қаласының аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Рафинад көшесі, 3Б, "Firkan" супермаркеті ғимаратының сол жағындағы қалқан
2
Айтбек Байқоразов көшесі, 90А, "Тектұрмас" мешіті ғимаратының алдындағы қалқан
3

1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Тараз согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Тараз Қ. Исмаил
"СОГЛАСОВАНО"
Таразская городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение 1 к постановлению
акима города Тараз от 7 декабря
2023 года № 4742
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз
Места размещения агитационных печатных материалов
1
улица Рафинадная, 3Б, щит с левой стороны от здания супермаркета "Firkan"
2
улица Айтбека Байкоразова, 90А, щит перед зданием мечети "Тектурмас"
3

Солнечный көшесі, 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 34 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
4
Жібек жолы көшесі, 11А, "Invivo" медициналық зертханасы ғимаратының алдындағы қалқан
5
Мұхамеджан Тынышбаев көшесі, 28Б, "У дяди Вити" азық-түлік дүкені ғимаратының оң жағындағы қалқан
6
Байзақ Пірманов көшесі, 112, "Ұлан" сауда орталығы ғимаратының оң жағындағы қалқан
7
Ғазиз Лұқманов көшесі, 61, "Бейбіт" азық-түлік дүкені ғимаратының алдындағы қалқан
8
Ғазиз Лұқманов 2-өтпе жолы, 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
9
Целиноград көшесі, 2Б, "Firkan" супермаркеті ғимаратының сол жағындағы қалқан
10
Көлтоған шағынауданы, Шамшырақ көшесі, 18, "Усмонжон баба" мешіті ғимаратының оң жағындағы қалқан
11
Құмшағал шағынауданы, Ақсарай көшесі, 1, әкімшілік ғимаратының сол жағындағы қалқан
12
Құмшағал шағынауданы, Ордабасы көшесі, 1Г, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
13
Шөлдала шағынауданы, Құмшағал көшесі, 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
14
Желтовский көшесі, 1А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы № 28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
15
"Алатау" шағынауданы, 53, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы № 48 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
16
Байзақ батыр көшесі, 257, "СМП-306" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алдындағы қалқан
17
Иван Крылов көшесі, 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
18
Привокзальный көшесі 1, "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің - "ЖТ Жамбыл бөлімшесі" филиалы ғимаратының оң жағындағы қалқан
19
Байзақ батыр көшесі, 166, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 24 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
20

улица Солнечная, 2, щит с левой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 34 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
4
улица Жибек жолы, 11А, щит перед зданием медицинской лаборатории "Invivo"
5
улица Мухамеджана Тынышбаева, 28Б, щит с правой стороны от здания продуктового магазина "У дяди Вити"
6
улица Байзака Пирманова, 112, щит с правой стороны от здания торгового центра "Улан"
7
улица Газиза Лукманова, 61, щит перед зданием продуктового магазина "Бейбит"
8
2-проезд Газиза Лукманова, 2, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
9
улица Целиноградская, 2Б, щит с левой стороны от здания супермаркета "Firkan"
10
микрорайон Колтоган, улица Шамшырак, 18, щит с правой стороны от здания мечети "Усмонжон баба"
11
микрорайон Кумшагал, улица Аксарай, 1, щит с левой стороны от административного здания
12
микрорайон Кумшагал, улица Ордабасы, 1Г, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
13
микрорайон Шолдала, улица Кумшагалская, 4, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
14
улица Желтовского, 1А, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 имени А.Молдагуловой отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
15
микрорайон "Алатау", 53, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 48 имени Т.Рыскулова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
16
улица Байзак батыра, 257, щит перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "СМП-306"
17
улица Ивана Крылова, 1, щит с левой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
18
улица Привокзальная, 1, щит с правой стороны от здания филиала товарищества с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки" - "Жамбылское отделение ГП"
19
улица Байзак батыра, 166, щит с левой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Гимназия № 24 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
20

Мәншүк Мәметова көшесі, 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Әуезов атындағы № 33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
21
Сыпатай батыр көшеcі, 2, "Grand Bazaar" сауда орталығы ғимаратының алдындағы қалқан
22
Мәмбет батыр көшесі, 2/8, "Ауыл-Береке" базары орталық кіреберісінің алдындағы қалқан
23
Абай даңғылы, 103А, "Mechta.kz" сауда орталығы ғимаратының оң жағындағы қалқан
24
Жамбыл даңғылы, 75А, "Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институты" мекемесінің Студенттер үйі ғимаратының сол жағындағы қалқан
25
Тілеміс ақын көшесі, 19, "Қораз" азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағындағы қалқан
26
Құлагер көшесі, 7, "Нұрислам" азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағындағы қалқан
27
Жамбыл даңғылы, 10, "Темір" құрылыс дүкені ғимаратының алдындағы қалқан
28
Кенен Әзірбаев көшесі, 154, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
29
"Бурыл" алабы, Сәду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
30
"Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесі, 28, Әлеуметтік дүкен ғимаратының сол жағындағы қалқан
31
Қаныш Сәтбаев көшесі, 5А, "КОРЗИНКА" оптомаркеті ғимаратының сол жағындағы қалқан
32
Асанбай Асқаров көшесі, 217Б, "ВКУСНАЯ КОРЗИНКА" супермаркеті ғимаратының сол жағындағы қалқан
33
Мәңгілік Ел көшесі 1Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының сол жағындағы қалқан
34
Шерхан Мұртаза көшесі 153, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының сол жағындағы қалқан
35
Рысбек батыр көшесі, 13А, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы № 5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының сол жағындағы қалқан
36
Төле би даңғылы, 198А, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік коропорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Жамбыл облысы бойынша филиалының Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратының оң жағындағы қалқан
37
Ыбырайым Сүлейменов көшесі, 6, "Қазақстан" Республикалық Телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамының Жамбыл облыстық филиалы ғимаратының оң жағындағы қалқан
38

улица Маншук Маметовой, 9, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 33 имени М.Ауэзова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
21
улица Сыпатай батыра, 2, щит перед зданием торгового центра "Grand Bazaar"
22
улица Мамбет батыра, 2/8, щит перед центральным входом базара "Ауыл-Береке"
23
проспект Абая, 103А, щит с правой стороны от здания торгового центра "Mechta.kz"
24
проспект Жамбыла, 75А, щит с левой стороны от здания дома Студентов учреждения "Международный Таразский инновационный институт имени Шерхана Муртазы"
25
улица Тлемис акына, 19, щит с левой стороны от здания продуктового магазина "Кораз"
26
улица Кулагер, 7, щит с левой стороны от здания продуктового магазина "Нурислам"
27
проспект Жамбыла, 10, щит перед зданием строительного магазина "Темир"
28
улица Кенена Азербаева, 154, щит с левой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44 имени Ш.Смаханулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
29
массив "Бурыл", улица Саду Шакирова, 82, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
30
микрорайон "Ұлы Дала", улица Кошке Кеменгерулы, 28, щит с левой стороны от здания социального магазина
31
улица Каныша Сатпаева, 5А, щит с левой стороны от здания оптомаркета "КОРЗИНКА"
32
улица Асанбая Аскарова, 217Б, щит с левой стороны от здания супермаркета "ВКУСНАЯ КОРЗИНКА"
33
улица Мәңгілік Ел, 1Б, щит с левой стороны от здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной перинатальный центр управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
34
улица Шерхана Муртазы, 153, щит с левой стороны от здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная инфекционная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
35
улица Рысбек батыра, 13А, щит с левой стороны от здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
36
проспект Толе би, 198А, щит с правой стороны от здания специализированного отдела по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Жамбылской области
37
улица Ыбырайыма Сулейменова, 6, щит с правой стороны от здания Жамбылского областного филиала акционерного общества "Республиканская Телерадиокорпорация "Казахстан"
38

Қолбасшы Қойгелді көшесі, 158А, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік коропорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық № 1 халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратының оң жағындағы қалқан
39
Абай даңғылы, 130, "KIMEX" дүкені ғимаратының оң жағындағы қалқан
40
Жамбыл даңғылы, 145, "Қазақстан Халық Банкі" акционерлік қоғамының № 169900 Жамбыл облыстық филиалы ғимаратының оң жағындағы қалқан
41
"Талас" шағынауданы, 16, "Руслан" азық-түлік дүкенінің оң жағындағы қалқан
42
"Салтанат" шағын ауданы, 31Д, "Салтанат" сауда үйі ғимаратының оң жағындағы қалқан
43
Мұхамед Хайдар Дулати көшесі, 171 үйдің оң жағындағы қалқан
44
"Самал" шағынауданы, 12, "Тұмар" сұлулық салонының оң жағындағы қалқан
45
"Самал" шағынауданы, 46, "Сафият" сауда үйі ғимаратының сол жағындағы қалқан
46
"Мыңбұлақ" шағынауданы, 7, "Almaz Medical Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Жамбыл филиалы ғимаратының оң жағындағы қалқан
47
Дмитрий Шостакович көшесі, Денсаулық саябағына кіреберістің сол жағындағы қалқан
48
"Аса" шағынауданы, 36Б, "Сұлтан" сауда орталығы ғимаратының сол жағындағы қалқан
49
Тұрар Рысқұлов көшесі, 1, "ИРС" сауда орталығы ғимаратының сол жағындағы қалқан
50
Тұрар Рысқұлов және Қаратай Тұрысов көшелерінің қиылысы, "Қаратау" шағынауданы, 42 үйдің сол жағындағы қалқан
51
"Қаратау" шағынауданы, 6 үйдің алдындағы қалқан
52
Бауыржан Момышұлы және Тәуке хан көшелерінің қиылысындағы қалқан
53
Шымкент көшесі, 22, Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі "Қазгидромет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалы ғимаратының сол жағындағы қалқан
54
Нұрлан Әбішев көшесі, 169 үйдің алдындағы қалқан
55
"Арай-2" шағынауданы, Әлеуметтік дүкен ғимаратының сол жағындағы қалқан
56
"Бәйтерек" шағынауданы, Әлеуметтік дүкен ғимаратының сол жағындағы қалқан
Тараз қаласы әкімінің
2023 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 4742 қаулысына 2-қосымша
Тараз қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі

улица Қолбасшы Койгельды, 158А, щит с правой стороны от здания отдела № 1 города Тараз по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Жамбылской области
39
проспект Абая, 130, щит с правой стороны от здания магазина "KIMEX"
40
проспект Жамбыла, 145, щит с правой стороны от здания Жамбылского областного филиала № 169900 акционерного общества "Народный Банк Казахстана"
41
микрорайон "Талас", 16, щит с правой стороны от продуктового магазина "Руслан"
42
микрорайон "Салтанат", 31Д, щит с правой стороны от здания торгового дома "Салтанат"
43
улица Мухамеда Хайдара Дулати, щит с правой стороны дома 171
44
микрорайон "Самал", 12, щит с правой стороны от салона красоты "Тумар"
45
микрорайон "Самал", 46, щит с левой стороны от здания торгового дома "Сафият"
46
микрорайон "Мынбулак", 7, щит с правой стороны от здания Жамбылского филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Almaz Medical Group"
47
улица Дмитрия Шостаковича, щит с левой стороны от входа в парк Здоровья
48
микрорайон "Аса", 36Б, щит с левой стороны от здания торгового центра "Султан"
49
улица Турара Рыскулова, 1, щит с левой стороны от здания торгового центра "ИРС"
50
пересечение улиц Турара Рыскулова и Каратая Турысова, микрорайон "Каратау", щит с левой стороны дома 42
51
микрорайон "Каратау", щит перед домом 6
52
щит на пересечении улиц Бауыржан Момышулы и Тауке хана
53
улица Шымкент, 22, щит с левой стороны от здания филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казгидромет" Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан по Жамбылской области
54
улица Нурлана Абишева, щит перед домом 169
55
микрорайон "Арай-2", щит с левой стороны от здания социального магазина
56
микрорайон "Байтерек", щит с левой стороны от здания социального магазина
Приложение 2 к постановлению
акима города Тараз от 7 декабря
2023 года № 4742
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Тараз

1) "Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №184 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2546 болып тіркелген);
2) "Сайлаулар кезінде барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №184 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы №242 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2573 болып тіркелген);
3) "Сайлаулар кезінде барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №184 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы №13 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2925 болып тіркелген);
4) "Сайлаулар кезінде барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №184 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 қазандағы №5843 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №30324 болып тіркелген).

1) Постановление акимата города Тараз от 23 февраля 2015 года №184 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2546);
2) постановление акимата города Тараз от 12 марта 2015 года №242 "О внесении дополнений в постановление акимата города Тараз от 23 февраля 2015 года №184 "О предоставлении помещений для встреч всех кандидатов с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2573);
3) постановление акимата города Тараз от 25 января 2016 года №13 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Тараз от 23 февраля 2015 года №184 "О предоставлении помещений для встреч всех кандидатов с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2925);
4) постановление акимата города Тараз от 26 октября 2022 года №5843 "О внесении изменений в постановление акимата города Тараз от 23 февраля 2015 года №184 "О предоставлении помещений для встреч всех кандидатов с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №30324).