Хромтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 71 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 наурызда № 8314 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бекітілген Ішкі сауда қағидаларына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 22.10.2024 № 251 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Хромтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Хромтау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 137 "Хромтау қаласының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгiлеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5548 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Хромтау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Хромтау ауданының
әкімі
А. Бекет
Хромтау ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "__" ________
№ ______ қаулысына № 1
қосымша
Хромтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Хромтауского района
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 14 марта 2023 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 марта 2023 года № 8314.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами внутренней торговли, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Хромтауского района Актюбинской области от 22.10.2024 № 251 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Хромтауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Хромтауского района от 7 июня 2017 года № 137 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Хромтау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5548).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Хромтауского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Хромтауского
района
А. Бекет
Приложение № 1 к
постановлению акимата
Хромтауского района от "___"
_______ 2026 г. №_____
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Хромтауского района