"Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № а-10/231 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № а-5/112 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 маусымда № 8583-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 маусымдағы № а-5/91 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 18.06.2025 № а-5/91 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № а-10/231 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26301 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкімі А.Кадралина
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жақсы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
Жақсы ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 6 маусымдағы
№ а-5/112 Қаулысына
қосымша
Жақсы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "31"
желтоқсандағы
№ а-10/231 қаулысына
1-қосымша
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу
коэффициенттері
1
Қали Еспенбетұлы көшесі
1,85
2
Бейімбет Майлин көшесі
Бірлік көшесі
Строительная көшесі
Ілияс Жансүгіров көшесі
Мұхтар Әуезов көшесі
Әліби Жангелдин көшесі
1,95
3
Микрорайон шағын ауданы
Болашақ шағын ауданы
Абай көшесі 73, 77 үй
2,05
4
Әлия Молдағұлова көшесі
Юрий Гагарин көшесі
Амангелді Иманов көшесі
Әділбек Майкүтов көшесі
Советская көшесі
Сейітжан Жақыпов көшесі
Бауыржан Момышұлы көшесі
Дорожная көшесі
Мәншүк Мәметова көшесі
Октябрьская көшесі
Молодежная көшесі
Жамбыл Жабаев көшесі
Степная көшесі
Максим Горький көшесі
Мереке көшесі
Целинная көшесі
Транспортная көшесі
Западная көшесі
Энергетиков көшесі
Көктем көшесі
Элеваторная көшесі
Тоқтар Әубәкіров көшесі
Абай көшесі
1,95
5
Дружбы көшесі
Мира көшесі
Тәуелсіздік көшесі
Мағжан Жұмабаев көшесі
Сәкен Сейфуллин көшесі
Кенжеш Түктібаев көшесі
Пионерская көшесі
Дорожный тұйық көшесі
1,95

О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 31 декабря 2021 года № а-10/231 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 6 июня 2023 года № а-5/112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2023 года № 8583-03. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 18 июня 2025 года № а-5/91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 18.06.2025 № а-5/91 (вводится в действие с 01.01.2026 года).
Акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района" от 31 декабря 2021 года № а-10/231 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26301) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаксынского района А.Кадралина
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское
государственное учреждение
"Управление государственных
доходов по Жаксынскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение к постановлению
Акимата Жаксынского района
от 6 июня 2023 года
№ а-5/112
Приложение 1 к постановлению
акимата Жаксынского района
от "31" декабря 2021 года
№ а-10/231
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынского района
Месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынкого района
Коэффициенты зонирования
1
Улица Кали Еспенбетулы
1,85
2
Улица Беимбета Майлина
Улица Бирлик
Улица Строительная
Улица Ильяса Жансугурова
Улица Мухтара Ауезова
Улица Алиби Жангельдина
1,95
3
Микрорайон Микрорайон
Микрорайон Болашак
Улица Абай дом 73, 77
2,05
4
Улица Алии Молдагуловой
Улица Юрия Гагарина
Улица Амангельды Иманова
Улица Адильбека Майкутова
Улица Советская
Улица Сейтжана Жакупова
Улица Бауыржан Момышұлы
Улица Дорожная
Улица Маншук Маметовой
Улица Октябрьская
Улица Молодежная
Улица Жамбула Жабаева Улица Степная
Улица Максима Горького
Улица Мереке
Улица Целинная
Улица Транспортная
Улица Западная
Улица Энергетиков
Улица Коктем
Улица Элеваторная
Улица Токтара Аубакирова
Улица Абай
1,95
5
Улица Дружбы
Улица Мира
Улица Тауелсиздик
Улица Мағжан Жұмабаев
Улица Сакена Сейфуллина
Улица Кенжеша Туктубаева
Улица Пионерская
Переулок Дорожный
1,95