Жаңақала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 8 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 ақпанда № 26745 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңақала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерi бекітілсін.
2. "Жаңақала ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Мұқамбетжановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Д. Закарин
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Жаңақала ауданы әкімдігінің
20__ жылғы __ ___________
№___ қаулысына қосымша
Жаңақала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жангалинского района
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 28 января 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 февраля 2022 года № 26745.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жангалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жангалинского района" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Мукамбетжанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Д. Закарин
СОГЛАСОВАНО:
Государственный учреждение "Управление
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Западно Казахстанской области"
Приложение к постановлению
акима Жангалинского района
от __ _______ 20__ года №___
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жангалинского района

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 11.03.2026 № 24 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атаулары
1
KL-ZN-1
Қызылоба ауылына кіре беріс, 0-1 километр
2
KL-ZN-2
Пятимар ауылына кіре беріс, 0-10 километр
3
KL-ZN-3
Бірлік ауылына кіре беріс, 0-14 километр
4
KL-ZN-4

Сноска. Приложение - в редакции постановления Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.03.2026 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
1
KL-ZN-1
Подъезд к селу Кызылоба, 0-1 километр
2
KL-ZN-2
Подъезд к селу Пятимар, 0-10 километр
3
KL-ZN-3
Подъезд к селу Бирлик, 0-14 километр
4
KL-ZN-4