Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 шілдедегі № 12-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 шілдеде № 28763 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 18 қарашадағы № 21-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 18.11.2025 № 21-11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 июля 2022 года № 12-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2022 года № 28763. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2025 года № 21-11
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18.11.2025 № 21-11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об автомобильном транспорте", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастар мынадай тізбелері:
1) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастары 1-қосымшаға сәйкес;
2) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауылдық және ауданішілік автомобиль қатынастары 2-қосымшаға сәйкес;
3) Орал қаласы бойынша қалалық және қала маңындағы автомобиль қатынастары 3-қосымшаға сәйкес;

1. Определить следующие перечни социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 1;
2) сельские и внутрирайонные автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 2;
3) городские и пригородные автомобильные сообщения по городу Уральск согласно приложению 3;

4) Ақсай қаласы бойынша қалалық автомобиль қатынастары 4-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2 Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2022 жылғы 8 шілдедегі
№ 12-3 шешіміне 1-қосымша
Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастарының тізбесі

4) городские автомобильные сообщения по городу Аксай согласно приложению 4.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Конысбаева
Приложение 1 к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 8 июля 2022 года № 12-3
Перечень социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области