Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 147/12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27645 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 241/27) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 26.12.2025 № 241/27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 шешіміне (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6604 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 2-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесі:
1) мүгедек балалары бар немесе тәрбиелеп отырған отбасылар;
2) "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен марапатталған көп балалы аналар, көп балалы отбасылар;
3) толық емес отбасылар;
4) Ипотекалық бағдарламасының және (немесе) Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен мемлекеттік тұрғын үй құрылысының бағдарламасының талаптарына сәйкес келетін Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 154 бекітілген бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18445 болып тіркелген) Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларына сәйкес қалыптастырылатын еңбек ресурстарының болжамын ескере отырып, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы қажетті мамандар, құқық қорғау органдарының қызметкерлері, әлеуметтік қамсыздандыру қызметкерлері, мемлекеттік қызметшілер;
5) 1 және 2 топтағы мүгедектер;
6) кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған жиырма тоғыз жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар жатады. Мұндай адамдардың жасы әскери қызметке шақырылған кезде мерзiмдi әскери қызметтен өту мерзiмiне ұзартылады;
7) басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері.".

О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 418/35 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 14 апреля 2022 года № 147/12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27645. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26 декабря 2025 года № 241/27
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26.12.2025 № 241/27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Павлодарской области "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области" от 8 ноября 2019 года № 418/35 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6604) следующие изменения:
в приложении к указанному решению пункт 2 изложить в следующей новой редакции:
"2. Перечень категорий получателей жилищных сертификатов:
1) семьи, имеющие или воспитывающие детей-инвалидов;
2) многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи;
3) неполные семьи;
4) востребованные специалисты в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта, сотрудники правоохранительных органов, сотрудники социального обеспечения, государственные служащие с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правил формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденных Министра труда и социальной защиты населения Республики приказом Казахстан от 29 марта 2019 года № 154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18445), соответствующие требованиям ипотечной программы и (или) государственной программы жилищного строительства, утвержденной Правительством Республики Казахстан;
5) инвалиды 1 и 2 групп;
6) дети-сироты и дети, оставшихся без попечения родителей, не достигших двадцати девяти лет, потерявших родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы;
7) ветераны боевых действий на территории других государств.".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов