"Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2022 жылғы 2 наурыздағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 наурызда № 27051 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 27.04.2026 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Амангелді ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Амангелді ауданы әкімінің "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9337 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 3-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
3
№ 216 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: Байқадамов көшесі 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 27/1, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 37/1, 37/2, 39/1; Дүйсенбин көшесі 19/1, 19/2, 19/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/13, 29/14, 29/15, 29/16, 30, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/14, 31/15, 31/17, 31/18, 31/19, 32, 34; М. Дулатов көшесі 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27/1, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 42; Д. Ещанов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19, 21; Жалдама көшесі 1, 3, 5, 6, 23/1, 23/2; Қанжығалин көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12; Б. Майлин көшесі 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 29, 31, 46/1, 46/2, 46/4, 46/6, 46/8; М. Мәметова көшесі 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23А, 25/1, 25/2; Сейдахмет Ақын көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; Таңаткан Палуан көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10; Мәтібай Ақын көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, М. Мәметова көшесі, 4, Амангелдi ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет, тiлдердi дамыту және спорт бөлімінің "Қ. Әбенов атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
".

О внесении изменения в решение акима Амангельдинского района от 17 июля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района"
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 2 марта 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2022 года № 27051. Утратило силу решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 27 апреля 2026 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 27.04.2026 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким Амангельдинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Амангельдинского района "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района" от 17 июля 2020 года № 3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9337) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
строку, порядковый номер 3, изложить в новой редакции:
"
3
Избирательный участок № 216
В границах села Амангельды: улица Байкадамова 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 27/1, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 37/1, 37/2, 39/1; улица Дуйсенбина 19/1, 19/2, 19/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/13, 29/14, 29/15, 29/16, 30, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/14, 31/15, 31/17, 31/18, 31/19, 32, 34; улица М. Дулатова 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27/1, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 42; улица Д. Ещанова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19, 21; улица Жалдама 1, 3, 5, 6, 23/1, 23/2; улица Канжигалина 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12; улица Б. Майлина 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 29, 31, 46/1, 46/2, 46/4, 46/6, 46/8; улица М. Маметовой 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23А, 25/1, 25/2; улица Сейдахмет Акына 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; улица Танаткан Полуана 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10; улица Матибай Акына 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица М. Маметовой, 4, здание коммунального государственного учреждения "Дом культуры имени К. Абенова" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта акимата Амангельдинского района
".

2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданы әкімінің міндетін атқарушы Б. Алпысбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Амангелді аудандық
сайлау комиссиясы

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Амангельдинского района Б. Алпысбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Амангельдинская районная
избирательная комиссия