Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 288 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 мамырдағы № 80 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28340 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 12 қаңтардағы № 1 қаулысымен. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2026 жылғы 20 қаңтарда № 37862 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 12.01.2026 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 288 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25900 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облысының әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 3 декабря 2021 года № 288 "Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 30 мая 2022 года № 80. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28340. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 12 января 2026 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2026 года № 37862.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 12.01.2026 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 3 декабря 2021 года № 288 "Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25900) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области