Қосшы қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 02-183 қаулысымен. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте № 29732 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Қосшы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қосшы қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қосшы қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы
Постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 20 сентября 2022 года № 02-183. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2022 года № 29732.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Косшы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Косшы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Косшы.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласының әкімі Г.Касенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қосшы қаласының
аумақтық сайлау
комиссиясы
Қосшы қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 02-183 қаулысына
1-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 13.04.2026 № 04-109 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Республика көшесі, 46-үй, Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімінің аппараты ғимаратының жанындағы стенд
2
"Лесная поляна" шағынауданы, 20-үй, үйдің қарсысындағы стенд
3

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Косшы Г.Касенов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Косшы
Приложение № 1 к постановлению
акимата города Косшы
от 20 сентября 2022 года
№ 02-183
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Косшы Акмолинской области от 13.04.2026 № 04-109 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места размещения агитационных печатных материалов
1
улица Республика 46, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима города Косшы" Акмолинской области
2
мкр. Лесная поляна 20, стенд на против дома
3

Республика көшесі, 1/1, 4-корпус, №3 жалпы білім беретін мектептің жанындағы стенд
4
Абсағитов көшесі, 4-үй, №1 жалпы білім беретін мектептің жанындағы стенд
5
Жангелдин көшесі, 16-үй, "Дара" мектебінің жанындағы стенд
6
Қ.А. Ясауи көшесі, "SMALL" сауда орталығының қарсысындағы стенд
7
Желтоқсан көшесі, IT мектеп-лицейінің жанындағы стенд
8
"Лесная поляна" шағынауданы, 1-үй, "Экомаркет" минимаркеті аялдамасының жанындағы стенд
9
"Лесная поляна" шағынауданы, 2-үй, "Экомаркет" минимаркеті аялдамасының жанындағы стенд
10
"Лесная поляна" шағынауданы, 8-үй, аялдама жанындағы стенд
11
Тайтөбе ауылы, Кенесары хан көшесі, 15-үй, жалпы білім беретін мектептің жанындағы стенд
2-қосымша
Қосшы қаласы әкімдігінің
№ ______ қаулысына
"___" __________ 2026 жыл
Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізбесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 13.04.2026 № 04-109 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1
"Чистые пруды" ЖШС, Айтеке би көшесі, 33, демалыс аймағы
2
"Best Management Group" ЖШС, Есіл көшесі, 9/6, "Green Park" демалыс орталығының мейрамхана залы
3
Жеке кәсіпкер Какимжанова Л., Республика көшесі, 80, "ARUZHAN PLAZA" мейрамханасының үлкен банкет залы
4
Жеке кәсіпкер Умержанова Б.А., Жолмағамбет Қалиев көшесі, 22, "Айгерім" мейрамханасының залы
5
"Z-1" ЖШС, Республика көшесі, 1Б, "Восточный двор" мейрамханасының банкет залы
6
"Silk-Road corporation" ЖШС, Әліби Жангелдин көшесі, 16, "Бизнес академия" лицей-мектебінің акт залы
7
"Ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" жанындағы мәдениет үйі, Республика көшесі, 11

ул. Республика 1/1 к4, стенд возле общеобразовательной школы №3
4
ул. Абсагитова 4, стенд возле общеобразовательной школы №1
5
ул. Жангельдина 16, стенд возле школы "Дара"
6
ул. Х.А. Яссави, стенд на против ТЦ SMALL
7
Ул Желтоксан, стенд возле IT школы-лицей
8
мкр. Лесная поляна 1, стенд возле остановки "Минимаркет Экомаркет"
9
мкр. Лесная поляна 2, стенд возле остановки "Минимаркет Экомаркет"
10
мкр. Лесная поляна 8, стенд возле остановки
11
село Тайтобе ул. Кенесары хана, 15 стенд возле общеобразовательной школы
Приложение № 2
к постановлению
акимата города Косшы
№ __________________
от __________________
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Косшы Акмолинской области от 13.04.2026 № 04-109 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1
ТОО "Чистые пруды" ул. Айтеке-би 33 зона отдыха
2
ТОО "Best Management Group" улица Ишимская, 9/6, зал ресторана Центра отдыха "Green Park"
3
индивидуальный предприниматель Какимжанова Л., улица Республики, 80, большой банкетный зал ресторана "ARUZHAN PLAZA"
4
индивидуальный предприниматель Умержанова Б.А., улица Жолмагамбета Калиева, 22, зал ресторана "Айгерим",
5
ТОО "Z-1"
улица Республики 1 Б, банкетный зал ресторана "Восточный двор"
6
ТОО "Silk-Road corporation"
улица Алиби Жангельдина, 16, актовый зал школы лицея "Бизнес - академия
7
дом культуры при "отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта", улица Республика 11