Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидаларын, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің м.а. 2022 жылғы 29 шiлдедегi № 347 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 тамызда № 29030 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 30.03.2026 № 69-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 29) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 30.04.2025 № 98 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидалары, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 30.03.2026 № 69-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім беру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы Ш. Каринова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы вице-министрі
_______________ Д. Жаналинов
2022 жылғы "____"_____________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика бірінші вице-министрі
_______________ Т. Жаксылыков
2022 жылғы "____"_____________
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 22 шілдедегі
№ 347 бұйрығына қосымша
Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу қағидалары, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлері
Ескерту. Сыйақының мөлшерлері жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 30.03.2026 № 69-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қағидалар жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу тәртібін, сондай-ақ жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды дайындаған педагогтерге, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына, оларды дайындаған педагогтерге берілетін біржолғы сыйақының мөлшерлерін белгілейді (бұдан әрі – Біржолғы сыйақы).
2. Біржолғы сыйақы беруді жүзеге асыратын орган Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) болып табылады.
3. Біржолғы сыйақы жеке сипатта болады және бір жыл ішінде қайталап берілмейді.
4. Біржолғы сыйақы ағымдағы жылдың жетістігі үшін ғана беріледі.
5. Біржолғы сыйақы алуға кандидаттар Қазақстан Республикасының азаматтары болуы тиіс.
6. Біржолғы сыйақы алуға кандидаттар болып мыналар табылады:
1) жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері, оларды дайындаған педагогтер;
2) ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздары, оларды дайындаған педагогтер.
Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың аталған жеңімпаздары мен жүлдегерлері және ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздары осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес сауалнама толтырады. Он сегіз жасқа толмаған тұлғалардың сауалнамаларында көрсетілген мәліметтердің дұрыстығы ата-аналарының немесе өзге де заңды өкілдерінің қолдарымен расталады.

Об утверждении Правил выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, а также их размеров
Приказ и.о. Министра просвещения Республики Казахстан от 29 июля 2022 года № 347. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2022 года № 29030.
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
В соответствии с подпунктом 29) статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра просвещения РК от 30.04.2025 № 98 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, а также их размеры.
2. Комитету дошкольного и среднего образования Министерства просвещения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства просвещения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридической департамент Министерства просвещения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра просвещения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности министра Ш. Каринова
"СОГЛАСОВАН"
Вице-министр финансов
Республики Казахстан
________________Д. Жаналинов
"____" ____________ 2022 года
"СОГЛАСОВАН"
Первый вице-министр национальной экономики
Республики Казахстан
________________Т. Жаксылыков
"____" ____________ 2022 года
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра просвещения
Республики Казахстан
от "___" _____ 2022 года
__________________
Правила выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, а также их размеры
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила устанавливают порядок выплаты единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам, педагогам, подготовившим их, а также их размеры.
2. Органом, осуществляющим присуждение Единовременного вознаграждения, является Министерство просвещения Республики Казахстан (далее - Министерство).
3. Единовременное вознаграждение носит персональный характер и не может присуждаться повторно в течение года.
4. Единовременное вознаграждение присуждается только за достижение текущего года.
5. Кандидаты на получение Единовременного вознаграждения должны быть гражданами Республики Казахстан.
6. Кандидатами для награждения Единовременного вознаграждения являются победители и призеры международных олимпиад по общеобразовательным предметам и педагоги, подготовившие их, указанные победителями и призерами международных олимпиад по общеобразовательным предметам в анкетах согласно приложению 1 к настоящим Правилам. Достоверность данных в анкете подтверждается подписями родителей, усыновителей, опекунов или попечителей, патронатных воспитателей и других заменяющих их лица.

7. Біржолғы сыйақы:
1) Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 20 шілдедегі № 333 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28915 болып тіркелген) (бұдан әрі – № 333 бұйрық) бекітілген тізбеге сәйкес жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздары болған қазақстандық білім алушыларға, Қазақстан Республикасы құрама командасының мүшелеріне;
2) № 333 бұйрықпен бекітілген тізбеге сәйкес жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарын дайындаған педагогтерге төленеді.
8. Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне мынадай мөлшердегі Біржолғы сыйақыны көрсете отырып, сертификат беріледі:
1) I дәрежелі диплом мен алтын медаль үшін – 1500 АЕК;
2) II дәрежелі диплом мен күміс медаль үшін – 1000 АЕК;
3) III дәрежелі диплом мен қола медаль үшін – 500 АЕК.
9. Ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарына I дәрежелі диплом мен алтын медаль үшін 1500 АЕК мөлшеріндегі Біржолғы сыйақыны көрсете отырып, сертификат беріледі.
10. Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін дайындаған педагогтерге мынадай мөлшердегі Біржолғы сыйақыны көрсете отырып, сертификат беріледі:
1) I дәрежелі диплом мен алтын медаль иегерін дайындаған педагогке – базалық лауазымдық айлықақының 26,5 еселенген мөлшерінде;
2) II дәрежелі диплом мен күміс медаль иегерін дайындаған педагогке – базалық лауазымдық айлықақының 17,5 еселенген мөлшерінде;
3) III дәрежелі диплом мен қола медаль иегерін дайындаған педагогке – базалық лауазымдық айлықақының 8,5 еселенген мөлшерінде.
11. Ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпазын – I дәрежелі диплом мен алтын медаль иегерін дайындаған педагогке базалық лауазымдық айлықақының 26,5 еселенген мөлшеріндегі Біржолғы сыйақыны көрсете отырып, сертификат беріледі.
2-тарау. Біржолғы сыйақы төлеу тәртібі

7. Единовременное вознаграждение присуждается:
1) казахстанским обучающимся, членам сборной команды Республики Казахстан ставших победителями и призерами международных олимпиад, соответствующих перечню согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) педагогам, подготовивших победителей и призеров международных олимпиад, соответствующих перечню согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
8. Победителям и призерам, вручается сертификат с указанием Единовременного вознаграждения в следующих размерах:
1) за диплом I степени и золотую медаль – 1 500 МРП;
2) за диплом II степени и серебряную медаль – 1000 МРП;
3) за диплом III степени и бронзовую медаль – 500 МРП.
11. Педагогам, подготовившим победителей и призеров вручается сертификат с указанием Единовременного вознаграждения в следующих размерах:
1) педагогу, подготовившему обладателя диплома I степени и золотой медали – 26,5 кратном размере базового должностного оклада;
2) педагогу, подготовившему обладателя диплома IІ степени и серебряной медали – 17,5 кратном размере базового должностного оклада;
3) педагогу, подготовившему обладателя диплома IІІ степени и бронзовой медали – 8,5 размере кратном базового должностного оклада.
Глава 2. Порядок выплаты единовременного вознаграждения
9. В соответствии с результатами выступления сборных команд Республики Казахстан на международных олимпиадах по общеобразовательным предметам текущего года Республиканский научно-практический центр "Дарын" (далее – РНЦП "Дарын"):
1) утверждает список победителей и призеров, копии результатов опубликованных на официальных сайтах стран-организаторов;
2) организует награждение победителей и призеров дипломами I, II, III степеней, копии дипломов международных олимпиад, и соответствующих перечню согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
10. Списки педагогов, подготовивших победителей и призеров международных олимпиад, формируются на основании подтверждающих документов с организации образования, где обучается победитель и призер с указанием данных педагога.
11. Для получения Единовременного вознаграждения ее кандидаты предоставляют в РНПЦ "Дарын" следующие документы:
1) копия документа, удостоверяющего личность (при его наличии) и (или) свидетельства о рождении (при его наличии) и (или) паспорта (при его наличии);
2) копии дипломов I, II, III степеней;
3) реквизиты текущего банковского счета;
4) справку с места работы педагога;
5) справку с места учебы обладателя Единовременного вознаграждения с указанием данных о педагоге.
Достоверность данных подтверждается подписями руководителей организаций образования, родителей, усыновителей, опекунов или попечителей, патронатных воспитателей и других заменяющих их лица.

12. Қазақстан Республикасы құрама командаларының ағымдағы жылғы жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадаларға, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарына қатысу нәтижелеріне сәйкес "Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы (бұдан әрі – "Дарын" РҒПО):
1) жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстары жеңімпаздарының тізімін, ұйымдастырушы елдердің ресми сайттарында жарияланған нәтижелерінің көшірмелерін қалыптастырады және бекітеді;
2) № 333 бұйрықпен бекітілген тізбеге сәйкес жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарын I, II, III дәрежелі дипломдармен марапаттауды ұйымдастырады.
13. "Дарын" РҒПО жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарын дайындаған педагогтердің тізімдерін жеңімпаз және жүлдегер оқитын білім беру ұйымының педагог туралы деректері көрсетілген растайтын құжаттары негізінде қалыптастырады және бекітеді.
14. Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздары Біржолғы сыйақы алу үшін "Дарын" РҒПО-ға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың (бар болған жағдайда) және (немесе) туу туралы куәліктің (бар болған жағдайда) және (немесе) төлқұжатының (бар болған жағдайда) көшірмесі;
2) I, II, III дәрежелі дипломдардың көшірмелері;
3) ағымдағы банктік есепшоттың деректемелері;
4) педагогтің жұмыс орнынан анықтама;
5) Біржолғы сыйақы алшуының оқу орнынан педагог туралы деректер көрсетілген анықтама.
Он сегіз жасқа толмаған тұлғалар туралы деректердің дұрыстығы білім беру ұйымы басшысының, ата-аналарының немесе өзге де заңды өкілдерінің қолдарымен расталады.
15. Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстарының жеңімпаздарын дайындаған педагогтер Біржолғы сыйақы алу үшін "Дарын" РҒПО-ға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың (бар болған жағдайда) және (немесе) төлқұжатының (бар болған жағдайда) көшірмесі;
2) жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері, ғылыми жобалардың халықаралық конкурстары жеңімпаздарының I, II, III дәрежелі дипломдардың көшірмелері;
3) ағымдағы банктік есепшоттың деректемелері;
4) педагогтің жұмыс орнынан анықтама.
16. Біржолғы сыйақы республикалық бюджет қаражаты есебінен төленеді.
17. Педагог екі және одан көп жеңімпазды және (немесе) жүлдегерді дайындаған жағдайда, Біржолғы сыйақы жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың әрбір жеңімпазы мен жүлдегері, халықаралық ғылыми жобалар конкурстарының жеңімпазы үшін төленеді.
18. Білім алушылар екі және одан да көп педагогті көрсеткен жағдайда, Біржолғы сыйақы сомасы көрсетілген педагогтер арасында тең пропорцияда бөлінеді.
19. Жеңімпаз немесе жүлдегер Біржолғы сыйақы алудан бас тартқан жағдайда, жеңімпаздарды немесе жүлдегерлерді дайындаған педагогтердің оны алу құқығы сақталады.
20. Министрлік "Дарын" РҒПО ұсынған құжаттардың негізінде Министрліктің интернет-ресурсында орналастыра отырып, ағымдағы жылға Біржолғы сыйақы төлеу туралы бұйрық шығарады. Бұйрықта алушылардың тізімі, осы Қағидалардың 8, 9, 10 және 11-тармақтарына сәйкес төлемдердің мөлшері көрсетіледі.
21. Біржолғы сыйақылар жеңімпаздар мен жүлдегерлердің, сондай-ақ оларды дайындаған педагогтердің тиісті ағымдағы банктік есепшоттарына ақшалай қаражатты аудару жолымен төленеді.
22. Біржолғы сыйақыға Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген шығыстар (салықтар және басқа да міндетті төлемдер мен алымдар) кірмейді.
Жалпы білім беретін пәндер
бойынша халықаралық
олимпиадалардың жеңімпаздары
мен жүлдегерлеріне, оларды
дайындаған педагогтерге
біржолғы сыйақы төлеу
қағидаларына, сондай-ақ жалпы
білім беретін пәндер бойынша
халықаралық олимпиадалардың
жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне, оларды
дайындаған педагогтерге
біржолғы сыйақы мөлшерлеріне
қосымша
Халықаралық олимпиада жеңімпазының немесе жүлдегерінің немесе ғылыми жобалардың халықаралық конкурстары жеңімпазының сауалнамасы
Қатысушының ТАӘ (ол болған жағдайда)__________________________
Халықаралық зияткерлік жарыстар (олимпиада немесе халықаралық
жобалар)_______________________________________________________
Мектеп атауы (ауыл, аудан, қала, облыс)___________________________
Сыныбы _________
Қатысушының байланыстары (ұялы телефон нөмірі, мессенджерлер, e-mail)
ТАӘ (ол болған жағдайда) және байланыстары (ұялы телефон нөмірі,
WhatsApp)___________________
Сізді халықаралық олимпиадаға дайындаған педагогтің ТАӘ (ол болған
жағдайда)___________________________________________
Оның жұмыс немесе оқу орны _____________________________________
Ата-аналардың немесе басқа да заңды өкілдердің қолы______________
Жауаптарыңыз үшін рақмет. Өз қолыңызбен толтырылып, қол қойылған анкетаның сканерленген нұсқасын электрондық поштаға жіберуіңізді сұраймыз.

12. Списки педагогов сборных команд Республики Казахстан утверждается приказом РНПЦ "Дарын" на основании подтверждающих документов с организации образования.
13. Единовременное вознаграждение выплачивается за счет средств республиканского бюджета.
14. При подготовке педагогами двух и более победителей и призеров, Единовременного вознаграждения выплачивается за каждого победителя и призера.
15. При указании обучающимся двух и более педагогов сумма Единовременного вознаграждения распределяется между указанными педагогами в равных пропорциях.
16. В случае отказа победителем или призером от награждения Единовременного вознаграждения, за педагогами, подготовившими победителей или призеров, сохраняется право на получение Единовременного вознаграждения.
17. Министерство на основании документов представленных РНПЦ "Дарын", издает приказ о присуждении Единовременного вознаграждения на текущий год с размещением на интернет-ресурсе Министерства. В приказе указывается список награжденных, размеры выплат согласно пунктам 8 и 9 настоящих Правил.
18. Единовременное вознаграждение выплачиваются путем перечисления денежных средств на соответствующие текущие банковские счета победителей и призеров и указанных педагогов.
19. Единовременное вознаграждение не включает расходы (налоги, и другие обязательные платежи и сборы), установленные законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1 к Правилам выплаты
единовременного вознаграждения
победителям и призерам
международных олимпиад
по общеобразовательным
предметам, педагогам,
подготовившим их,
а также размеры единовременного
вознаграждения победителям
и призерам международных олимпиад
по общеобразовательным предметам,
педагогам, подготовившим их
Анкета победителя/призера международных олимпиад
• Ф.И.О. участника (при его наличии) _____________________________________
• Предмет олимпиады __________________________________________________
• Название школы (село, район, город, область)_____________________________
_____________________________________________________________________
• Класс _________ • Контакты участника (номер моб.телефона, мессенджеры, e-mail)
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
• Ф.И.О. (при его наличии) и контакты родителей (номер моб.телефона, whatsup)
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
• Ф.И.О. (при его наличии) педагога, подготовившего Вас к участию международной
олимпиаде _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
• Место его (ее) работы или учебы __________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Подпись родителей, усыновителей, опекунов или попечителей, патронатных
воспитателей и других заменяющих их лиц
______________________________________________________________________
Благодарим Вас за ответы. Просим прислать скан заполненной собственноручно и
подписанной анкеты на электронный адрес.
Приложение 2 к Правилам выплаты
единовременного вознаграждения
победителям и призерам международных
олимпиад по общеобразовательным
предметам, педагогам,
подготовившим их,
а также размеры единовременного
вознаграждения победителям и призерам
международных олимпиад
по общеобразовательным предметам,
педагогам, подготовившим их
Перечень международных олимпиад по общеобразовательным предметам, по которым победители, призеры и педагоги, подготовившие их, поощряются единовременным вознаграждением за счет бюджетных средств
Международные олимпиады по общеобразовательным предметам
Наименование олимпиад
1.
Международная олимпиада по математике (International Mathematical Olympiad (Интернейшэнал Математикал Олимпиад)
2.
Международная олимпиада по физике (International Physic Olympiad) (Интернейшэнал Физик Олимпиад)
3.
Международная олимпиада по химии (International Chemistry Olympiad (Интернейшэнал Кэмистри Олимпиад)
4.
Международная олимпиада по биологии (International Biology Olympiad) (Интернейшэнал Байолоджи Олимпиад)
5.
Международная олимпиада по географии (International Geography Olympiad (Интернейшэнал Джиографи Олимпиад)
6.
Международная олимпиада по информатике (International Olympiad in Informatic (Интернейшэнал Олимпиад Ин Информатик)
7.
Международная олимпиада по лингвистике (International Linguistic Olympiad (Интернейшэнал Лингуистик Олимпиад)