Шығыс Қазақстан облысының ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 28 сәуірде № 157 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 мамырда № 8726 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қазандағы № 255 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 10.10.2025 № 255 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 39 – бабының екінші бөлігінің 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 апреля 2021 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 мая 2021 года № 8726. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 октября 2025 года № 255
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 10.10.2025 № 255 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) части второй статьи 39 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің құрылыс, энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы мәселелерге жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2021 жылғы "28" сәуірдегі
№157 қаулысымен бекітілген
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам в сфере строительства, энергетики и жилищно-коммунального хозяйства.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 28 апреля 2021 года № 157
Перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения