Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/65 "2021 - 2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қазандағы № 1/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24932 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/65 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7115 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6002005 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 729842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11702 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4357 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5256104 мың теңге;
2) шығындар – 6095659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37273 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33322 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -133406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133406 мың теңге;
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 0 теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 1/65 "О Майском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 25 октября 2021 года № 1/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24932
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 1/65 "О Майском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7115) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6002005 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 729842 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11702 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4357 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5256104 тысячи тенге;
2) затраты – 6095659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37273 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33322 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -133406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133406 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2021 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 0 тенге.";