Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 44/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 маусымда № 23143 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 241/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 26.12.2025 № 241/27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 шешіміне (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6604 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әлеуметтік көмек түрінде бастапқы жарна сомасының 100 % мөлшерінде, бірақ 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын;
2) әлеуметтік қолдау түрінде бастапқы жарна сомасының 50% мөлшерінде, бірақ 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын мөлшерде тұрғын үй сертификаттарының мөлшері белгіленсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының сессия төрағасы В. Соломкин
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов

О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 418/35 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 8 июня 2021 года № 44/4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2021 года № 23143. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26 декабря 2025 года № 241/27
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26.12.2025 № 241/27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Павлодарской области "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области" от 8 ноября 2019 года № 418/35 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6604) следующие изменения:
в приложении к указанному решению подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) 100% от суммы первоначального взноса, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной помощи;
2) 50% от суммы первоначального взноса, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского
областного маслихата В. Соломкин
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов