Әулиекөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 қазандағы № 153 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қарашада № 24985 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 04.07.2025 № 107 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтык актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Әулиекөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Теменов
Әулиекөл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 27 қазандағы
№ 153 қаулысына
қосымша
Әулиекөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым
1
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, Тұрғымбаев көшесі, № 21 ғимаратқа қарама-қарсы
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
2
Әулиекөл ауданы, Аманқарағай ауылдық округі, Аманқарағай ауылы, Гагарин көшесі, "Континент" дүкенінің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
3
Әулиекөл ауданы, Аманқарағай ауылдық округі, Аманқарағай ауылы, Блок көшесі, № 2 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
4
Әулиекөл ауданы, Аманқарағай ауылдық округі, Аманқарағай ауылы, Қостанай - Әулиекөл - Сурган тас жолының 96 шақырымы (Аманқарағай ауылынан Қостанай қаласына бағытының оң жағы)
5 шаршы метрден 6 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
5
Әулиекөл ауданы, Аманқарағай ауылдық округі, Аманқарағай ауылы, Қостанай - Әулиекөл - Сурган тас жолының 87 шақырымы (Аманқарағай ауылынан Қостанай қаласына бағытының оң жағы)
5 шаршы метрден 6 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
6
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті, Кавкетаев көшесі, № 4 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
7
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті, Ленин көшесі, № 69 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
8
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті, Убаган тұйық көшесі, № 1 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
9
Әулиекөл ауданы, Диев ауылдық округі, Абай көшесі, № 37 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
10
Әулиекөл ауданы, Новонежин ауылдық округі, Новонежин ауылы, Қостанай - Әулиекөл - Сурган тас жолының 82 шақырымы (Новонежин ауылынан Қостанай қаласына бағытының оң жағы)
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
11
Әулиекөл ауданы, Новонежин ауылдық округі, Лаврентьевка ауылы, Қостанай - Әулиекөл - Сурган тас жолының 61 шақырымы (Лаврентьевка ауылынан Қостанай қаласына бағытының оң жағы)
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
12
Әулиекөл ауданы, Новоселов ауылдық округі, Новоселов ауылы, Ленин көшесі, № 23 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
13
Әулиекөл ауданы, Чернигов ауылдық округі, Чернигов ауылы, Ленин көшесі, № 35 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
14
Әулиекөл ауданы, Қазанбасы ауылдық округі, Октябрьское ауылы, Ленин көшесі, № 9 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
15
Әулиекөл ауданы, Қазанбасы ауылдық округі, Қазанбасы ауылы, Вокзальная көшесі, № 5 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
16
Әулиекөл ауданы, Москалев ауылдық округі, Москалевка ауылы, Наметов көшесі, № 24 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
17
Әулиекөл ауданы, Тимофеевка ауылы, Нечепуренко көшесі, № 31 А үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
18
Әулиекөл ауданы, Сұлукөл ауылдық округі, Юльевка ауылы, Гагарин көшесі, № 4 А үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
19
Әулиекөл ауданы, Первомайское ауылы, Советская көшесі, № 42 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
20

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Аулиекольском районе
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 27 октября 2021 года № 153. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2021 года № 24985. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 4 июля 2025 года № 107
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 04.07.2025 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Аулиекольском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аулиекольского района Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Теменов
Приложение
к постановлению акимата
Аулиекольского района
от 27 октября 2021 года
№ 153
Места размещения нестационарных торговых объектов в Аулиекольском районе
Места размещения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура
1
Аулиекольский район, село Аулиеколь, улица Тургумбаева, напротив здания № 21
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
2
Аулиекольский район, Аманкарагайский сельский округ, село Аманкарагай, улица Гагарина, возле магазина "Континент"
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
3
Аулиекольский район, Аманкарагайский сельский округ, село Аманкарагай, улица Блока, возле дома № 2
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
4
Аулиекольский район, Аманкарагайский сельский округ, село Аманкарагай, 96 километр трассы Костанай - Аулиеколь - Сурган (левая сторона по направлению с села Аманкарагай в город Костанай)
6 мест по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
5
Аулиекольский район, Аманкарагайский сельский округ, село Аманкарагай, 87 километр трассы Костанай - Аулиеколь - Сурган (левая сторона по направлению с села Аманкарагай в город Костанай)
6 мест по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
6
Аулиекольский район, поселок Кушмурун, улица Кавкетаева возле дома № 4
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
7
Аулиекольский район, поселок Кушмурун, улица Ленина возле дома № 69
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
8
Аулиекольский район, поселок Кушмурун, переулок Убаганский возле дома № 1
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
9
Аулиекольский район, Диевский сельский округ, село Диевка, улица Абая, возле дома № 37
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
10
Аулиекольский район, Новонежинский сельский округ, село Новонежинка, 82 километр трассы Костанай - Аулиеколь - Сурган (левая сторона по направлению с села Новонежинка в город Костанай)
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
11
Аулиекольский район, Новонежинский сельский округ, село Лаврентьевка, 61 километр трассы Костанай - Аулиеколь - Сурган (левая сторона по направлению с села Лаврентьевка в город Костанай)
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
12
Аулиекольский район, Новоселовский сельский округ, село Новоселовка, улица Ленина, возле дома № 23
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
13
Аулиекольский район, Черниговский сельский округ, село Черниговка, улица Ленина, возле дома № 35
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
14
Аулиекольский район, Казанбасский сельский округ, село Октябрьское, улица Ленина, возле дома № 9
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
15
Аулиекольский район, Казанбасский сельский округ, село Казанбасы, улица Вокзальная, возле дома № 5
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
16
Аулиекольский район, Москалевский сельский округ, село Москалевка, улица Наметова, возле дома № 24
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
17
Аулиекольский район, село Тимофеевка, улица Нечепуренко, возле дома № 31 А
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
18
Аулиекольский район, Сулукольсккий сельский округ, село Юльевка, улица Гагарина, возле дома № 4 А
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
19
Аулиекольский район, село Первомайское, улица Советская, возле дома № 42
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
20