Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 237 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 4529 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген), Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 25.02.2025 № 68 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 6 мая 2021 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 мая 2021 года № 4529.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148) акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 25.02.2025 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Исключен постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Исключен постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Исключен постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Исключен постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

7. "Жаңаөзен қалалық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Маркашова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Ғ. Байжановқа жүктелсін.
9. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тiркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ 237 қаулысына 1 қосымша
Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

7. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел предпринимательства и сельского хозяйства" (Маркашова Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Байжанову Г.
9. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен М. Ибагаров
Приложение 1 к постановлению
акимата города Жанаозен
от 6 мая 2021 года № 237
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен

Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ 237 қаулысына 3 қосымша
Жаңаөзен қаласында жүгері, балмұздақ, алкогольсіз сусындармен сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. 3-қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ 237 қаулысына 4 қосымша
Жаңаөзен қаласында жүгері, балмұздақ, алкогольсіз сусындармен сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерінің маршруттары
Ескерту. 4-қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ 237 қаулысына 5 қосымша
Жаңаөзен қаласында кваспен сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. 5-қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ 237 қаулысына 6 қосымша
Жаңаөзен қаласында кваспен сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерінің маршруттары
Ескерту. 6-қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 13.07.2022 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Приложение 2 исключено постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению акимата города
Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237
Места размещения нестационарных торговых объектов для осуществления торговли кукурузой, мороженным, безалкогольными напитками в городе Жанаозен
Сноска. Приложение 3 исключено постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к постановлению акимата города
Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов для осуществления торговли кукурузой, мороженным, безалкогольными напитками в городе Жанаозен
Сноска. Приложение 4 исключено постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к постановлению акимата города
Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237
Места размещения нестационарных торговых объектов для осуществления торговли квасом в городе Жанаозен
Сноска. Приложение 5 исключено постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к постановлению акимата города
Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов для осуществления торговли квасом в городе Жанаозен
Сноска. Приложение 6 исключено постановлением Жанаозенского городского акимата Мангистауской области от 13.07.2022 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).