Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй - жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 6 тамыздағы № 173 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 тамызда № 24010 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 08.05.2025 № 99 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соңқолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй – жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2653 болып тіркелген) келесідей өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
қосымшада:
Ақтау қаласы бойынша:
реттік нөмірі 10-1 жол алып тасталсын;
келесідей мазмұндағы реттік нөмірі 10-2 және 10-3 жолдармен толықтырылсын:
"
10-2
"Alikhan muslim shop" дүкені
Шығыс-1 шағын ауданы, 279 ғимарат, "Маңғыстау" ойын-сауық кешені, 1 қабат, № 24 бутик
10-3
"Yasin Aktau" дүкені
Шығыс-1 шағын ауданы, 279 ғимарат, "Маңғыстау" ойын-сауық кешені, 2 қабат, № 0-10 орын
";
2. "Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата Мангистауской области от 6 августа 2021 года № 173. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2021 года № 24010.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08.05.2025 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2653) следующие изменение и дополнения:
в приложении:
по городу Актау:
строку, порядковый номер 10-1 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 10-2 и 10-3, следующего содержания:
"
10-2
Магазин "Alikhan muslim shop"
микрорайон Шыгыс-1, здание 279, торгово-развлекательный комплекс "Мангистау", 1 этаж, бутик № 24
10-3
Магазин "Yasin Aktau"
микрорайон Шыгыс-1, здание 279, торгово-развлекательный комплекс "Мангистау", 2 этаж, место № 0-10
";
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов