Астрахан ауданы әкімдігінің "Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № 241 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 наурыздағы № 58 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 наурызда № 8374 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақола облысы Астарахан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № А-9/204 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің23.09.2025 № А-9/204 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529 бабының 6 тармағына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің "Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № 241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8211 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-қосымшасында аймақ нөмірі VI алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Астрахан ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Астрахан ауданы
бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
М.Қарауылова

О внесении изменения в постановление акимата Астраханского района от 30 ноября 2020 года № 241 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 3 марта 2021 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 марта 2021 года № 8374. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 23 сентября 2025 года № А-9/204
Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 23 сентября 2025 года № А-9/204 (вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления)
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Астраханского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района" от 30 ноября 2020 года № 241 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8211, опубликовано 10 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в приложении 1 вышеуказанного постановления номер зоны VI исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Астраханскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
М.Караулова