Ақмола облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № А-12/634 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25745 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/668 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 24.12.2025 № А-12/668 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2021 года № А-12/634. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25745. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 24 декабря 2025 № А-12/668
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 24.12.2025 № А-12/668 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақмола облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Акмолинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;