Мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалар белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 143 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 22462 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2026 жылғы 31 наурыздағы № 132 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 31.03.2026 № 132 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" 2001 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 63-1-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалар белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
Б. Атамкулов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министірінің
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 143 бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалар
Көрсетілетін қызметтің атауы
Саны
Ақпараттық-цифрлық көлем (Мегабайт)
Бағасы, теңге (қосылған құн салығын есептеусіз)
1
Техникалық-экономикалық негіздемелерді; үлгілік жобаларды; жобалау (жобалау-сметалық) құжаттамасын ұсыну
1 жинақ
100-ге дейін

Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2021 года № 143. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2021 года № 22462. Утратил силу приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 31 марта 2026 года № 132.
Сноска. Утратил силу приказом Министра промышленности и строительства РК от 31.03.2026 № 132 (вводится в действие с 01.07.2026).
В соответствии с пунктом 3 статьи 63-1 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 30 марта 2021 года № 143
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии
Наименование услуги
Количество
Информационно-цифровой объем (Мегабайт)
Цена, тенге (без учета налога на добавленную стоимость)
1
Предоставление технико-экономических обоснований; типовых проектов; проектной (проектно-сметной) документации
1 комплект
до 100