Елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 605 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 6497 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 620 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 26.11.2025 № 620 қаулысымен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Бәйтерек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Зеленов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы №375 "Зеленов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5212 тіркелген, 2018 жылы 7 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Бәйтерек ауданы әкімі аппаратының басшысы (Т.К.Тулепкалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Бәйтерек ауданы әкімінің орынбасары М.Б. Байменовке жүктелсін.
5. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бәйтерек ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
_________________ Р. Бахтияров
___ қазан 2020 жыл
Бәйтерек ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 26 қарашадағы
№ 605 қаулысына қосымша
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан
жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года № 605. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 ноября 2020 года № 6497. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2025 года № 620
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26.11.2025 № 620 (вводится в действие с 01.01.2026).
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Бәйтерек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зеленовского района от 28 мая 2018 года № 375 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5212, опубликованное 7 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима района Бәйтерек (Т.К.Тулепкалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Байменова М.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким района М. Токжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
государственных доходов по
району Бәйтерек
_____________Р. Бахтияров
__ октябрь 2020 год
Приложение
к постановлению акимата
района Бәйтерек
от 26 ноября 2020 года № 605
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение
объекта налогообложения в населенном пункте