Глубокое ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэфициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 430 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 7906 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2025 жылғы 21 қарашадағы № 481 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 21.11.2025 № 481 қаулысымен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы.01.01 2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы(Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529- бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін -өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы ақпараттар мен коммуникациялар Министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Глубокое ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Глубокое ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэфициенттерін бекіту туралы"Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 571 және "Глубокое ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэфициенттерін бекіту туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 қарашадағы №571 қаулысына өзгерістер енгізу" 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 128 қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Глубокое ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін, Глубокое ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Глубоковского района
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 430. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 декабря 2020 года № 7906. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2025 года № 481
Сноска. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 21.11.2025 № 481 (вводится в действие с 01.01.2026 и подлежит официальному опубликованию).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17847) Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Глубоковского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2018 года № 571 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Глубоковского района" и от 12 апреля 2019 года № 128 "О внесении изменения в постановление Глубоковского районного акимата от 20 ноября 2018 года № 571 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Глубоковского района".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Глубоковского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Глубоковского района после его официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі Т. Рахимжанова
Келісілді:
Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің мемлекеттік қызметтер
Комитеты Шығыс Қазақстан облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
Департаментінің Глубокое ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы Аты жөні
" " _______ 2020 жыл
Шығыс Қазақстан облысы
Глубокое ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 430 қаулысына қосымша
Глубокое ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэфициенттері

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Глубоковского района Т. Рахимжанова
Согласовано:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Глубоковскому району
Департамента государственных доходов
по Восточно-Казахстанской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан" ФИО
" " ________2020 года
Приложение к постановлению
акимата Глубоковского района
Восточно-Казахстанской области
от 30 ноября 2020 года № 430
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Глубоковского района