Өскемен қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 4618 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7983 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 4 тамыздағы № 2542 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 04.08.2026 № 2542 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 03.12.2024 № 4433 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 03.12.2024 № 4433 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Өскемен қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Өскемен қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 03.12.2024 № 4433 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 10515 "Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5-1-161 тіркелген, 2011 жылғы 10 наурызда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2020 года № 4618. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 декабря 2020 года № 7983. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 4 августа 2026 года № 2542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 04.08.2026 № 2542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 03.12.2024 № 4433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 03.12.2024 № 4433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Совместно с Усть-Каменогорской городской территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Усть-Каменогорска согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 03.12.2024 № 4433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2011 года № 10515 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-1-161, опубликовано 10 марта 2011 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").

2) Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 10283 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 10515 "Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3848 тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған).
3. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 03.12.2024 № 4433 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар
КЕЛІСІЛДІ:
Өскемен қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ф. Құрманов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 4618 қаулысына қосымша
Өскемен қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар

2) постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 10283 "О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 25 февраля 2011 года № 10515 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3848, опубликовано 16 апреля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
3. Исключен постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно - Казахстанской области от 03.12.2024 № 4433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Усть-Каменогорской
городской территориальной
избирательной комиссии
Ф. Курманов
Приложение к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 10 декабря 2020 года № 4618
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Усть-Каменогорска

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 03.12.2024 № 4433 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Елді мекеннің атауы
Ортақ пайдаланудағы жерлерде орналастыруға арналған орындар
1.
Өскемен қаласы
Қаныш Сәтпаев даңғылы № 16/1, "Айгуль" дүкенінің жанында
2.
Өскемен қаласы
Қаныш Сәтпаев даңғылы № 4, "Губка Опт" дүкенінің жанында
3.
Өскемен қаласы

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 03.12.2024 № 4433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование населенного пункта
Места для размещения на землях общего пользования
1.
город Усть-Каменогорск
проспект Каныша Сатпаева № 16/1, возле магазина "Айгуль"
2.
город Усть-Каменогорск
проспект Каныша Сатпаева № 4, возле магазина "Губка Опт"
3.
город Усть-Каменогорск

Өтепов көшесі № 13/1, "Достық" сауда үйінің жанында
4.
Өскемен қаласы
Қазыбек би даңғылы № 5в, "Көкжал" сауда орталығының жанында
5.
Өскемен қаласы
Ілияс Есенберлин даңғылы, "Өскемен" аллеясының кіреберіс тобының жанында
6.
Өскемен қаласы
20-тұрғын ауданы, Қайым Мұхамедханов көшесі, 271 учаске, "Карина" мейрамханасының жанында
7.
Өскемен қаласы
Островский көшесі № 6, "Әділ" азық-түлік дүкенінің жанында
8.
Өскемен қаласы
Геологическая көшесі № 2/2, "Даниил" азық-түлік дүкенінің жанында
9.
Өскемен қаласы
Қазақстан көшесі № 59, "Юбилейный" кинотеатрының жанында
10.
Өскемен қаласы
Қазақстан көшесі № 72, "Орталық" әмбебап дүкенінің жанында
11.
Өскемен қаласы
Әуезов даңғылы № 28, "Император" сауда кешенінің жанында
12.
Өскемен қаласы
Әуезов даңғылы № 11/1, "Эмилия" сауда үйінің жанында
13.
Өскемен қаласы
Е.П. Славский атындағы жағалау, "Өзен вокзалы" автобус аялдамасының жанында
14.
Өскемен қаласы
Антон Чехов көшесі № 54, "Эхо" кинотеатрының жанында
15.
Өскемен қаласы
Қазақстан көшесі № 62, "ADK River" сауда-ойын-сауық кешенінің жанында
16.
Өскемен қаласы
Е.П. Славский атындағы жағалау № 22, "Иннарус" әмбебап дүкенінің жанында
17.
Өскемен қаласы
Қазақстан көшесі № 78, "Березка" дүкенінің жанында
18.
Өскемен қаласы
Қабанбай батыр көшесі № 142, "Центральный" базарының жанында
19.
Өскемен қаласы
Қабанбай батыр көшесі № 144, "Zangar" сауда үйінің жанында
20.
Өскемен қаласы
Қабанбай батыр көшесі № 114, "Волна" дүкенінің жанында
21.
Өскемен қаласы
Қабанбай батыр көшесі № 62, асхананың жанында, "Пристань" соңғы аялдамада
22.
Өскемен қаласы
Мыза көшесі, Өскемен теміржол вокзалының жанында
23.
Өскемен қаласы
Абай даңғылы № 185/4 к2, "Дина" көтерме-бөлшек кешеніне кіре берісте
24.
Өскемен қаласы
Абай даңғылы № 237/1, "Арун" азық-түлік дүкенінің жанында
25.
Өскемен қаласы
Бағдат Шаяхметов көшесі № 15, "Кристалл" сауда орталығының жанында
26.
Өскемен қаласы
Бағдат Шаяхметов көшесі № 6, "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамының Мәдениет үйінің жанында
27.
Өскемен қаласы
Джек Лондон көшесі № 26/3, "Магнат" шағын базарының жанында
28.
Өскемен қаласы
А. Молдағұлова көшесі № 15/Б, "ЕL-market" шағын базарының жанында
29.
Өскемен қаласы
Қаныш Сәтпаев даңғылы № 55/3, "Айзере" шағын маркетінің жанында
30.
Өскемен қаласы
Қаныш Сәтпаев даңғылы № 15б, "А-store" гипермаркетінің жанында
31.
Өскемен қаласы
Ульяновская көшесі № 89, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қаласының № 2 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясының жанында
32.
Өскемен қаласы
Атлантическая көшесі № 38, "Халық" сауда орталығының жанында
33.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 20, "Ушанов алаңы" автобус аялдамасының жанында
34.
Өскемен қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 68, Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының "Достық үйі – қоғамдық келісім орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Элегант" дүкені жағынан
35.
Өскемен қаласы
Абай даңғылы № 8, Өскемен автовокзалының жанында
36.
Өскемен қаласы
Достоевский көшесі № 6, "Заречный" базарының жанында
37.
Өскемен қаласы

улица Утепова № 13/1, возле торгового дома "Достык"
4.
город Усть-Каменогорск
проспект Қазыбек би № 5в, возле торгового центра "Көкжал"
5.
город Усть-Каменогорск
проспект Илияса Есенберлина, возле входной группы аллеи "Өскемен"
6.
город Усть-Каменогорск
20 жилой район, улица Қайым Мухамедханов, участок 271, возле ресторана "Карина"
7.
город Усть-Каменогорск
улица Островского № 6, возле продовольственного магазина "Адиль"
8.
город Усть-Каменогорск
улица Геологическая № 2/2, возле продуктового магазина "Даниил"
9.
город Усть-Каменогорск
улица Казахстан № 59, возле кинотеатра "Юбилейный"
10.
город Усть-Каменогорск
улица Казахстан № 72, возле универсального магазина "Орталық"
11.
город Усть-Каменогорск
проспект Ауэзова № 28, возле торгового комплекса "Император"
12.
город Усть-Каменогорск
проспект Ауэзова № 11/1, возле торгового дома "Эмилия"
13.
город Усть-Каменогорск
набережная имени Е.П. Славского, возле автобусной остановки "Речной вокзал"
14.
город Усть-Каменогорск
улица Антона Чехова № 54, возле кинотеатра "Эхо"
15.
город Усть-Каменогорск
улица Казахстан № 62, возле торгово-развлекательного комплекса "ADK River"
16.
город Усть-Каменогорск
набережная имени Е.П. Славского № 22, возле универсального магазина "Иннарус"
17.
город Усть-Каменогорск
улица Казахстан № 78, возле магазина "Березка"
18.
город Усть-Каменогорск
улица Кабанбай батыра № 142, возле рынка "Центральный"
19.
город Усть-Каменогорск
улица Кабанбай батыра № 144, возле торгового дома "Zangar"
20.
город Усть-Каменогорск
улица Кабанбай батыра № 114, возле магазина "Волна"
21.
город Усть-Каменогорск
улица Кабанбай батыра № 62, возле столовой, на конечной остановке "Пристань"
22.
город Усть-Каменогорск
улица Мызы, возле Усть-Каменогорского железнодорожного вокзала
23.
город Усть-Каменогорск
проспект Абая № 185/4 к2, на въезде в оптово-розничный комплекс "Дина"
24.
город Усть-Каменогорск
проспект Абая № 237/1, возле продовольственного магазина "Арун"
25.
город Усть-Каменогорск
улица Багдата Шаяхметова № 15, возле торгового центра "Кристалл"
26.
город Усть-Каменогорск
улица Багдата Шаяхметова № 6, возле Дома культуры акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат"
27.
город Усть-Каменогорск
улица Джека Лондона № 26/3, возле мини-маркета "Магнат"
28.
город Усть-Каменогорск
улица А. Молдагуловой № 15/Б, возле мини-маркета "ЕL-market"
29.
город Усть-Каменогорск
проспект Каныша Сатпаева № 55/3, возле мини-маркета "Айзере"
30.
город Усть-Каменогорск
проспект Каныша Сатпаева № 15Б, возле гипермаркета "A-store"
31.
город Усть-Каменогорск
улица Ульяновская № 89, возле врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2 города Усть-Каменогорска" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского области
32.
город Усть-Каменогорск
улица Атлантическая № 38, возле торгового центра "Халық"
33.
город Усть-Каменогорск
проспект Нурсултана Назарбаева № 20, возле автобусной остановки "Площадь Ушанова"
34.
город Усть-Каменогорск
проспект Нурсултана Назарбаева № 68, возле здания коммунального государственного учреждения "Дом дружбы – центр общественного согласия" аппарата акима Восточно-Казахстанской области, со стороны магазина "Элегант"
35.
город Усть-Каменогорск
проспект Абая № 8, возле Усть-Каменогорского автовокзала
36.
город Усть-Каменогорск
улица Достоевского № 6, возле рынка "Заречный"
37.
город Усть-Каменогорск

Қ. Қондыбаев көшесі № 102/1, "Зайла" азық-түлік дүкенінің жанында
62.
Ново-Ахмирово ауылы
№ 1 Әскери қалашық аумағы, № 17, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "27943 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратының жанында

улица К. Қондыбаева № 102/1, возле продуктового магазина "Зайла"
62.
село Ново-Ахмирово
территория Военный городок № 1, № 17, возле административного здания республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 27943" Министерства обороны Республики Казахстан