Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 267 "Кентау қаласының қалалық және қала маңы қатынастарында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2020 жылғы 17 шілдедегі № 257 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 17 шілдеде № 5721 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2025 жылғы 29 мамырдағы № 200 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 29.05.2025 № 200 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 2 тармағына, 20 бабының 1 тармағының 4) және 6) тармақшаларына және "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7297 болып тіркелген) сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 267 "Кентау қаласының қалалық және қала маңы қатынастарында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4238 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 4 қарашадағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2017 жылы 31 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Кентау қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі 2020 жылдың 1 тамызынан бастап 60 (алпыс) теңге көлемінде белгіленсін;
Жолаушыларға, егер ол жеке орын алмаса, өзімен бірге жеті жасқа дейінгі бір баланы тегін алып жүру құқығы берілсін және 7 жастан 15 жасқа дейiнгi балаларға жол жүру ақысы осы қаулының 1 тармағында белгіленген тарифтің 50 (елу) проценті.".
2. Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

О внесении изменений в постановление акимата города Кентау от 5 октября 2017 года № 267 "Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и в пригородном сообщении города Кентау"
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 17 июля 2020 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 июля 2020 года № 5721. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 29 мая 2025 года № 200
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 29.05.2025 № 200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 19, подпунктами 4) и 6) пункта 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614 "Об утверждении Методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7297) акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кентау от 5 октября 2017 года № 267 "Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и в пригородном сообщении города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4238, опубликованного 4 ноября 2017 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 октября 2017 года) следующие изменения:
Первый абзац пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Установить единый тариф в размере 60 (шестидесяти) тенге на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении для всех маршрутов по городу Кентау с 1 августа 2020 года;
Предоставить право бесплатного провоза пассажирам с собой одного ребенка в возрасте до семи лет, если он не занимает отдельного места и для детей в возрасте от 7 до 15 лет, с оплатой 50 (пятидесяти) процентов от тарифа указанного в пункте 1 настоящего постановления.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Басаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Д. Махажанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық мәслихатының хатшысы
________________ Т.Балабиев
"___"___________2020 жыл

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Басарову А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Д. Махажанов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Кентауского городского маслихата
________________ Балабиев Т.
"___"___________2020 жыл