Құрманғазы ауданында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар ауданішілік тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 355 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 4816 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 4 тармағына және VІ шақырылған Құрманғазы аудандық мәслихаттың LIX сессиясының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 535-VІ "Құрманғазы ауданында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар ауданішілік тұрақты тасымалдау тарифтерімен келісу туралы" шешіміне сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые внутрирайонные перевозки пассажиров в Курмангазинском районе
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 9 декабря 2020 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2020 года № 4816.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и решением LIX сессии Курмангазинского районного маслихата VI созыва от 25 августа 2020 года № 535-VI "О соглосовании тарифов на регулярные социально значимые внутрирайонные перевозки пассажиров в Курмангазинском районе", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Құрманғазы ауданында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданішілік тасымалдау тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Құрманғазы ауданы әкімінің орынбасары Ж. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Нуртаев

1. Установить тарифы на регулярные социально значимые внутрирайонные перевозки пассажиров в Курмангазинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Курмангазинского района Хасанова Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Нуртаев