Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 9/64 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7100 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы" № 1/56 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6700 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27998 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6145 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 21853 мың теңге;
2) шығындар – 27998 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31477 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 31253 мың теңге;

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 1/56 "О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 14 декабря 2020 года № 9/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2020 года № 7100. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 1/56 "О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6700, опубликованное 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акжар на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27998 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6145 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 21853 тысяч тенге;
2) затраты – 27998 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31477 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 224 тысяч тенге;
неналоговые поступления - равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 31253 тысяч тенге;

12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Каримов
Май аудандық маслихатының хатшысы Г. Арынов
Май аудандық мәслихатының

12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному приложению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Майского районного маслихата К. Каримов
Секретарь Майского районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата