Павлодар қаласының салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 2340/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7084 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 11 қарашадағы № 1709/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласының әкімдігінің 11.11.2025 № 1709/2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Е. Иманслям
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Павлодар облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Павлодар қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы Б. Серикбаева
2020 жылғы "30" қараша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашасы

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения города Павлодар
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 2340/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 декабря 2020 года № 7084. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 11 ноября 2025 года № 1709/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 11.11.2025 № 1709/2 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения города Павлодар.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Павлодара Е. Иманслям
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Павлодар
Департамента государственных
доходов по Павлодарской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан" Б. Серикбаева
"30" ноября 2020 года
Утверждены
постановлением акима
города Павлодара
от 30 ноября 2020 года