Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 423/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 493/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 6922 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 423/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6665 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 249574082 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 36982568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1446766 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 176723 мың теңге;
трансферттер түсімі – 210968025 мың теңге;
2) шығындар – 257885754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29026646 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37042393 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8015747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2757784 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2761483 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3699 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40096102 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40096102 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2020 жылға келесі көлемдерде үлестіру бекітілсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Железин ауданы – 9,9 пайыз, Ақсу қаласына – 50 пайыз, Павлодар қаласына – 86 пайыз, Екібастұз қаласына – 50 пайыз;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 423/36 "Об областном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Павлодарского областного маслихата от 21 августа 2020 года № 493/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 августа 2020 года № 6922. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 423/36 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6665, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 249574082 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36982568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1446766 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 176723 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 210968025 тысяч тенге;
2) затраты – 257885754 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29026646 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37042393 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8015747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2757784 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2761483 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3699 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40096102 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40096102 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов в районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, Железинскому району – 9,9 процентов, городу Аксу – 50 процентов, городу Павлодару – 86 процентов, городу Экибастузу – 50 процентов;

2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 52,8 пайыз, Екібастұз қаласына – 82,3 пайыз;
4) әлеуметтік салық бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 50,4 пайыз, Екібастұз қаласына – 82,3 пайыз.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерден облыстық бюджетке салықтардан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2020 жылға келесі көлемдерде үлестіру бекітілсін:
1)корпоративтік табыс салығы бойынша:
Железин ауданынан – 90,1 пайыз, Ақсу қаласынан – 50 пайыз, Павлодар қаласынан – 14 пайыз, Екібастұз қаласынан – 50 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Павлодар қаласынан – 47,2 пайыз, Екібастұз қаласынан – 17,7 пайыз;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Павлодар қаласынан – 49,6 пайыз, Екібастұз қаласынан – 17,7 пайыз.";
4) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
2376580 мың теңге – білім беру саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға;
278321 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
82945 мың теңге – мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге;
116727 мың теңге – 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған отбасылардың әлеуметтік төлемдеріне;
557604 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шаралар өткізуге;
2636 мың теңге – бруцеллез ауруына шалдыққан, санитариялық
союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының құнын иелеріне өтеуге;
2569667 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
1393045 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
272289 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;

2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодар, Экибастуз – 100 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городу Павлодару – 52,8 процента, городу Экибастузу – 82,3 процента;
4) по социальному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городу Павлодару – 50,4 процентов, городу Экибастузу – 82,3 процента.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из районного (городов областного значения) бюджетов в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу:
из Железинского района – 90,1 процентов, города Аксу – 50 процентов, города Павлодара – 14 процентов, города Экибастуза – 50 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
из города Павлодара – 47,2 процентов, города Экибастуза – 17,7 процентов;
3) по социальному налогу:
из города Павлодара – 49,6 процентов, города Экибастуза – 17,7 процентов.";
4) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
2376580 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере образования;
278321 тысяча тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
82945 тысяч тенге – на оказание специальных социальных услуг детям-инвалидам;
116727 тысяч тенге – на социальные выплаты семьям, воспитывающим детей-инвалидов до 18 лет;
557604 тысячи тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
2636 тысяч тенге – на возмещение стоимости владельцам сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
2569667 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
1393045 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
272289 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";

66000 мың теңге – "109" бірыңғай нөмірлі қызметті ұйымдастыруға.";
5) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
2132356 мың теңге – білім беру объектілерін дамытуға;
3800780 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға немесе реконструкциялауға;
820166 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
3022922 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1135917 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
912634 мың теңге – жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
110673 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
50979 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
94014 мың теңге – спорт объектілерін дамытуға;
159001 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
99425 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
243799 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
37787 мың теңге – ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға.";
6) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 2020 жылға келесі мөлшерде белгіленсін:
1435310 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне еңбекақы ұлғайтуға;
199028 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлемге;
7492028 мың теңге – орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне еңбек төлемін ұлғайтуға;
3023710 мың теңге – орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлемге;
743280 мың теңге – орта білім беру ұйымдарын жан басына қаржыландыруды сынауға;
1752368 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
1093673 мың теңге – кепілді әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге;
232249 мың теңге – үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыруға;
110476 мың теңге – халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнайы әлеуметтік қызмет ұсынатын қызметкерлердің еңбекақысына қосымша төлем белгілеуге;
449151 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушылық және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлем белгілеуге;
3321853 мың теңге – көліктік инфрақұрылымның басымдық жобаларын қаржыландыруға;

66000 тысяч тенге – на организацию службы с единым номером "109".";
5) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
2132356 тысяч тенге – на развитие объектов образования;
3800780 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
820166 тысяч тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3022922 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1135917 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
912634 тысячи тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
110673 тысячи тенге – на развитие коммунального хозяйства;
50979 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
94014 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
159001 тысяча тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
99425 тысяч тенге – на развитие социальной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
243799 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
37787 тысяч тенге – на развитие объектов сельского хозяйства.";
6) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Установить на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
1435310 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
199028 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
7492028 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
3023710 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
743280 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
1752368 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
1093673 тысячи тенге – на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением;
232249 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
110476 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
449151 тысяча тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
3321853 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;

3683351 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші көп өңірлерден көшіп-қонушылар үшін тұрғын үй сатып алуға;
3195242 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
407655 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету мен тұрмыс сапасын жақсартуға;
10412 мың теңге – мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға арналған жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау;
2409918 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдар бойынша іс-шараларды іске асыруға;
7333073 мың теңге – шағын және орта бизнес субъектілері үшін салық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге;
6095506 мың теңге – 2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге;
1528200 мың теңге – Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге.";
7) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру келесі мөлшерде көзделсін:
11000000 мың теңге – тұрғын үй жобалауға немесе салуға;
290576 мың теңге – кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге;
1320198 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
21989916 мың теңге – 2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржаландыру үшін.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының сессия төрағасы К. Капенов
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова
Павлодар облыстық
мәслихатының

3683351 тысяча тенге – на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
3195242 тысячи тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
407655 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
10412 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
2409918 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі;
7333073 тысячи тенге – на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса;
6095506 тысяч тенге – на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;
1528200 тысяч тенге – на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан.";
7) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год кредитование районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
11000000 тысяч тенге – на проектирование или строительство жилья;
290576 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов;
1320198 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
21989916 тысяч тенге – для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы.";
8) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского
областного маслихата К. Капенов
Секретарь Павлодарского областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата

9 362 275
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 271 540
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 271 540
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 271 540
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
91 694
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
91 694
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
91 694
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 865 452
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 865 452
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
241 111
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
184 943
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 344
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 843
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 409 211
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 955 209
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 665 808
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 508 293
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
922 717
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
228 858
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 861 441
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
258 615
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
236 662
261
Облыстың білім басқармасы
1 157 515
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 157 515
2
Әлеуметтiк көмек
1 452 876
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

9 362 275
3
Специализированная медицинская помощь
1 271 540
253
Управление здравоохранения области
1 271 540
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 271 540
5
Другие виды медицинской помощи
91 694
253
Управление здравоохранения области
91 694
029
Областные базы специального медицинского снабжения
91 694
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 865 452
253
Управление здравоохранения области
4 865 452
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
241 111
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
184 943
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 344
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 843
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 409 211
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 955 209
1
Социальное обеспечение
4 665 808
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 508 293
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
922 717
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
228 858
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 861 441
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
258 615
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
236 662
261
Управление образования области
1 157 515
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 157 515
2
Социальная помощь
1 452 876
256
Управление координации занятости и социальных программ области

2 688 897
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
8 753
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
24 530
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
132 000
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
1 239
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 941
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4 728
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
49 059
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
52 484
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 030
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 105 544
049
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6 958
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 208 243
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
700 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 243 658
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
142 394
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 200
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 879 854
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

2 688 897
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
8 753
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
24 530
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
132 000
018
Обезвреживание пестицидов
1 239
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 941
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4 728
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
49 059
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
52 484
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 030
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 105 544
049
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6 958
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 208 243
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
700 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 243 658
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
142 394
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 200
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 879 854
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

743 683
271
Облыстың құрылыс басқармасы
743 683
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
743 683
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 304 671
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 116 996
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 116 996
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
3 187 675
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
61 405
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 162 020
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
836 970
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 435
1
2
3
4
5
6
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
81 845
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
39 000
9
Басқалар
5 235 604
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 479 449
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
281 423
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 198 026
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
79 270
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
79 270
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 913 658
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 913 658
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
9 193
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
9 193
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
106 299
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

743 683
271
Управление строительства области
743 683
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
743 683
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 304 671
271
Управление строительства области
1 116 996
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 116 996
278
Управление предпринимательства и торговли области
3 187 675
278
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
61 405
278
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 162 020
278
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
836 970
278
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 435
278
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
81 845
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
39 000
9
Прочие
5 235 604
253
Управление здравоохранения области
1 479 449
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
281 423
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 198 026
256
Управление координации занятости и социальных программ области
79 270
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
79 270
257
Управление финансов области
1 913 658
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 913 658
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
9 193
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
9 193
278
Управление предпринимательства и торговли области
106 299
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли

012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
211 636
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 508 415
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
174 475
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 261
261
Облыстың білім басқармасы
1 112 487
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 112 487
2
Әлеуметтiк көмек
287 556
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
287 556
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
287 556
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
661 431
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
585 645
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 118
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
421
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
11 912
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
434 194
297
Облыстың еңбек басқармасы
75 786
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
75 786
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 552 932
2
Коммуналдық шаруашылық
1 950 622
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 950 622
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 728
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
126 140
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері

012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
211 636
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 508 415
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
174 475
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
199 261
261
Управление образования области
1 112 487
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 112 487
2
Социальная помощь
287 556
256
Управление координации занятости и социальных программ области
287 556
003
Социальная поддержка инвалидов
287 556
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
661 431
256
Управление координации занятости и социальных программ области
585 645
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
139 118
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
421
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
11 912
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
434 194
297
Управление труда области
75 786
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
75 786
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 552 932
2
Коммунальное хозяйство
1 950 622
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 950 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
85 728
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
126 140
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам