Әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларындағы, ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілер болып табылатын мамандарға қалалық жерде осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға арттырылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 мамырдағы № 503 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 мамырда № 9228 болып тіркелді.
Әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларындағы, ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілер болып табылатын мамандарға қалалық жерде осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға арттырылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді белгілеу туралы
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.08.2025 № 204 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 139-бабы 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларында қызмет атқаратын, ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілер болып табылатын мамандарға қалалық жерде осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға арттырылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 28.08.2025 № 204 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді).
2. Мәслихаттың "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді белгілеу туралы" 2018 жылғы 2 қарашадағы № 314 шешімінің (2018 жылғы 12 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8079 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

Об установлении специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 мая 2020 года № 503. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 мая 2020 года № 9228.
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.08.2025 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28.08.2025 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение маслихата "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" от 2 ноября 2018 года № 314 (опубликовано 12 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8079).

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р. Кушекбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Кушекбаева
Cекретарь районного маслихата А. Тюлюбаев