Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 119 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 мамырда № 9204 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 27 наурыздағы № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 27.03.2026 № 62 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша), барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Әкімдіктің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2015 жылғы 23 ақпандағы № 52 (2015 жылғы 12 наурызда "Айна" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5408 болып тіркелген);
2) "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 52 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 106 (2018 жылғы 23 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7752 болып тіркелген).
3. "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарабалық ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Утегенов
Әкімдіктің
2020 жылғы 21 мамырдағы
№ 119 қаулысына
қосымша
Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 21 мая 2020 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 мая 2020 года № 9204. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 27 марта 2026 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 27.03.2026 № 62 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Карабалыкской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата:
1) "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов" от 23 февраля 2015 года № 52 (опубликовано 12 марта 2015 года в газете "Айна", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5408);
2) "О внесении изменения в постановление акимата от 23 февраля 2015 года № 52 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов" от 13 апреля 2018 года № 106 (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 мая 2018 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7752).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карабалыкского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Утегенов
Приложение
к постановлению акимата
21 мая 2020 года
№ 119
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 24.11.2020 № 287 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қарабалық кенті: Космонавтов көшесіндегі Қарабалық ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қарабалық аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Заводская көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Нечипуренко көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің спорт және дене шынықтыру бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Гоголь көшесіндегі Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қазақстан агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта, Чехова көшесіндегі Қарабалық ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарабалық аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
2. Веренка ауылы: Просвещения көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Веренка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
3. Гуряновское ауылы: Центральная көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Гурьянов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
4. Ворошиловка ауылы: Мектеп көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Веселокут бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
5. Елшан ауылы: Школьная көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Елшан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
6. Котлованное ауылы: Целинная көшесіндегі № 9 үйдің жанындағы тақта.
7. Сарыкөл ауылы: Мектеп көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сарыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
8. Целинное ауылы: Орталық көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Целинный бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
9. Надеждинка ауылы: Первомайская көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Надеждинка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
10. Тоғызақ ауылы: Степная көшесіндегі Тоғызақ ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта.
11. Белоглинка ауылы: Мектеп көшесіндегі Белоглин ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта.
12. Научный ауылы: Темирязева көшесіндегі Научный ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта.

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Карабалыкского района Костанайской области от 24.11.2020 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Поселок Карабалык: щит по улице Космонавтов у здания государственного учреждения "Карабалыкский районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Карабалыкского района, щит по улице Заводская у здания государственного учреждения "Карабалыкская средняя школа имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата Карабалыкского района", щит по улице Нечипуренко у здания государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта акимата Карабалыкского района", щит по улице Гоголя у здания коммунального государственного казенного предприятия "Казахстанский агротехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области, щит по улице Чехова у здания коммунального государственного учреждения "Карабалыкская районная детско-юношеская спортивная школа" Отдела физической культуры и спорта акимата Карабалыкского района.
2. Село Веренка: щит по улице Просвещения у здания государственного учреждения "Веренская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
3. Село Гурьяновское: щит по улице Центральная у здания государственного учреждения "Гурьяновская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
4. Село Ворошиловка: щит по улице Мектеп у здания государственного учреждения "Веселокутская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
5. Село Ельшанское: щит по улице Школьная у здания государственного учреждения "Ельшанская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
6. Село Котлованное: щит по улице Целинная у дома № 9.
7. Село Сарыколь: щит по улице Мектеп у здания государственного учреждения "Сарыкольская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
8. Село Целинное: щит по улице Орталык у здания государственного учреждения "Целинная начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
9. Село Надеждинка: щит по улице Первомайская у здания государственного учреждения "Надеждинская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
10. Село Тогузак: щит по улице Степная у здания Тогузакского сельского Дома культуры.
11. Село Белоглинка: щит по улице Мектеп у здания Белоглинского сельского Дома культуры.
12. Село Научное: щит по улице Темирязева у здания Научненского сельского Дома культуры.

13. Святославка ауылы: Ш. Уәлиханов көшесіндегі Святослав ауылдық клубы ғимаратының жанындағы тақта.
14. Станционное ауылы: Гагарин көшесіндегі Станционный ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта, Орталық көшесіндегі № 1 үйдің жанындағы тақта.
15. Приуральское ауылы: Дорожная көшесіндегі № 5 үйдің жанындағы тақта.
16. Фадеевка ауылы: Зеленая көшесіндегі № 3 үйдің жанындағы тақта.
17. Шадықсай ауылы: Школьная көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Шадықсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
18. Подгородка ауылы: Верхняя көшесіндегі № 10 үйдің жанындағы тақта, Железнодорожная көшесіндегі № 29 үйдің жанындағы тақта.
19. Новотроицкое ауылы: Мошкова көшесіндегі Новотроицк ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта.
20. Аққұдық ауылы: М. Сералина көшесіндегі № 6 үйдің жанындағы тақта.
21. Мағнай ауылы: Железнодорожная көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Примагнай бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Единства көшесіндегі № 5 үйдің жанындағы тақта, Студенческая көшесіндегі № 5 үйдің жанындағы тақта.
22. Жаңаауыл ауылы: Жастар көшесіндегі № 3 үйдің жанындағы тақта.
23. Победа ауылы: Бәйтерек көшесіндегі Победа ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта.
24. Боскөл ауылы: Советская көшесіндегі Бозкөл ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта.
25. Талапкер ауылы: Центральная көшесіндегі № 11 үйдің жанындағы тақта.
26. Саманы ауылы: Набережная көшесіндегі № 6 үйдің жанындағы тақта
27. Михайловка ауылы: Жеңіс алаңындағы "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
28. Лесное ауылы: Мектеп көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Лесной бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
29. Светлое ауылы: Мектеп көшесіндегі № 5 үйдің жанындағы тақта.
30. Терентьевка ауылы: Т. Машенского көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Терентьевка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
31. Приречное ауылы: Мира алаңындағы "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Приречный негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
32. Қарақопа ауылы: Желтоқсан көшесіндегі № 1 үйдің жанындағы тақта.
33. Первомайское ауылы: М. Сералина көшесіндегі № 10 үйдің жанындағы тақта.
34. Өрнек ауылы: М. Сералина көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Өрнек бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.

13. Село Святославка: щит по улице Ч. Валиханова у здания Святославского сельского клуба.
14. Село Станционное: щит по улице Гагарина у здания Станционного сельского Дома культуры, щит по улице Орталық у дома № 1.
15. Село Приуральское: щит по улице Дорожная у дома № 5.
16. Село Фадеевка: щит по улице Зеленая у дома № 3.
17. Село Шадыксаевка: щит по улице Школьная у здания коммунального государственного учреждения "Шадыксаевская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
18. Село Подгородка: щит по улице Верхняя у дома № 10, щит по улице Железнодорожная у дома № 29.
19. Село Новотроицкое: щит по улице Мошкова у здания Новотроицкого сельского Дома культуры.
20. Село Аккудук: щит по улице М. Сералина у дома № 6.
21. Село Магнай: щит по улице Железнодорожная у здания государственного учреждения "Примагнайская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района", щит по улице Единства у дома № 5, щит по улице Студенческая у дома № 5.
22. Село Жанааул: щит по улице Жастар у дома № 3.
23. Село Победа: щит по улице Байтерек у здание Побединского сельского Дома культуры.
24. Село Босколь: щит по улице Советская у здания Боскольского сельского Дома культуры.
25. Село Талапкер: щит по улице Центральная у дома № 11.
26. Село Саманы: щит по улице Набережная у дома № 6
27. Село Михайловка: щит на площади Жеңіс у здания государственного учреждения "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
28. Село Лесное: щит по улице Мектеп у здания государственного учреждения "Лесная начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
29. Село Светлое: щит по улице Мектеп у дома № 5.
30. Село Терентьевка: щит по улице Т. Машенского у здания государственного учреждения "Терентьевская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
31. Село Приречное: щит на площади Мира у здания коммунального государственного учреждения "Приреченская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
32. Село Каракопа: щит по улице Желтоқсан у дома № 1.
33. Село Первомайское: щит по улице М. Сералина у дома № 10.
34. Село Урнек: щит по улице М. Сералина у здания государственного учреждения "Урнекская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".

35. Лесное ауылы: Жастар көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Есенкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
36. Қособа ауылы: Школьная көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қособа бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
37. Қарашакөл ауылы: Набережная көшесіндегі № 1 үйдің жанындағы тақта.
38. Славенка ауылы: Лесная көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Славян негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
39. Октябрское ауылы: Степная көшесіндегі № 7 үйдің жанындағы тақта.
40. Бөрлі ауылы: Школьная көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөрлі орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
41. Тастыөзек ауылы: Абай көшесіндегі № 18 үйдің жанындағы тақта.
42. Смирновка ауылы: Бейбітшілік көшесіндегі Смирнов ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта, Школьная көшесіндегі № 15 үйдің жанындағы тақта.
43. Рыбкино ауылы: Алтынсарин көшесіндегі "Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Рыбкин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
44. Батмановка ауылы: Озерная көшесіндегі № 3 үйдің жанындағы тақта.

35. Село Лесное: щит по улице Жастар у здания государственного учреждения "Есенкольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
36. Село Кособа: щит по улице Школьная у здания государственного учреждения "Кособинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
37. Село Карачаколь: щит по улице Набережная у дома № 1.
38. Село Славенка: щит по улице Лесная у здания коммунального государственного учреждения "Славянская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
39. Село Октябрьское: щит по улице Степная у дома № 7.
40. Село Бурли: щит по улице Школьная у здания государственного учреждения "Бурлинская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
41. Село Тастыозек: щит по улице Абая у дома № 18.
42. Село Смирновка: щит по улице Бейбітшілік у здания Смирновского сельского Дома культуры, щит по улице Школьная у дома № 15.
43. Село Рыбкино: щит по улице Алтынсарина у здания государственного учреждения "Рыбкинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района".
44. Село Батмановка: щит по улице Озерная у дома № 3.