Ақтау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 1293 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 тамызда № 4264 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 08.08.2023 № 11-07/1349 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ақтау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Актау
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 28 июля 2020 года № 1293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 августа 2020 года № 4264.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 08.08.2023 № 11-07/1349 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Актау, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Исключен постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Исключен постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

5. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. "Ақтау қалалық кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Сапа) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және интернет-ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.

5. Исключен постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Исключен постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Государственному учреждению "Актауский городской отдел развития предпринимательства и промышленности" (Б. Сапа) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе.

8. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары С. Гусманға жүктелсін.
9. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тiркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай
Ақтау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 1293 қаулысына 1-қосымша
Ақтау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Гусману С.
9. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай
Приложение 1 к постановлению акимата города Актау от 28 июля 2020 года №1293
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Актау

Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 11.04.2025 № 11-07-1047 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасқан орны
Алып жатқан алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын маңдағы инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 11.04.2025 № 11-07-1047 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1

Ескерту. 2 - қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақтау қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 28 шілдесі № 1293
қаулысына 3 қосымша
Ақтау қаласында жүгері, балмұздақ, алкогольсіз сусындармен сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. 3 - қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақтау қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 28 шілдесі
№ 1293 қаулысына 4 қосымша
Ақтау қаласында жүгері, балмұздақ, алкогольсіз сусындармен сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерінің маршруттары
Ескерту. 4 - қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақтау қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 28 шілдесі
№ 1293 қаулысына 5 қосымша
Ақтау қаласында кваспен сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. 5 - қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақтау қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 28 шілдесі
№ 1293 қаулысына 6 қосымша
Ақтау қаласында кваспен сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерінің маршруттары
Ескерту. 6 - қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 06.03.2024 № 11-07-626 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3 к постановлению акимата города Актау от 28 июля 2020 года № 1293
Места размещения нестационарных торговых объектов для осуществления торговли кукурузой, мороженным, безалкогольными напитками в городе Актау
Сноска. Приложение 3 исключено постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4 к постановлению акимата города Актау от 28 июля 2020 года № 1293
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов для осушествления торговли кукурузой, мороженным, безалкогольными напитками в городе Актау
Сноска. Приложение 4 исключено постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5 к постановлению акимата города Актау от 28 июля 2020 года № 1293
Места размещения нестационарных торговых объектов для осуществления торговли квасом в городе Актау
Сноска. Приложение 5 исключено постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6 к постановлению акимата города Актау от 28 июля 2020 года № 1293
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов для осушествления торговли квасом в городе Актау
Сноска. Приложение 6 исключено постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 06.03.2024 № 11-07-626 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).