Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2020 жылғы 24 маусымдағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 5904 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теміртау қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Теміртау қаласы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 2 "Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 5031 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 14 желтоқсаныңда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Теміртау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласы әкімінің міндетін атқарушы М. Құттыбай
Теміртау қаласы әкімінің
2020 жылғы 24 маусымдағы
№ 1
шешіміне қосымша
Теміртау қаласының сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 02.07.2025 № 3 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 62 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 1, 2, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/5, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 19, 19/1, 21, 24, 24/2, 24/4, 24А, 25/1, 26, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 48/4, 49/1 үйлер; Горка Дружбы ықшамауданы, №№ 8, 9, 10, 11, 12, 26, 29/1, 31/1, 37, 38, 39, 95, 96, 97, 101, 114, 114/1, 114/2, 116, 120 үйлер; Гайдар көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9, 9/1, 11, 11/1 үйлер; Сәкен Сейфуллин көшесі, №№ 54, 57, 59, 59/1, 59/2, 61, 61/1, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 66/2, 67, 67/1, 68/1, 68/2, 69, 70, 70/2, 72, 72/2, 74, 74/2, 74/4, 76/2, 78 үйлер; Қарағанды көшесі, №№ 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер; 1-ші Кольцевая көшесі, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 3/5, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/1, 76 үйлер; 4-ші Кольцевая көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 97 үйлер; Крупская көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7/1, 8А, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29А, 30, 35/1, 37/1, 39, 41, 41/1, 43, 43/1, 44, 51, 51/1, 76/2, 116 үйлер; Матросов көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75А, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 114 үйлер; Молодежная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15 үйлер; Морозов көшесі, №№ 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер; Нүркен Әбдіров көшесі, №№ 2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28 үйлер; Сергей Лазо көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 35, 37, 39, 41 үйлер; Ушинский көшесі, №№ 3, 5, 9 үйлер; 91А квартал, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83 үйлер; 91Б квартал, №№ 3, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 74 үйлер.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы - Абай көшесі, 1 мекенжайдағы Қарағанды облысының білім басқармасының "Теміртау индустриалды-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Об образовании избирательных участков в городе Темиртау
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июня 2020 года № 5904.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Темиртау согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Темиртау от 29 ноября 2018 года № 2 "Об образовании избирательных участков в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5031, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 декабря 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Темиртау.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Темиртау М. Құттыбай
Приложение к решению
акима города Темиртау
от 24 июня 2020 года
№ 1
Избирательные участки в городе Темиртау
Сноска. Приложение –в редакции решения акима города Темиртау Карагандинской области от 02.07.2025 № 3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 257
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Бауыржан Момышұлы" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Мира, 62.
В границах: проспект Мира, дома №№ 1, 2, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/5, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 19, 19/1, 21, 24, 24/2, 24/4, 24А, 25/1, 26, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 48/4, 49/1; микрорайон Горка Дружбы, дома №№ 8, 9, 10, 11, 12, 26, 29/1, 31/1, 37, 38, 39, 95, 96, 97, 101, 114, 114/1, 114/2, 116, 120; улица Гайдара, дома №№ 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9, 9/1, 11, 11/1; улица Сәкена Сейфуллина, дома №№ 54, 57, 59, 59/1, 59/2, 61, 61/1, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 66/2, 67, 67/1, 68/1, 68/2, 69, 70, 70/2, 72, 72/2, 74, 74/2, 74/4, 76/2, 78; улица Қарағанды, дома №№ 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица 1-ая Кольцевая, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 3/5, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/1, 76; улица 4-ая Кольцевая, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 97; улица Крупской, дома №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7/1, 8А, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29А, 30, 35/1, 37/1, 39, 41, 41/1, 43, 43/1, 44, 51, 51/1, 76/2, 116; улица Матросова, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75А, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 114; улица Молодежная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; улица Морозова, дома №№ 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Нуркена Абдирова, дома №№ 2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28; улица Сергея Лазо, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 35, 37, 39, 41; улица Ушинского, дома №№ 3, 5, 9; 91А квартал, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83; 91Б квартал, дома №№ 3, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 74.
Избирательный участок № 258
Центр - коммунальное государственное учреждение "Темиртауский индустриально-технологический колледж" управления образования Карагандинской области по адресу: улица Абая, 1.

Шекаралар: Строителей даңғылы, №№ 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер; Абай көшесі, №№ 1, 2, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10 үйлер; Сәкен Сейфуллин көшесі, №№ 37, 39, 41, 43, 45, 51, 51/1, 51/2 үйлер; Қарағанды көшесі, №№ 34, 36, 46 үйлер; Победа көшесі, №№ 1, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 9 үйлер; Фурманов көшесі, №№ 7, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16 үйлер.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы – Строителей даңғылы, 27/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "Ғабиден Мұстафин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 5, 7, 9/1, 9А, 11, 11/1 үйлер; Строителей даңғылы, №№ 20, 21, 23, 23/1, 25, 27, 28/1, 29, 29/1, 29/2, 33, 33/1, 35 үйлер; Абай көшесі, №№ 12, 14, 14/1, 16/1, 18 үйлер; Сәкен Сейфуллин көшесі, №№ 23, 29, 31, 33, 35 үйлер; Қарағанды көшесі, №№ 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30 үйлер; Победа көшесі, №№ 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 15, 15/1, 15/2, 19, 19/2, 21 үйлер.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 21/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27 үйлер; Блюхер көшесі, №№ 21, 25, 27, 29, 31, 32/2, 33, 33/1 үйлер; Сәкен Сейфуллин көшесі, №№ 28, 30, 32, 32/1, 34, 36/1 үйлер.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы – Байсейітова көшесі, 7 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 2, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2 үйлер; Строителей даңғылы, №№ 1А, 1Б, 3/1, 13, 17 үйлер; Байсейітова көшесі, №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 9, 9/1, 11, 13 үйлер; Қарағанды көшесі, №№ 12, 14, 14/1 үйлер; Олег Тищенко көшесі, №№ 1, 3, 5, 8Б үйлер; Мичурин көшесі, №№ 1, 3Б, 6, 7, 8, 16Г, 16/9, 23 үйлер; Аққұдық станциясы, №№ 1, 3, 7, 7/1, 6, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 32А, 35, 36, 37, 38, 39, 42 үйлер.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы – Блюхер көшесі, 3 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 117 квартал, №№ 3А, 4, 5 үйлер; Республика даңғылы, №№ 10, 12, 14 үйлер; Строителей даңғылы, №№ 12, 14, 14/1, 18 үйлер; Сәкен Сейфуллин көшесі, №№ 1, 3, 5, 5/1, 7, 11, 13, 15, 15/1, 17 үйлер; Олег Тищенко көшесі, №№ 9, 11, 13, 16/2 үйлер; Жаңа-Ауыл станциясы, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 29, 36 үйлер; 17 километр, №№ 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 36, 37, 38, 38А, 45, 48, 48А, 49, 50, 51, 59, 63 үйлер; Байсейітова көшесі, №№ 10, 12, 12А, 14, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1, 23/2, 25 үйлер.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы – Блюхер көшесі, 13 мекенжайдағы Қарағанды металлургиялық комбинатының күрделі құрылыс басқармасы.

В границах: проспект Строителей, дома №№ 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 55, 57; улица Абая, дома №№ 1, 2, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10; улица Сәкена Сейфуллина, дома №№ 37, 39, 41, 43, 45, 51, 51/1, 51/2; улица Қарағанды, дома №№ 34, 36, 46; улица Победы, дома №№ 1, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 9; улица Фурманова, дома №№ 7, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16.
Избирательный участок № 259
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Габидена Мустафина" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Строителей, 27/1.
В границах: проспект Республики, дома №№ 5, 7, 9/1, 9А, 11, 11/1; проспект Строителей, дома №№ 20, 21, 23, 23/1, 25, 27, 28/1, 29, 29/1, 29/2, 33, 33/1, 35; улица Абая, дома №№ 12, 14, 14/1, 16/1, 18; улица Сәкена Сейфуллина, дома №№ 23, 29, 31, 33, 35; улица Қарағанды, дома №№ 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30; улица Победы, дома №№ 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 15, 15/1, 15/2, 19, 19/2, 21.
Избирательный участок № 260
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Республики, 21/1.
В границах: проспект Республики, дома №№ 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27; улица Блюхера, дома №№ 21, 25, 27, 29, 31, 32/2, 33, 33/1; улица Сәкена Сейфуллина, дома №№ 28, 30, 32, 32/1, 34, 36/1.
Избирательный участок № 261
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Байсеитовой, 7.
В границах: проспект Республики, дома №№ 2, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2; проспект Строителей, дома №№ 1А, 1Б, 3/1, 13, 17; улица Байсеитовой, дома №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 9, 9/1, 11, 13; улица Қарағанды, дома №№ 12, 14, 14/1; улица Олега Тищенко, дома №№ 1, 3, 5, 8Б; улица Мичурина, дома №№ 1, 3Б, 6, 7, 8, 16Г, 16/9, 23; станция Аккудык, дома №№ 1, 3, 7, 7/1, 6, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 32А, 35, 36, 37, 38, 39, 42.
Избирательный участок № 262
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 31" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Блюхера, 3.
В границах: 117 квартал, дома №№ 3А, 4, 5; проспект Республики, дома №№ 10, 12, 14; проспект Строителей, дома №№ 12, 14, 14/1, 18; улица Сәкена Сейфуллина, дома №№ 1, 3, 5, 5/1, 7, 11, 13, 15, 15/1, 17; улица Олега Тищенко, дома №№ 9, 11, 13, 16/2; станция Жана-Аул, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 29, 36; 17 километр, дома №№ 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 36, 37, 38, 38А, 45, 48, 48А, 49, 50, 51, 59, 63; улица Байсеитовой, дома №№ 10, 12, 12А, 14, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1, 23/2, 25.
Избирательный участок № 263
Центр - управление капитального строительства Карагандинского металлургического комбината по адресу: улица Блюхера, 13.

Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18 үйлер; Блюхер көшесі, №№ 1, 9, 11, 11/1, 13/1 үйлер; Сәкен Сейфуллин көшесі, №№ 1/1, 8/1, 10, 12, 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/2 үйлер; Олег Тищенко көшесі, №№ 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 32, 32/1, 34, 36 үйлер; Карьерная станциясы, 8 марта көшесі №№ 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер; Мичурин көшесі, №№ 41, 43, 43А (балалар үйі), 45, 47 үйлер.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы – Блюхер көшесі, 3 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 70 квартал, №№ 1, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 18, 21, 21А, 22, 22А үйлер.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 30 мекенжайдағы "Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекаралар: 70 квартал, №№ 2, 3, 4Б, 5 үйлер; 71 квартал, №№ 1, 1A, 1Б, 2, 3, 31, 43Б үйлер, № 31 кәсіби лицейдің жатақханасы; Республика даңғылы, №№ 26, 26А, 26/1, 26/2, 29, 31, 33 үйлер; Олег Тищенко көшесі, №№ 35, 37, 39, 41, 43А үйлер; Чайковский көшесі, №№ 2, 20 үйлер.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 37/2 мекенжайдағы "Әубәкіров атындағы гимназия" жеке мекемесі.
Шекаралар: Бауыржан Момышұлы даңғылы, №№ 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2 үйлер; Республика даңғылы, №№ 35, 37, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41, 41/1, 41/3, 43, 43/1, 43/2 үйлер; Чайковский көшесі, №№ 22, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 26 үйлер; Абай көшесі, №№ 28, 30, 30/1, 32, 32/1, 32/2, 34, 36 үйлер.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы – Абай көшесі, 34/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 21 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Горка Дружбы ықшамауданы, №№ 12А, 12Б, 12В, 72, 73, 73/1, 74, 74/1, 75, 91, 92, 93, 126, 127 үйлер; Бауыржан Момышұлы даңғылы, №№ 23, 23/1, 23/2, 23/3, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 35, 39 үйлер; Абай көшесі, №№ 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 38, 40, 42 үйлер.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы – 2 ықшамаудан, 5/2 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "Қыздар гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Бауыржан Момышұлы даңғылы, №№ 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1 үйлер; Республика даңғылы, №№ 38, 40, 42, 47 үйлер; Абай көшесі, №№ 48, 48/1 үйлер.
№ 269 сайлау учаскесі

В границах: проспект Республики, дома №№ 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18; улица Блюхера, дома №№ 1, 9, 11, 11/1, 13/1; улица Сәкена Сейфуллина, дома №№ 1/1, 8/1, 10, 12, 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/2; улица Олега Тищенко, дома №№ 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 32, 32/1, 34, 36; станция Карьерная, 8 марта дома №№ 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; улица Мичурина, дома №№ 41, 43, 43А (детский дом), 45, 47.
Избирательный участок № 264
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 31" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Блюхера, 3.
В границах: 70 квартал, дома №№ 1, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 18, 21, 21А, 22, 22А.
Избирательный участок № 265
Центр – некоммерческое акционерное общество "Карагандинский индустриальный университет" по адресу: проспект Республики, 30.
В границах: 70 квартал, дома №№ 2, 3, 4Б, 5; 71 квартал, дома №№ 1, 1A, 1Б, 2, 3, 31, 43Б, общежитие профессионального лицея № 31; проспект Республики, дома №№ 26, 26А, 26/1, 26/2, 29, 31, 33; улица Олега Тищенко, дома №№ 35, 37, 39, 41, 43А; улица Чайковского, дома №№ 2, 20.
Избирательный участок № 266
Центр – частное учреждение "Гимназия имени Аубакирова" по адресу: проспект Республики, 37/2.
В границах: проспект Бауыржана Момышұлы, дома №№ 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2; проспект Республики, дома №№ 35, 37, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41, 41/1, 41/3, 43, 43/1, 43/2; улица Чайковского, дома №№ 22, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 26; улица Абая, дома №№ 28, 30, 30/1, 32, 32/1, 32/2, 34, 36.
Избирательный участок № 267
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Абая, 34/1.
В границах: микрорайон Горка Дружбы, дома №№ 12А, 12Б, 12В, 72, 73, 73/1, 74, 74/1, 75, 91, 92, 93, 126, 127; проспект Бауыржана Момышұлы, дома №№ 23, 23/1, 23/2, 23/3, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 35, 39; улица Абая, дома №№ 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 38, 40, 42.
Избирательный участок № 268
Центр - коммунальное государственное учреждение "Женская гимназия" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 2 микрорайон, 5/2.
В границах: проспект Бауыржана Момышұлы, дома №№ 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1; проспект Республики, дома №№ 38, 40, 42, 47; улица Абая, дома №№ 48, 48/1.
Избирательный участок № 269

Орталығы – 2 ықшамаудан, 5/2 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "Қыздар гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/3, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 13/1 үйлер; Абай көшесі, №№ 60, 62, 64, 66 үйлер.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы – Абай көшесі, 58/2 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 20 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 7Г, 7Д, 7/5 үйлер; Абай көшесі, №№ 50, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 58, 58/1 үйлер.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы – Абай көшесі, 58/2 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 20 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 3, 3/1 үйлер; Республика даңғылы, №№ 49, 49/1, 49/2, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 55, 55/1, 55/2, 57, 57/1, 59, 61 үйлер.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы – 5 ықшамаудан, 39/2 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 15/1, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1 үйлер; Абай көшесі, №№ 35, 35/1, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45 үйлер.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы – 5 ықшамаудан, 39/2 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 21, 21/2, 21/3, 21/4, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27/1, 29, 29/1 үйлер; Мир даңғылы, №№ 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/8, 78/9, 82, 84, 84/1, 84/2, 84/3, 86 үйлер.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы – 5 ықшамаудан, Металлургтер даңғылы, 25/3 мекенжайдағы "Строитель" спорт кешені.
Шекаралар: Абай көшесі, № 31 үй; Бауыржан Момышұлы даңғылы, №№ 48/1, 49/1, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 52/4, 52/5, 54/1, 54/4, 54/5, 56, 56/3, 58, 60, 60/1, 62, 64, 64/1, 66, 66/1, 69 үйлер; Мир даңғылы, №№ 66, 68, 70, 70/1, 72, 74, 74/1, 76, 78 үйлер.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 62 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Бауыржан Момышұлы даңғылы, №№ 41, 51/2, 53/1, 55/1, 55/2, 61 үйлер; Горка Дружбы ықшамауданы, №№ 1, 2, 3, 3/1, 6, 6/1, 13, 14, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 41/1, 42, 45, 47/1, 49/1, 50, 52, 57, 58, 62, 76, 77, 78 үйлер; 94-квартал, № 1 үй.
№ 276 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Женская гимназия" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 2 микрорайон, 5/2.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/3, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 13/1; улица Абая, дома №№ 60, 62, 64, 66.
Избирательный участок № 270
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 20" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Абая, 58/2.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 7Г, 7Д, 7/5; улица Абая, дома №№ 50, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 58, 58/1.
Избирательный участок № 271
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 20" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Абая, 58/2.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 3, 3/1; проспект Республики, дома №№ 49, 49/1, 49/2, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 55, 55/1, 55/2, 57, 57/1, 59, 61.
Избирательный участок № 272
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 5 микрорайон, 39/2.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 15/1, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1; улица Абая, дома №№ 35, 35/1, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45.
Избирательный участок № 273
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 5 микрорайон, 39/2.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 21, 21/2, 21/3, 21/4, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27/1, 29, 29/1; проспект Мира, дома №№ 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/8, 78/9, 82, 84, 84/1, 84/2, 84/3, 86.
Избирательный участок № 274
Центр - спортивный комплекс "Строитель" по адресу: 5 микрорайон, пр. Металлургов, 25/3.
В границах: улица Абая, дом № 31; проспект Бауыржана Момышұлы, дома №№ 48/1, 49/1, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 52/4, 52/5, 54/1, 54/4, 54/5, 56, 56/3, 58, 60, 60/1, 62, 64, 64/1, 66, 66/1, 69; проспект Мира, дома №№ 66, 68, 70, 70/1, 72, 74, 74/1, 76, 78.
Избирательный участок № 275
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Б.Момышұлы" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Мира, 62.
В границах: проспект Бауыржана Момышұлы, дома №№ 41, 51/2, 53/1, 55/1, 55/2, 61; микрорайон Горка Дружбы, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 6, 6/1, 13, 14, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 41/1, 42, 45, 47/1, 49/1, 50, 52, 57, 58, 62, 76, 77, 78; 94 квартал, дом №1.
Избирательный участок № 276

Орталығы – Мир даңғылы, 75 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 7 ықшамаудан, №№ 28, 29, 30, 31, 32, 33. 34, 35, 36, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64 үйлер.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 75 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 7 ықшамаудан, №№ 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы – 7 ықшамаудан, 22/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 27 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 7 ықшамаудан, №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы – Бауыржан Момышұлы даңғылы, 91 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Бауыржан Момышұлы даңғылы, № 97 үй; Амангелді көшесі, №№ 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 29А, 33, 33/1, 33/2, 39/1 үйлер; Жамбыл көшесі, №№ 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56/1, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 69, 71, 73, 76, 77, 84/2 үйлер; Дорожниктер көшесі, №№ 1, 7, 8, 12, 16, 21 үйлер; Каменщиктер көшесі, №№ 2/2, 2/4, 2/5, 4, 4/1, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 31, 35, 39 үйлер; Қарағанды көшесі, №№ 158/3, 160/3, 162/2, 164/2, 170 үйлер; Кошевой көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 12, 16, 20, 22, 31, 42 үйлер; Кулибин көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/2, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/2, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 35/1, 35/2, 37, 38, 40, 41, 42, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47/1, 50, 52, 53, 61, 63, 65, 67 үйлер; Лисовенко көшесі, №№ 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78 үйлер; Малярлар көшесі, №№ 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16 үйлер; Отделочниктер көшесі, №№ 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 62 үйлер; Плотниктер көшесі, №№ 3, 19, 21, 23 үйлер; Штукатурлар көшесі, №№ 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21 үйлер; Звездный тұйығы, №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8 үйлер; Зенитный тұйығы, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 22А үйлер; Лунный тұйығы, №№ 1, 2, 3, 6, 7, 9 үйлер; Марсовый тұйығы, №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 51, 78, 87, 88 үйлер; Планетный тұйығы, №№ 2, 5, 6, 8, 10, 15 үйлер; Полярный тұйығы, №№ 1, 3, 5, 7, 8, 10 үйлер; Ракетный тұйығы, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер; Солнечный тұйығы, №№ 1, 2, 5, 7, 9, 10, 38/1 үйлер; 9А ықшамаудан, №№ 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51/3, 53, 53/1, 55, 56, 57/1, 59/4, 60, 61, 61/1, 61/2, 63, 63/2, 65, 67, 67/2, 82, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 87, 87/2, 89, 89/1, 90, 91, 92, 93, 105 үйлер.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы - Бауыржан Момышұлы даңғылы, 91 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Мира, 75.
В границах: 7 микрорайон, дома №№ 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 277
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Мира, 75.
В границах: 7 микрорайон, дома №№ 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок № 278
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 27" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 7 микрорайон, 22/1.
В границах: 7 микрорайон, дома №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 279
Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Алихан Бокейхана" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Бауыржана Момышұлы, 91.
В границах: проспект Бауыржана Момышұлы, дом № 97; улица Амангельды, дома №№ 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 29А, 33, 33/1, 33/2, 39/1; улица Джамбула, дома №№ 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56/1, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 69, 71, 73, 76, 77, 84/2; улица Дорожников, дома №№ 1, 7, 8, 12, 16, 21; улица Каменьщиков, дома №№ 2/2, 2/4, 2/5, 4, 4/1, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 31, 35, 39; улица Қарағанды, дома №№ 158/3, 160/3, 162/2, 164/2, 170; улица Кошевого, дома №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 12, 16, 20, 22, 31, 42; улица Кулибина, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/2, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20А, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/2, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 35/1, 35/2, 37, 38, 40, 41, 42, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47/1, 50, 52, 53, 61, 63, 65, 67; улица Лисовенко, дома №№ 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78; улица Маляров, дома №№ 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16; улица Отделочников, дома №№ 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 62; улица Плотников, дома №№ 3, 19, 21, 23; улица Штукатуров, дома №№ 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21; переулок Звездный, дома №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8; переулок Зенитный, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 22А; переулок Лунный, дома №№ 1, 2, 3, 6, 7, 9; переулок Марсовый, дома №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 51, 78, 87, 88; переулок Планетный, дома №№ 2, 5, 6, 8, 10, 15; переулок Полярный, дома №№ 1, 3, 5, 7, 8, 10; переулок Ракетный, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8; переулок Солнечный, дома №№ 1, 2, 5, 7, 9, 10, 38/1; 9А микрорайон, дома №№ 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51/3, 53, 53/1, 55, 56, 57/1, 59/4, 60, 61, 61/1, 61/2, 63, 63/2, 65, 67, 67/2, 82, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 87, 87/2, 89, 89/1, 90, 91, 92, 93, 105.
Избирательный участок № 280
Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Алихан Бокейхана" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Бауыржана Момышұлы, 91.

Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 53, 55, 55/1, 57 үйлер; 68 квартал, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17А, 17Б, 18, 19 үйлер.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы – 6 ықшамаудан, Амангелді көшесі, 7Б мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6 ықшамаудан, №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 29, 30, 30А, 36, 37, 38, 39, 39А үйлер.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы – 6 ықшамаудан, Амангелді көшесі, 7Б мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6 ықшамаудан, №№ 5, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 35, 35А, 70, 71 үйлер.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы – 6 ықшамаудан, 49А мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6 ықшамаудан, №№ 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 54, 55, 56, 56А үйлер.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы – 6 ықшамаудан, 49А мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6 ықшамаудан, №№ 31, 33, 34, 34А, 34Б, 40, 41, 42, 43, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы – 8 ықшамаудан, 98А мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 8 ықшамаудан, №№ 98/2, 98/3, 98/4, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 126/1, 126/2, 126/3, 126/4, 126/5, 126/6, 126/8, 126/9, 126/10, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 үйлер.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы – 8 ықшамаудан, 98А мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 8 ықшамаудан, №№ 48, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/4, 62/5, 62/6, 62/7, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 113 үйлер.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы – Шоқан Уәлиханов көшесі, 17/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 19 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: проспект Мира, дома №№ 53, 55, 55/1, 57; 68 квартал, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17А, 17Б, 18, 19.
Избирательный участок № 281
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 6 микрорайон, улица Амангельды, 7Б.
В границах: 6 микрорайон, дома №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 29, 30, 30А, 36, 37, 38, 39, 39А.
Избирательный участок № 282
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 6 микрорайон, улица Амангельды, 7Б.
В границах: 6 микрорайон, дома №№ 5, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 35, 35А 70, 71.
Избирательный участок № 283
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 6 микрорайон, 49А.
В границах: 6 микрорайон, дома №№ 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 54, 55, 56, 56А.
Избирательный участок № 284
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 6 микрорайон, 49А.
В границах: 6 микрорайон, дома №№ 31, 33, 34, 34А, 34Б, 40, 41, 42, 43, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 285
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 8 микрорайон, 98А.
В границах: 8 микрорайон, дома №№ 98/2, 98/3, 98/4, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 126/1, 126/2, 126/3, 126/4, 126/5, 126/6, 126/8, 126/9, 126/10, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142.
Избирательный участок № 286
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 8 микрорайон, 98А.
В границах: 8 микрорайон, дома №№ 48, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/4, 62/5, 62/6, 62/7, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 113.
Избирательный участок № 287
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Чокана Валиханова, 17/1.

Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 30/1, 32/1, 32/2, 34, 34/1 үйлер; Мир даңғылы, №№ 88, 90, 90/1, 92, 94/1, 96, 96/1, 96/2, 98, 98/1, 100, 100/1, 102, 102/2, 102/3 үйлер.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы – Шоқан Уәлиханов көшесі, 17/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 19 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 16, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 28, 30, 32 үйлер; Абай көшесі, №№ 47, 49, 51 үйлер.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы - Тәуелсіздік гүлзары, 26 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "Ғазиза Жұбанова атындағы өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, №№ 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23 үйлер; Мир даңғылы, №№ 104/1, 104/2, 104/3, 106, 106/1, 106/2, 108/1 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, №№ 17, 19, 19/1, 20, 20/1, 22 үйлер; Чернышевский көшесі, № 103 үй.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы – Металлургтер даңғылы, 24/5 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, №№ 11, 11/1, 13, 13/1 үйлер; Металлургтер даңғылы, № 26/5 үй; Мир даңғылы, № 98/2 үй; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, № 12/1 үй; Шоқан Уәлиханов көшесі, №№ 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 16, 18 үйлер; 4 ықшамаудан, №№ 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы – 3 ықшамаудан, Республика даңғылы, 67А мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 14 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 8, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 12/1 үйлер; Абай көшесі, №№ 68, 68/1, 70/1, 70/2, 72, 72/1, 74/1 үйлер.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 73 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 9 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Абай көшесі, №№ 76, 78, 78/1, 78/2, 80, 80/1, 82, 82/1, 82/2, 82/3, 84, 84/1, 84/3, 84/5, 86, 88 үйлер.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 73 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 9 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: проспект Металлургов, дома №№ 30/1, 32/1, 32/2, 34, 34/1; проспект Мира, дома №№ 88, 90, 90/1, 92, 94/1, 96, 96/1, 96/2, 98, 98/1, 100, 100/1, 102, 102/2, 102/3.
Избирательный участок № 288
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Чокана Валиханова, 17/1.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 16, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 28, 30, 32; улица Абая, дома №№ 47, 49, 51.
Избирательный участок № 289
Центр - коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств имени Газизы Жубановой" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: Бульвар Независимости, 26.
В границах: Бульвар Независимости, дома №№ 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23; проспект Мира, дома №№ 104/1, 104/2, 104/3, 106, 106/1, 106/2, 108/1; улица Чокана Валиханова, дома №№ 17, 19, 19/1, 20, 20/1, 22; улица Чернышевского, дом № 103.
Избирательный участок № 290
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 24" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Металлургов, 24/5.
В границах: Бульвар Независимости, дома №№ 11, 11/1, 13, 13/1; проспект Металлургов, дом № 26/5; проспект Мира, дом № 98/2; улица Ахмета Байтұрсынұлы, дом № 12/1; улица Чокана Валиханова, дома №№ 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 16, 18; 4 микрорайон, дома №№ 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69.
Избирательный участок № 291
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 14" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 3 микрорайон, проспект Республики, 67А.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 8, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 12/1; улица Абая, дома №№ 68, 68/1, 70/1, 70/2, 72, 72/1, 74/1.
Избирательный участок № 292
Центр - коммунальное государственное учреждение "Лицей № 9" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Республики, 73.
В границах: улица Абая, дома №№ 76, 78, 78/1, 78/2, 80, 80/1, 82, 82/1, 82/2, 82/3, 84, 84/1, 84/3, 84/5, 86, 88.
Избирательный участок № 293
Центр - коммунальное государственное учреждение "Лицей № 9" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: проспект Республики, 73.

Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, №№ 3, 3/1, 5, 5/1, 7 үйлер; Республика даңғылы, №№ 69, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 75/1, 77, 79, 81, 85 үйлер; Абай көшесі, №№ 90, 92, 94 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8 үйлер.
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы – 3А ықшамаудан, 7/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 2, 4, 6, 6/1, 6/2 үйлер; Республика даңғылы, №№ 63/1, 63/2, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5 үйлер; Мичурин көшесі, №№ 101/3, 101/4, 105/1, 107, 109/2, 111/1, 111/3, 115, 119, 121, 125, 127 үйлер, "SOS – деревня"; 3А ықшамаудан, №№ 7, 20, 21, 22 үйлер.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы – 3А ықшамаудан, 7/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 3А ықшамаудан, №№ 1, 4, 5, 10, 11, 13, 16, 17, 19 үйлер.
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы – Чернышевский көшесі, 106/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, №№ 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 18, 20, 22, 24 үйлер; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, №№ 2, 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 9, 9/1 үйлер; Абай көшесі, №№ 81, 83, 83/1, 87, 87/1, 89, 89/1 үйлер; Менделеев көшесі, №№ 1, 3 үйлер; Чернышевский көшесі, №№ 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 97/1, 98, 100, 100/1, 102, 104, 106, 108, 110 үйлер.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы – Чернышевский көшесі, 106/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 110, 110A, 110Б, 110В, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 112/4, 114, 116, 116/1, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 118/4 үйлер; Абай көшесі, №№ 93/4, 99/1 үйлер; Чернышевский көшесі, №№ 110/1, 112, 112/1, 114, 114/1, 116, 118 үйлер.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы – Луначарский көшесі, 48/1 мекенжайдағы "Теміртау медицина колледжі" жеке меншік мекемесі.
Шекаралар: уақытша ұстау изоляторы; Республика даңғылы, №№ 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 99 үйлер; Абай көшесі, №№ 104, 110/1, 112/1, 120, 122, 124, 126, 126/1, 130, 130/1, 132, 132/1, 134, 134/1, 136, 138, 138/1, 140, 140/1, 142, 142/1, 144, 144/1, 144А, 146, 148, 150, 152 үйлер; Луначарский көшесі, №№ 44/1, 45, 45А, 45Б, 46, 47, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/2, 60, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 78/1, 78А, 79, 79А, 79/1, 80, 80А, 80/2, 81, 81А, 81/2, 82, 82А, 83, 83А, 84, 84/1, 84/2, 84А, 85, 86, 86/1, 86/2, 86А, 88, 88А, 88/1, 89, 90, 90/1, 91, 91А, 92, 92А, 92/1, 93, 94, 94А, 94/1, 95, 95А, 96, 96/1, 97, 97А, 98, 98/1, 98А, 99, 99А, 100, 100/1, 100/2, 101, 101А, 102, 102/1, 102А, 103/1, 103/2, 104, 105, 105А, 105/1, 105/3, 106, 107, 107А, 107/1, 108, 108А, 108Б, 110/1, 130А үйлер; Менделеев көшесі, №№ 2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 16, 17, 17/1, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 39, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 43, 45, 45/1, 47, 47/1, 49, 49/1, 51 үйлер; Евгений Брусиловский көшесі, №№ 2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 11, 11/1, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43А, 44, 45, 46, 48, 50, 52 үйлер; Темиртауская көшесі, №№ 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26А, 26/1, 28, 28/1, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50, 52, 54, 56 үйлер; Төлебаев көшесі, №№ 3, 5, 5/1, 5А, 7, 7А, 9, 11, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер; Чернышевский көшесі, тақ сандар жағы, 31-үйден 79-үйге дейін: №№ 31, 33, 35, 35/1, 35А, 37, 37А, 37/1, 37/2, 39, 41, 41А, 41/1, 43, 43А, 43Б, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 47, 49, 51, 51А, 51/1, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 63А, 65, 65/1, 67, 67А, 67/1, 71, 73, 75, 77/1, 79 үйлер; жұп сандар жағы: №№ 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/2, 68, 68А, 70, 70/1, 70А, 72, 72/1, 72А, 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1, 84А, 86, 86/1, 86А, 88, 90, 90/1, 92, 94, 96 үйлер; Электриктер көшесі, №№ 13, 13А, 13Б, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А, 20А, 21А, 21Б, 21/1, 22А, 23, 23А, 23/2, 24А, 25, 26, 26А, 26/1, 26/2, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33/2, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37А, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 40/2, 41, 41А, 41/1, 42, 43, 43A, 43/1, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 48А, 48/1, 49, 50, 50А, 52А, 54, 54А, 54/1, 54/2, 55, 56, 56А, 56/1, 58, 60, 60/1, 60/2, 62, 62/1, 62/2 үйлер; Спортивный тұйығы, №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21Б, 22, 24 үйлер; Школьный тұйығы, №№ 14, 15 үйлер; Клубный өтпе жолы, №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А үйлер; Школьный өтпе жолы, №№ 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47 үйлер.
№ 299 сайлау учаскесі

В границах: Бульвар Независимости, дома №№ 3, 3/1, 5, 5/1, 7; проспект Республики, дома №№ 69, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 75/1, 77, 79, 81, 85; улица Абая, дома №№ 90, 92, 94; улица Чокана Валиханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 294
Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 1" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 3А микрорайон, 7/1.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 2, 4, 6, 6/1, 6/2; проспект Республики, дома №№ 63/1, 63/2, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5; улица Мичурина, дома №№ 101/3, 101/4, 105/1, 107, 109/2, 111/1, 111/3, 115, 119, 121, 125, 127, "SOS – деревня"; 3А микрорайон, дома №№ 7, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 295
Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 1" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 3А микрорайон, 7/1.
В границах: 3А микрорайон, дома №№ 1, 4, 5, 10, 11, 13, 16, 17, 19.
Избирательный участок № 296
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Чернышевского, 106/1.
В границах: Бульвар Независимости, дома №№ 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 18, 20, 22, 24; улица Ахмета Байтұрсынұлы, дома №№ 2, 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 9, 9/1; улица Абая, дома №№ 81, 83, 83/1, 87, 87/1, 89, 89/1; улица Менделеева, дома №№ 1, 3; улица Чернышевского, дома №№ 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 97/1, 98, 100, 100/1, 102, 104, 106, 108, 110.
Избирательный участок № 297
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Чернышевского, 106/1.
В границах: проспект Мира, дома №№ 110, 110A, 110Б, 110В, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 112/4, 114, 116, 116/1, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 118/4; улица Абая, дома №№ 93/4, 99/1; улица Чернышевского, дома №№ 110/1, 112, 112/1, 114, 114/1, 116, 118.
Избирательный участок № 298
Центр – частное учреждение "Темиртауский медицинский колледж" по адресу: улица Луначарского, 48/1.
В границах: изолятор временного содержания; проспект Республики, дома №№ 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 99; улица Абая, дома №№ 104, 110/1, 112/1, 120, 122, 124, 126, 126/1, 130, 130/1, 132, 132/1, 134, 134/1, 136, 138, 138/1, 140, 140/1, 142, 142/1, 144, 144/1, 144А, 146, 148, 150, 152; улица Луначарского, дома №№ 44/1, 45, 45А, 45Б, 46, 47, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/2, 60, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 78/1, 78А, 79, 79А, 79/1, 80, 80А, 80/2, 81, 81А, 81/2, 82, 82А, 83, 83А, 84, 84/1, 84/2, 84А, 85, 86, 86/1, 86/2, 86А, 88, 88А, 88/1, 89, 90, 90/1, 91, 91А, 92, 92А, 92/1, 93, 94, 94А, 94/1, 95, 95А, 96, 96/1, 97, 97А, 98, 98/1, 98А, 99, 99А, 100, 100/1, 100/2, 101, 101А, 102, 102/1, 102А, 103/1, 103/2, 104, 105, 105А, 105/1, 105/3, 106, 107, 107А, 107/1, 108, 108А, 108Б, 110/1, 130А; улица Менделеева, дома №№ 2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 16, 17, 17/1, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 39, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 43, 45, 45/1, 47, 47/1, 49, 49/1, 51; улица Евгения Брусиловского, дома №№ 2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 11, 11/1, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43А, 44, 45, 46, 48, 50, 52; улица Темиртауская, дома №№ 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26А, 26/1, 28, 28/1, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50, 52, 54, 56; улица Тулебаева, дома №№ 3, 5, 5/1, 5А, 7, 7А, 9, 11, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; улица Чернышевского, нечетная сторона, дома с 31 по 79: №№ 31, 33, 35, 35/1, 35А, 37, 37А, 37/1, 37/2, 39, 41, 41А, 41/1, 43, 43А, 43Б, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 47, 49, 51, 51А, 51/1, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 63А, 65, 65/1, 67, 67А, 67/1, 71, 73, 75, 77/1, 79; четная сторона: дома №№ 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/2, 68, 68А, 70, 70/1, 70А, 72, 72/1, 72А, 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1, 84А, 86, 86/1, 86А, 88, 90, 90/1, 92, 94, 96; улица Электриков, дома №№ 13, 13А, 13Б, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А, 20А, 21А, 21Б, 21/1, 22А, 23, 23А, 23/2, 24А, 25, 26, 26А, 26/1, 26/2, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33/2, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37А, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 40/2, 41, 41А, 41/1, 42, 43, 43A, 43/1, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 48А, 48/1, 49, 50, 50А, 52А, 54, 54А, 54/1, 54/2, 55, 56, 56А, 56/1, 58, 60, 60/1, 60/2, 62, 62/1, 62/2; переулок Спортивный, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21Б, 22, 24; переулок Школьный, дома №№ 14, 15; Клубный проезд, дома №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А; Школьный проезд, дома №№ 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47.
Избирательный участок № 299

Орталығы - Темиртауская көшесі, 1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 168/1, 170, 170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210 үйлер; Ватутин көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 51, 53, 53/1 үйлер; Гастелло көшесі, №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 96 үйлер; Абай көшесі, №№ 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 155/1 үйлер; Лебедев көшесі, №№ 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 44 үйлер; Озерная көшесі, №№ 3, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 31, 33, 33А, 33/1, 33/2, 35, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 49/2, 51, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 63, 65, 65А, 65/1, 65/2, 67 үйлер; Евгений Брусиловский көшесі, жұп сандар жағы: №№ 54, 56, 58, 60, 62, 64, 72, 74, 74/1, 74/2, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 үйлер; тақ сандар жағы: №№ 53/2, 59Б, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 99, 101, 103, 105 үйлер; Полетаев көшесі, №№ 5, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 24, 26, 28, 30, 30/1, 31, 31/2, 33, 33/1, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 37А, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 41/2, 42, 42/1, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 51, 52, 52/1, 53, 53/2, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57/1, 57/2, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 68/1, 68А, 70, 71, 71/1, 72, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 79А, 79/1, 79/2, 80, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 89А, 89/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 144 үйлер; Тельман көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 80, 82, 84, 86 үйлер; Темиртауская көшесі, №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/8, 3/9, 5, 7, 7/2, 9, 11, 13, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 29 үйлер; Новый тұйығы, №№ 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65А, 90 үйлер; Пионерский тұйығы, №№ 2, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 31/1, 31/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 52, 56, 58, 64, 65, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 105, 106, 107, 109, 114, 116, 118, 128 үйлер; 1-ші заезд, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/6, 34, 82 үйлер.
№ 300 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 16" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Темиртауская, 1.
В границах: проспект Мира, дома №№ 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 168/1, 170, 170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; улица Ватутина, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 51, 53, 53/1; улица Гастелло, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 96; улица Абая, дома №№ 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 155/1; улица Лебедева, дома №№ 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 44; улица Озерная, дома №№ 3, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 31, 33, 33А, 33/1, 33/2, 35, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 49/2, 51, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 63, 65, 65А, 65/1, 65/2, 67; улица Евгения Брусиловского, четная сторона: дома №№ 54, 56, 58, 60, 62, 64, 72, 74, 74/1, 74/2, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; нечетная сторона: дома №№ 53/2, 59Б, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 99, 101, 103, 105; улица Полетаева, дома №№ 5, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 24, 26, 28, 30, 30/1, 31, 31/2, 33, 33/1, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 37А, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 41/2, 42, 42/1, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 51, 52, 52/1, 53, 53/2, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57/1, 57/2, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 68/1, 68А, 70, 71, 71/1, 72, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 79А, 79/1, 79/2, 80, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 89А, 89/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 144; улица Тельмана, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 80, 82, 84, 86; улица Темиртауская, дома №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/8, 3/9, 5, 7, 7/2, 9, 11, 13, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 29; переулок Новый, дома №№ 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65А, 90; переулок Пионерский, дома №№ 2, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 31/1, 31/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 52, 56, 58, 64, 65, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 105, 106, 107, 109, 114, 116, 118, 128; 1-ый заезд, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/6, 34, 82.
Избирательный участок № 300

Орталығы – Химиктер көшесі, 60/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 22 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 212, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246/1, 248, 248/1, 248/2, 250, 252, 254, 256, 256А, 258, 258/1, 258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274 үйлер; Азербаев көшесі, №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 54 үйлер; Ватутин көшесі, №№ 10, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85Б, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 104 үйлер; Демьян Бедный көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер; Абай көшесі, №№ 161, 161/2, 163, 163/1, 163/2, 165, 165/2, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 179А, 181, 183, 183А үйлер; Заслонов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 18, 20 үйлер; Карбидчиктер көшесі, №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлер; Карбышев көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер; Клочков көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер; Котовский көшесі, №№ 2, 2/2, 4, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Левитан көшесі, №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 85 үйлер; Лиза Чайкина көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 18/2, 20/1, 26, 26/3, 34, 36А, 38 үйлер; Луганский көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40А, 41, 41А, 44/1, 45, 45А, 47, 62 үйлер; Маковский көшесі, №№ 2, 3, 4, 4/1, 6, 10, 12 үйлер; Озерная көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 50 үйлер; Порик көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 үйлер; Тоқтаров көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 27, 27А, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49/1, 52, 58 үйлер; Төлебаев көшесі, №№ 43/2, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 63/1, 65, 65/1, 67, 67/1, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93/1 үйлер; Фаворский көшесі, №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер; 8 март көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 125, 136, 140 үйлер; 136А квартал, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/1, 26, 26/2, 27, 33, 39/1, 40 үйлер; 6А квартал, № 17 үй.
№ 301 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 22" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Химиков, 60/1.
В границах: проспект Мира, дома №№ 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 212, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246/1, 248, 248/1, 248/2, 250, 252, 254, 256, 256А, 258, 258/1, 258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274; улица Азербаева, дома №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 54; улица Ватутина, дома №№ 10, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85Б, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 104; улица Демьяна Бедного, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Абая, дома №№ 161, 161/2, 163, 163/1, 163/2, 165, 165/2, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 179А, 181, 183, 183А; улица Заслонова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 18, 20; улица Карбидчиков, дома №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; улица Карбышева, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Клочкова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; улица Котовского, дома №№ 2, 2/2, 4, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Левитана, дома №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 85; улица Лизы Чайкиной, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 18/2, 20/1, 26, 26/3, 34, 36А, 38; улица Луганского, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40А, 41, 41А, 44/1, 45, 45А, 47, 62; улица Маковского, дома №№ 2, 3, 4, 4/1, 6, 10, 12; улица Озерная, дома №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 50; улица Порика, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; улица Токтарова, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 27, 27А, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49/1, 52, 58; улица Тулебаева, дома №№ 43/2, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 63/1, 65, 65/1, 67, 67/1, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93/1; улица Фаворского, дома №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица 8 марта, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 125, 136, 140; 136А квартал, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/1, 26, 26/2, 27, 33, 39/1, 40; 6А квартал, дом № 17.
Избирательный участок № 301

Орталығы – Карьерная көшесі, 1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, № 179 үй; Заводская көшесі, №№ 20, 20Б, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 33, 34, 35, 36, 36Г, 37, 38А, 40, 40А, 40Б, 45, 51, 52, 53, 53/1, 55 үйлер; 1-ші Загородная көшесі, №№ 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 14А, 16, 18, 21 үйлер; 2-ші Загородная көшесі, №№ 2, 4, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14, 21 үйлер; Казахстанская көшесі, №№ 1, 3, 5, 6, 11, 12, 13, 19 үйлер; Карьерная көшесі, №№ 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27 үйлер; Маяковский көшесі, №№ 4, 6 үйлер; Мұстафин көшесі, №№ 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 8 үйлер; Парковая көшесі, №№ 8, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 29, 29А, 35, 35А, 37, 39 үйлер; Подгорная көшесі, №№ 15, 17, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлер; Панфилов көшесі, №№ 11, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер; Ынтымақ көшесі, №№ 9, 12, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 17А, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 23, 26, 27/1, 27/2, 30, 31, 34, 35, 39/1, 42, 44 үйлер; Еламан Байғазиев көшесі, №№ 19, 21, 23, 23/1, 25 үйлер; Торговая көшесі, № 9/2 үй; 1-ші Подгорный тұйығы, №№ 1А, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1 үйлер; 2-ші Подгорный тұйығы, №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12Б, 14, 26 үйлер; Строительный тұйығы, №№ 6, 7, 7А, 11 үйлер; Телеграфный тұйығы, №№ 3, 4, 17, 19, 21, 28 үйлер; Тұрмағамбетов көшесі, №№ 2, 3, 4, 6, 14, 16, 16/1, 18, 18/2, 20А үйлер.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 136 мекенжайдағы "Балалар мен жасөспірімдер театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 185, 187, 195, 195/1, 197/1, 203, 205, 209 үйлер; Мусалимов көшесі, №№ 1А, 3, 4, 5, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 38/1, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 63, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 74, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91/1, 93, 93/1, 94, 95, 95/1, 95/2, 96, 96/1, 96/2, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 104/1, 104/2, 104А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 116, 116/1, 116/2, 117, 118, 119, 120, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/1, 135/2, 137, 138, 138/1, 138/2, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162 үйлер; Мұстафин көшесі, №№ 2, 9, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 24А, 26, 40/1 үйлер; Огородная көшесі, №№ 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 116/1, 116/2 үйлер; Панфилов көшесі, №№ 20, 20А, 22, 24, 28, 38, 40, 40А, 46, 48, 48/1 үйлер; Еламан Байғазиев көшесі, №№ 2, 16, 16/1, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/2, 36, 38/1, 39, 44, 46, 68, 68А, 68/1, 68/2 үйлер; Школьная көшесі, №№ 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 51/3, 52, 53/2, 54, 55, 56, 59, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 112/1, 113, 114, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128/1, 128/2, 130, 130/1, 130/2, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 146/1, 148, 148/1, 148/2, 149, 150, 152, 152/1, 154, 154/1, 154/2, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168 үйлер; Строительный тұйығы, № 20 үй; Телеграфный тұйығы, №№ 25, 34, 35, 37, 40, 43 үйлер.
№ 303 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Карьерная, 1.
В границах: проспект Республики, дом № 179; улица Заводская, дома №№ 20, 20Б, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 33, 34, 35, 36, 36Г, 37, 38А, 40, 40А, 40Б, 45, 51, 52, 53, 53/1, 55; улица 1-ая Загородная, дома №№ 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 14А, 16, 18, 21; улица 2-ая Загородная, дома №№ 2, 4, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14, 21; улица Казахстанская, дома №№ 1, 3, 5, 6, 11, 12, 13, 19; улица Карьерная, дома №№ 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27; улица Маяковского, дома №№ 4, 6; улица Мустафина, дома №№ 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 8; улица Парковая, дома №№ 8, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 29, 29А, 35, 35А, 37, 39; улица Подгорная, дома №№ 15, 17, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33; улица Панфилова, дома №№ 11, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35; улица Ынтымақ, дома №№ 9, 12, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 17А, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 23, 26, 27/1, 27/2, 30, 31, 34, 35, 39/1, 42, 44; улица Еламана Байғазиева, дома №№ 19, 21, 23, 23/1, 25; улица Торговая, дом № 9/2; 1-ый Подгорный переулок, дома №№ 1А, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1; 2-ой Подгорный переулок, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12Б, 14, 26; переулок Строительный, дома №№ 6, 7, 7А, 11; переулок Телеграфный, дома №№ 3, 4, 17, 19, 21, 28; улица Турмагамбетова, дома №№ 2, 3, 4, 6, 14, 16, 16/1, 18, 18/2, 20А.
Избирательный участок № 302
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Театр для детей и юношества" по адресу: проспект Республики, 136.
В границах: проспект Республики, дома №№ 185, 187, 195, 195/1, 197/1, 203, 205, 209; улица Мусалимова, дома №№ 1А, 3, 4, 5, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 38/1, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 63, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 74, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91/1, 93, 93/1, 94, 95, 95/1, 95/2, 96, 96/1, 96/2, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 104/1, 104/2, 104А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 116, 116/1, 116/2, 117, 118, 119, 120, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/1, 135/2, 137, 138, 138/1, 138/2, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162; улица Мустафина, дома №№ 2, 9, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 24А, 26, 40/1; улица Огородная, дома №№ 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 116/1, 116/2; улица Панфилова, дома №№ 20, 20А, 22, 24, 28, 38, 40, 40А, 46, 48, 48/1; улица Еламана Байғазиева, дома №№ 2, 16, 16/1, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/2, 36, 38/1, 39, 44, 46, 68, 68А, 68/1, 68/2; улица Школьная, дома №№ 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 51/3, 52, 53/2, 54, 55, 56, 59, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 112/1, 113, 114, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128/1, 128/2, 130, 130/1, 130/2, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 146/1, 148, 148/1, 148/2, 149, 150, 152, 152/1, 154, 154/1, 154/2, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168; переулок Строительный, дом № 20; переулок Телеграфный, дома №№ 25, 34, 35, 37, 40, 43.
Избирательный участок № 303

Орталығы – 4А кварталы, Колхозная көшесі, 10А мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, № 138 үй; Береговая көшесі, № 1 үй; Восточная көшесі, №№ 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4/1, 4А, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/2, 11А, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 19А, 19/1, 19/2 үйлер; Джаурская көшесі, № 1/7 үй; Колхозная көшесі, №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 18, 22, 23, 26, 26/1, 26/3, 28, 29, 33, 35, 35/2, 36, 37, 39, 40, 43А, 44, 74, 83 үйлер; Мостовая көшесі, №№ 3, 4, 7, 8, 10, 14 үйлер; Нулевой подъем көшесі, № 7 үй; Нуринская көшесі, №№ 1, 1/2, 3, 4, 9, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 43, 44, 45, 53, 55, 55/1, 55/2, 61, 63 үйлер; Панфилов көшесі, №№ 3, 4, 10, 12, 14, 14А, 14Б, 14Г, 14Д, 16, 18 үйлер; Прокатная көшесі, №№ 2, 4, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 20/1 үйлер; Самарканд көшесі, №№ 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 29, 29/1, 30, 31, 31/2 үйлер; Еламан Байғазиев көшесі, № 13 үй; Школьная көшесі, №№ 5, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13/2, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26 үйлер; Аптечный тұйығы, №№ 3, 4, 5, 9 үйлер; Базарный тұйығы, №№ 1, 3, 16 үйлер; Больничный тұйығы, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 17, 19 үйлер; Красноармейский тұйығы, №№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 14/2 үйлер; Набережный тұйығы, №№ 5А, 7, 8, 9, 12 үйлер; Октябрьский тұйығы, №№ 2, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 18 үйлер; Первомайский тұйығы, № 6 үй; Пожарный тұйығы, №№ 1, 12, 16, 76 үйлер; Почтовый тұйығы, №№ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38A, 40, 42, 42A үйлер; Рабочий тұйығы, №№ 1А, 4, 7, 8, 10, 19, 37, 59 үйлер; 4А квартал, №№ 1А, 4А, 6, 8/1, 9/1, 11, 12, 13 үйлер; Лесхоз, №№ 1, 9, 20, 22, 22/2, 25, 29, 30, 30/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/2, 40, 41, 54 үйлер; Жұмабек Тәшенов көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40 үйлер; Центральная көшесі, №№ 3, 5, 5/2, 7, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 21/2, 23, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2 үйлер; Энергетиктер көшесі, №№ 3, 4, 4А, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26 үйлер; Южная көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40 үйлер; Горная көшесі, № 6 үй; 1-ші Горная көшесі, №№ 9, 9/1 үйлер; 3-ші Горная көшесі, №№ 8, 9, 15, 19, 21, 23, 25, 30, 33, 37 үйлер.
№ 304 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 4А квартал, улица Колхозная, 10А.
В границах: проспект Республики, дом № 138; улица Береговая, дом № 1; улица Восточная, дома №№ 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4/1, 4А, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/2, 11А, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 19А, 19/1, 19/2; улица Джаурская, дом № 1/7; улица Колхозная, дома №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 18, 22, 23, 26, 26/1, 26/3, 28, 29, 33, 35, 35/2, 36, 37, 39, 40, 43А, 44, 74, 83; улица Мостовая, дома №№ 3, 4, 7, 8, 10, 14; улица Нулевого подъема, дом № 7; улица Нуринская, дома №№ 1, 1/2, 3, 4, 9, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 43, 44, 45, 53, 55, 55/1, 55/2, 61, 63; улица Панфилова, дома №№ 3, 4, 10, 12, 14, 14А, 14Б, 14Г, 14Д, 16, 18; улица Прокатная, дома №№ 2, 4, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 20/1; улица Самаркандская, дома №№ 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 29, 29/1, 30, 31, 31/2; улица Еламана Байғазиева, дом № 13; улица Школьная, дома №№ 5, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13/2, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26; переулок Аптечный, дома №№ 3, 4, 5, 9; переулок Базарный, дома №№ 1, 3, 16; переулок Больничный, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 17, 19; переулок Красноармейский, дома №№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 14/2; переулок Набережный, дома №№ 5А, 7, 8, 9, 12; переулок Октябрьский, дома №№ 2, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 18; переулок Первомайский, дом № 6; переулок Пожарный, дома №№ 1, 12, 16, 76; переулок Почтовый, дома №№ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38A, 40, 42, 42A; переулок Рабочий, дома №№ 1А, 4, 7, 8, 10, 19, 37, 59; 4А квартал, дома №№ 1А, 4А, 6, 8/1, 9/1, 11, 12, 13; Лесхоз, дома №№ 1, 9, 20, 22, 22/2, 25, 29, 30, 30/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/2, 40, 41, 54; улица Жұмабека Тәшенова, дома №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40; улица Центральная, дома №№ 3, 5, 5/2, 7, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 21/2, 23, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2; улица Энергетиков, дома №№ 3, 4, 4А, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26; улица Южная, дома №№ 1, 3, 5, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40; улица Горная, дом № 6; улица 1-ая Горная, дома №№ 9, 9/1; улица 3-ая Горная, дома №№ 8, 9, 15, 19, 21, 23, 25, 30, 33, 37.
Избирательный участок № 304

Орталығы – Северная көшесі, 36 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Восточная көшесі, №№ 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 27А, 27/1, 29, 29/1, 29/2 үйлер; Верхняя көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер; Джаурская көшесі, №№ 3, 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7Б, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 28, 28/1, 28/2, 31, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 36, 36/1, 37, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 42, 42/1, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 51, 51/1, 53, 53/1, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 58, 58/1, 59, 60, 62 үйлер; Западная көшесі, №№ 1, 1А, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 25, 25/1, 25/2, 26, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 40/1, 44, 46, 48, 50 үйлер; Зеленая көшесі, №№ 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 26/2, 30, 32, 34А, 36 үйлер; Литейщиктер көшесі, №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; Луговая көшесі, №№ 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20А, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73 үйлер; Мартеновская көшесі, №№ 3, 4, 7, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 16/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 38 үйлер; Жұмабек Тәшенов көшесі, №№ 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер; Песчаная көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер; Прокатная көшесі, №№ 3, 9, 9/1, 11, 11/1, 15, 17, 17/1, 19, 19/1, 23, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36/1, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 45, 47 үйлер; Самарканд көшесі, №№ 32, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 41, 43, 44, 45, 45/1, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 50/1, 52, 52/1, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 61/1, 63 үйлер; Северная көшесі, №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 19, 19/1, 21, 21/1, 23, 23/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер; Центральная көшесі, №№ 4, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/1, 20А, 22, 22/1, 24, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 33А, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 45/1, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53 үйлер; Энергетиктер көшесі, №№ 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 34, 36, 36/2, 37, 38, 39, 39/1, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45/2, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/2, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1 үйлер; Южная көшесі, №№ 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 69, 69/1, 69/2, 70, 70/1, 71, 72, 72/1, 73, 74 үйлер.
№ 305 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Северная, 36.
В границах: улица Восточная, дома №№ 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 27А, 27/1, 29, 29/1, 29/2; улица Верхняя, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Джаурская, дома №№ 3, 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7Б, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 28, 28/1, 28/2, 31, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 36, 36/1, 37, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 39, 40, 40/1, 42, 42/1, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 51, 51/1, 53, 53/1, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 58, 58/1, 59, 60, 62; улица Западная, дома №№ 1, 1А, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 25, 25/1, 25/2, 26, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 40/1, 44, 46, 48, 50; улица Зеленая, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 26/2, 30, 32, 34А, 36; улица Литейщиков, дома №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; улица Луговая, дома №№ 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20А, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73; улица Мартеновская, дома №№ 3, 4, 7, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 16/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 38; улица Жұмабека Тәшенова, дома №№ 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Песчаная, дома №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Прокатная, дома №№ 3, 9, 9/1, 11, 11/1, 15, 17, 17/1, 19, 19/1, 23, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36/1, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 45, 47; улица Самаркандская, дома №№ 32, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 41, 43, 44, 45, 45/1, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 50/1, 52, 52/1, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 61/1, 63; улица Северная, дома №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 19, 19/1, 21, 21/1, 23, 23/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57; улица Центральная, дома №№ 4, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/1, 20А, 22, 22/1, 24, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 33А, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 45/1, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53; улица Энергетиков, дома №№ 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 34, 36, 36/2, 37, 38, 39, 39/1, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45/2, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/2, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1; улица Южная, дома №№ 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 69, 69/1, 69/2, 70, 70/1, 71, 72, 72/1, 73, 74.
Избирательный участок № 305

Орталығы – Ақтау кенті, Индустриальная көшесі, 4 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 28 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Ақтау кенті, Абай көшесі, №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер; Амангелді көшесі, №№ 1, 2, 4, 5, 5В, 6, 7, 8, 9 үйлер; Восточная көшесі, №№ 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5В, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 26, 27А, 29, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер; Горький көшесі, №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23 үйлер; Железнодорожная көшесі, №№ 1, 1/2, 1Д, 2, 2/1, 3, 3/1, 3А, 4, 4А, 5, 7, 9, 12, 14, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 29А, 31, 32, 32А, 33, 35, 36, 37 үйлер; Индустриальная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 үйлер; Коллективная көшесі, №№ 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 24, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33А, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 49 үйлер; Ленин көшесі, №№ 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер; Малая Садовая көшесі, №№ 2, 2А, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер; Нагорная көшесі, №№ 3, 5, 15, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 үйлер; Озерная көшесі, №№ 1, 3, 11, 13 үйлер; Парковая көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 36 үйлер; Первомайская көшесі, №№ 2, 5, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 20А, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 32, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 114, 116 үйлер; Почтовая көшесі, №№ 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 38А, 40, 42, 42А, 61 үйлер; Правда көшесі, №№ 2, 6 үйлер; Советская көшесі, №№ 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1 үйлер; Степная көшесі, №№ 1, 1А, 3, 3А, 6, 9, 11, 13, 15, 19 үйлер; Фабрично-Заводская көшесі, №№ 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25/1, 27 үйлер; Центральная көшесі, №№ 3, 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 26 үйлер; Шоссейная көшесі, №№ 1, 1А, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 35, 37, 39А, 41, 43, 45 үйлер; 25 квартал, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер; 26 квартал, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/2, 18, 19 үйлер.
№ 306 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 28" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: поселок Актау, улица Индустриальная, 4.
В границах: поселок Актау, улица Абая, дома №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; улица Амангельды, дома №№ 1, 2, 4, 5, 5В, 6, 7, 8, 9; улица Восточная, дома №№ 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5В, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 26, 27А, 29, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Горького, дома №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23; улица Железнодорожная, дома №№ 1, 1/2, 1Д, 2, 2/1, 3, 3/1, 3А, 4, 4А, 5, 7, 9, 12, 14, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 29А, 31, 32, 32А, 33, 35, 36, 37; улица Индустриальная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15; улица Коллективная, дома №№ 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 24, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33А, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 49; улица Ленина, дома №№ 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39; улица Малая Садовая, дома №№ 2, 2А, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22; улица Нагорная, дома №№ 3, 5, 15, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36; улица Озерная, дома №№ 1, 3, 11, 13; улица Парковая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 36; улица Первомайская, дома №№ 2, 5, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 20А, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 32, 32/2, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 114, 116; улица Почтовая, дома №№ 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 38А, 40, 42, 42А, 61; улица Правды, дома №№ 2, 6; улица Советская, дома №№ 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1; улица Степная, дома №№ 1, 1А, 3, 3А, 6, 9, 11, 13, 15, 19; улица Фабрично-Заводская, дома №№ 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25/1, 27; улица Центральная, дома №№ 3, 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 26; улица Шоссейная, дома №№ 1, 1А, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 35, 37, 39А, 41, 43, 45; 25 квартал, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; 26 квартал, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/2, 18, 19.
Избирательный участок № 306

Орталығы – Ақтау кенті, 8 квартал, 54А мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Ақтау кенті, Әуезов көшесі, №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 11/3, 14, 15 үйлер; Гагарин көшесі, №№ 4, 6, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/2, 38 үйлер; Зоя Космодемьянская көшесі, №№ 18, 20 үйлер; Крупская көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12 үйлер; Лумумба көшесі, №№ 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15/1, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер; Макаренко көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 11, 13 үйлер; Менделеев көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлер; Новая көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 57А, 59, 61, 63, 64А, 64Б, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, үйлер; Октябрьская көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 35Б, 35В, 36, 37, 37А, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 54, 56, 56А, 56Б, 57, 57А, 57Б, 58, 60, 62, 64, 64А, 64Б үйлер; Спартак көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 22 үйлер; Циолковский көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 19 үйлер; Чайковский көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38 үйлер; Шевченко көшесі, №№ 14, 16, 18, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер; Энгельс көшесі, №№ 4, 6, 8, 10, 10А, 11, 14, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35А, 36, 38, 40, 42 үйлер; 8 квартал, №№ 42, 43, 47, 51 үйлер.
№ 307 сайлау учаскесі
Орталығы – Ақтау кенті, 8 квартал, 30Б мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 29 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Ақтау кенті, Уәлиханов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 20, 22 үйлер; Карл Маркс көшесі, №№ 1, 3, 8, 8Б, 20, 26, 28 үйлер; Лермонтов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер; Маяковский көшесі, №№ 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 12/2 үйлер; Мичурин көшесі, №№ 4, 6, 8, 10 үйлер; Молодежная көшесі, №№ 5, 7, 8, 9, 10 үйлер; 5 квартал, № 2 үй; 8 квартал, №№ 25, 32, 35, 36, 36А, 37, 45 үйлер.
№ 308 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы – Чайковский көшесі, 22 мекенжайдағы "Теміртау қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
№ 309 сайлау учаскесі (жабық)

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: поселок Актау, 8 квартал, 54А.
В границах: поселок Актау, улица Ауэзова, дома №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 11/3, 14, 15; улица Гагарина, дома №№ 4, 6, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/2, 38; улица Зои Космодемьянской, дома №№ 18, 20; улица Крупской, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12; улица Лумумбы, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15/1, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37; улица Макаренко, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 11, 13; улица Менделеева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Новая, дома №№ 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 57А, 59, 61, 63, 64А, 64Б, 65, 65А, 67, 69, 71, 73; улица Октябрьская, дома №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 35Б, 35В, 36, 37, 37А, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 54, 56, 56А, 56Б, 57, 57А, 57Б, 58, 60, 62, 64, 64А, 64Б; улица Спартака, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 22; улица Циолковского, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 19; улица Чайковского, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38; улица Шевченко, дома №№ 14, 16, 18, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28, 30; улица Энгельса, дома №№ 4, 6, 8, 10, 10А, 11, 14, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35А, 36, 38, 40, 42; 8 квартал, дома №№ 42, 43, 47, 51.
Избирательный участок № 307
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 29" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: поселок Актау, 8 квартал, 30Б.
В границах: поселок Актау, улица Валиханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 20, 22; улица Карла Маркса, дома №№ 1, 3, 8, 8Б, 20, 26, 28; улица Лермонтова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Маяковского, дома №№ 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 12/2; улица Мичурина, дома №№ 4, 6, 8, 10; улица Молодежная, дома №№ 5, 7, 8, 9, 10; 5 квартал, дом № 2; 8 квартал, дома №№ 25, 32, 35, 36, 36А, 37, 45.
Избирательный участок № 308 (закрытый)
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница города Темиртау" по адресу: улица Чайковского, 22.
Избирательный участок № 309 (закрытый)

Орталығы – 5516 әскери бөлім, Мичурин көшесі, 3Б.
№ 310 сайлау учаскесі
Орталығы - 9 ықшамаудан, 77/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының "Мектеп-интернат-колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 9 ықшамаудан, №№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 88, 89, 90, 96, 97, 98, 100, 101 үйлер; Металлургтер даңғылы, № 63 үй.
№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы – 7 ықшамаудан, 22/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 27 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 9 ықшамаудан, №№ 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1С, 1Р, 1К, 1Л, 1М, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3Е, 3П, 3Р, 3К, 3Л, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е үйлер.
№ 312 сайлау учаскесі
Орталығы – 3 ықшамаудан, Республика даңғылы, 67А мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 14 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 67, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 73/1, 73/2 үйлер; Абай көшесі, №№ 76/1, 80/2, 80/3, 80/4, 82/4, 84/2, 84/4, 86/1, 86/2, 86/3 үйлер.
№ 313 сайлау учаскесі
Орталығы - Темиртауская көшесі, 1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 10 ықшамаудан, №№ 1А, 2А, 15А, 16А, 30, 32, 35, 36, 195 үйлер; Мир даңғылы, №№ 127, 127/1, 127/3, 127/4, 129, 129/1, 131, 131/1, 133, 133/1, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183 үйлер; Некрасов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 78, 78/1, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер; Озерная көшесі, №№ 71, 71/1, 73, 73/1, 75, 75/1, 77 үйлер; Островский көшесі, №№ 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14/2, 15, 15/1, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 51/3, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 65, 67 үйлер; Евгений Брусиловский көшесі, №№ 93, 95, 97, 107, 109, 110, 112, 112/1, 114, 116, 118, 118/1, 118/2, 128, 134 үйлер; Пушкин көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 33, 36, 38, 39, 40, 42 үйлер; Юных Космонавтов көшесі, №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10Б, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14Б, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 18Б, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23А, 23Б, 23/2, 24, 24Б, 25, 25/1, 25/2, 26, 26Б, 27/2, 28, 28Б, 29, 29/1, 29/2, 30, 30Б, 31, 31/1, 31/1А, 32, 33, 33/1, 33/3, 34, 35/1, 36, 37/1, 38, 38Б, 39, 39/1, 40, 40Б, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 62, 64, 68, 74, 74/1, 76, 85 үйлер; 8 ықшамаудан, №№ 10, 10/1, 11, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/9, 12, 12/1, 12/4, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 41Б, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/11, 41/12, 41/13, 42, 44, 45, 46 үйлер; "Отрадное селосы" ықшамауданы, №№ 13, 14, 18, 21, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 44, 54, 56, 57, 57/1, 58, 58/1, 59, 59/1, 60, 60/1, 61, 61/1, 62, 62/1, 63, 63/1, 64, 64/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 69, 70/1, 71/1, 73, 76, 84, 85, 86, 87, 90, 97, 98, 103, 104, 105, 105/1, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 114, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 154, 155, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 197, 198, 199, 201, 202, 209, 211, 217, 235, 239, 241, 242, 243, 244, 244А, 246, 248, 249, 250, 251, 253, 253А, 255, 261, 263, 264, 265, 266, 270, 272, 273, 287, 313, 313/1, 313/2, 315, 319, 326, 328/2, 328/3, 334, 336, 357, 371, 371А, 375, 381, 398, 401, 402, 414, 542, 543, 545, 549, 550, 551, 560, 568, 572, 574, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 588, 589, 590, 591, 600, 601, 603, 604, 605, 605А, 608А, 641 үйлер; 144 квартал, №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 25, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42 үйлер; 146 квартал, №№ 10, 11, 12, 13, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 40, 41, 42, 44, 46, 46А, 49, 51 үйлер.
№ 314 сайлау учаскесі

Центр – войсковая часть 5516, улица Мичурина, 3Б.
Избирательный участок № 310
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат-колледж" управления образования Карагандинской области по адресу: 9 микрорайон, 77/1.
В границах: 9 микрорайон, дома №№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 88, 89, 90, 96, 97, 98, 100, 101; проспект Металлургов, дом № 63.
Избирательный участок № 311
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 27" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 7 микрорайон, 22/1.
В границах: 9 микрорайон, дома №№ 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1С, 1Р, 1К, 1Л, 1М, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3Е, 3П, 3Р, 3К, 3Л, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е.
Избирательный участок № 312
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 14" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: 3 микрорайон, проспект Республики, 67А.
В границах: проспект Республики, дома №№ 67, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 73/1, 73/2; улица Абая, дома №№ 76/1, 80/2, 80/3, 80/4, 82/4, 84/2, 84/4, 86/1, 86/2, 86/3.
Избирательный участок № 313
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 16" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Темиртауская, 1.
В границах: 10 микрорайон, дома №№ 1А, 2А, 15А, 16А, 30, 32, 35, 36, 195; проспект Мира, дома №№ 127, 127/1, 127/3, 127/4, 129, 129/1, 131, 131/1, 133, 133/1, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; улица Некрасова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 78, 78/1, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Озерная, дома №№ 71, 71/1, 73, 73/1, 75, 75/1, 77; улица Островского, дома №№ 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14/2, 15, 15/1, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 51/3, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 65, 67; улица Евгения Брусиловского, дома №№ 93, 95, 97, 107, 109, 110, 112, 112/1, 114, 116, 118, 118/1, 118/2, 128, 134; улица Пушкина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 33, 36, 38, 39, 40, 42; улица Юных Космонавтов, дома №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10Б, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14Б, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 18Б, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23А, 23Б, 23/2, 24, 24Б, 25, 25/1, 25/2, 26, 26Б, 27/2, 28, 28Б, 29, 29/1, 29/2, 30, 30Б, 31, 31/1, 31/1А, 32, 33, 33/1, 33/3, 34, 35/1, 36, 37/1, 38, 38Б, 39, 39/1, 40, 40Б, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 62, 64, 68, 74, 74/1, 76, 85; 8 микрорайон, дома №№ 10, 10/1, 11, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/9, 12, 12/1, 12/4, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 41Б, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/11, 41/12, 41/13, 42, 44, 45, 46; микрорайон "село Отрадное", дома №№ 13, 14, 18, 21, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 44, 54, 56, 57, 57/1, 58, 58/1, 59, 59/1, 60, 60/1, 61, 61/1, 62, 62/1, 63, 63/1, 64, 64/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 69, 70/1, 71/1, 73, 76, 84, 85, 86, 87, 90, 97, 98, 103, 104, 105, 105/1, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 114, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 154, 155, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 197, 198, 199, 201, 202, 209, 211, 217, 235, 239, 241, 242, 243, 244, 244А, 246, 248, 249, 250, 251, 253, 253А, 255, 261, 263, 264, 265, 266, 270, 272, 273, 287, 313, 313/1, 313/2, 315, 319, 326, 328/2, 328/3, 334, 336, 357, 371, 371А, 375, 381, 398, 401, 402, 414, 542, 543, 545, 549, 550, 551, 560, 568, 572, 574, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 588, 589, 590, 591, 600, 601, 603, 604, 605, 605А, 608А, 641; 144 квартал, дома №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 25, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42; 146 квартал, дома №№ 10, 11, 12, 13, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 40, 41, 42, 44, 46, 46А, 49, 51.
Избирательный участок № 314

Орталығы – Химиков көшесі, 60/1 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 22 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 280, 282/1 үйлер; Республика даңғылы, № 103 үй; Ватутин көшесі, №№ 103, 103/1, 105, 105/2, 106, 107, 107/1, 107/2, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 120, 121, 121/1, 121/2, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер; Абай көшесі, №№ 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 212 үйлер; Луначарский көшесі, №№ 7, 8, 10, 10/2, 11, 11А, 12, 12/1, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 39, 39А, 39/1, 40, 40А, 41, 41А, 41/1, 42 үйлер; Озерная көшесі, №№ 2/1, 2/2 үйлер; Сарыарқа көшесі, №№ 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/3, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65/4, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 115 үйлер; Темиртауская көшесі, №№ 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90/1, 96 үйлер; Төлебаев көшесі, №№ 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 110/2, 112, 112/1, 112/2, 114, 116, 118/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142 үйлер; Чернышевский көшесі, тақ сандар жағы, №№ 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9/1, 11, 11А, 11Б, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19А, 19/1, 21, 21А, 21/1, 23, 23А, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27, 27А, 29 үйлер, жұп сандар жағы, №№ 4А, 6/3, 10/1, 12, 14, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Химиктер көшесі, №№ 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10/1, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 үйлер; Электриктер көшесі, №№ 2, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 12, 12/1, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 24, 24Б үйлер; Новый тұйығы, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; Темиртауский тұйығы, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19 үйлер; Клубный өтпе жолы, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 25 үйлер; Школьный өтпе жолы, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 43 үйлер; 125 квартал, №№ 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 65, 66, 67, 68 үйлер; 125А квартал, №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер; Сетевой участок, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер; 6А квартал, №№ 20, 23 үйлер.
№ 315 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 22" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Химиков, 60/1.
В границах: проспект Мира, дома №№ 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 280, 282/1; проспект Республики, дом № 103; улица Ватутина, дома №№ 103, 103/1, 105, 105/2, 106, 107, 107/1, 107/2, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 120, 121, 121/1, 121/2, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134; улица Абая, дома №№ 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 212; улица Луначарского, дома №№ 7, 8, 10, 10/2, 11, 11А, 12, 12/1, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 39, 39А, 39/1, 40, 40А, 41, 41А, 41/1, 42; улица Озерная, дома №№ 2/1, 2/2; улица Сарыарқа, дома №№ 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/3, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65/4, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 115; улица Темиртауская, дома №№ 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90/1, 96; улица Тулебаева, дома №№ 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 110/2, 112, 112/1, 112/2, 114, 116, 118/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142; улица Чернышевского, нечетная сторона, дома №№ 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9/1, 11, 11А, 11Б, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19А, 19/1, 21, 21А, 21/1, 23, 23А, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27, 27А, 29, четная сторона, дома №№ 4А, 6/3, 10/1, 12, 14, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Химиков, дома №№ 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10/1, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; улица Электриков, дома №№ 2, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 12, 12/1, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 24, 24Б; переулок Новый, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27; переулок Темиртауский, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19; Клубный проезд, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 25; Школьный проезд, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 43; 125 квартал, дома №№ 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 65, 66, 67, 68; 125А квартал, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Сетевой участок, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6; 6А квартал, дома №№ 20, 23.
Избирательный участок № 315

Орталығы – Северная көшесі, 36 мекенжайдағы Қарағанды облысы білім басқармасының Теміртау қаласы білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Бардин көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 81 үйлер; Восточная көшесі, №№ 18, 20, 22, 24, 24/1, 26, 30, 30/1, 31, 32, 33, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 42, 45А, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 49, 49А, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 60, 61, 61/1, 62, 63, 64, 69, 77 үйлер; Западная көшесі, №№ 40А, 42А, 42А/1, 42А/2, 54, 54/2, 56, 56/1, 56/2, 58, 58/1, 58/2, 60, 60/1, 60/2, 61/1, 62, 62/1, 62/2, 64, 64/1, 66, 66/1, 68, 68/1, 70, 70/1, 71, 72, 72/1, 74, 74А, 74В, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 76, 79, 80, 82 үйлер; Мартеновская көшесі, №№ 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/4, 45, 45/1, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51А, 51/2, 52, 52/1, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 61/1, 62, 63, 64, 65/1, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1 үйлер; Нагорная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28А, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 72/1 үйлер; Привольная көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50 үйлер; Прокатная көшесі, №№ 48, 48/1, 48/2, 50, 50/2, 52, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71 үйлер; Северная көшесі, №№ 2, 2/1, 4, 18, 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 34 үйлер; Совхозная көшесі, №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 38/1, 39, 41, 43, 45, 46 үйлер; Сталеварлар көшесі, №№ 1, 1А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17А, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36А, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/2, 40, 41, 42, 43, 45, 45/2, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/2, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 72 үйлер; Энергетиктер көшесі, №№ 53, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 87 үйлер; Чапаев көшесі, №№ 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 22/3, 23, 26, 28, 30, 30А, 30Б, 30Д, 32, 32А, 32Б, 34, 34Б, 38, 38Б, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 49, 49/1, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер; Шевченко көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38 үйлер; Щорс көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38 үйлер.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования города Темиртау управления образования Карагандинской области по адресу: улица Северная, 36.
В границах: улица Бардина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 81; улица Восточная, дома №№ 18, 20, 22, 24, 24/1, 26, 30, 30/1, 31, 32, 33, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 42, 45А, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 49, 49А, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 60, 61, 61/1, 62, 63, 64, 69, 77; улица Западная, дома №№ 40А, 42А, 42А/1, 42А/2, 54, 54/2, 56, 56/1, 56/2, 58, 58/1, 58/2, 60, 60/1, 60/2, 61/1, 62, 62/1, 62/2, 64, 64/1, 66, 66/1, 68, 68/1, 70, 70/1, 71, 72, 72/1, 74, 74А, 74В, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 76, 79, 80, 82; улица Мартеновская, дома №№ 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/4, 45, 45/1, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51А, 51/2, 52, 52/1, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 61/1, 62, 63, 64, 65/1, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1; улица Нагорная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28А, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 72/1; улица Привольная, дома №№ 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50; улица Прокатная, дома №№ 48, 48/1, 48/2, 50, 50/2, 52, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71; улица Северная, дома №№ 2, 2/1, 4, 18, 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 34; улица Совхозная, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 38/1, 39, 41, 43, 45, 46; улица Сталеваров, дома №№ 1, 1А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17А, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36А, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/2, 40, 41, 42, 43, 45, 45/2, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/2, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 72; улица Энергетиков, дома №№ 53, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 87; улица Чапаева, дома №№ 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 22/3, 23, 26, 28, 30, 30А, 30Б, 30Д, 32, 32А, 32Б, 34, 34Б, 38, 38Б, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 49, 49/1, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 57, 58, 59, 60, 61; улица Шевченко, дома №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38; улица Щорса, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38.