Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкасын бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 маусымдағы № 537 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 5889 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2026 жылғы 25 маусымдағы № 409 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 25.06.2026 № 409 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы республикалық бюджет туралы заңда белгіленген, тиісті қаржы жылының 1 қаңтарында қолданыста болатын 0,1 айлық есептік көрсеткіш есебінен ерекше қорғалатын табиғи аумақта болған әрбір күн үшін ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш.А. Осин) және облыс әкімінің орынбасарына (С.Ж. Шайдаров) жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. БРАМОНТОВА
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов

Об утверждении ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения Карагандинской области
Решение Карагандинского областного маслихата от 11 июня 2020 года № 537. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июня 2020 года № 5889. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25 июня 2026 года № 409
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25.06.2026 № 409 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения Карагандинской области из расчета 0,1 месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете и действующего на 1 января соответствующего финансового года, за каждый день пребывания на особо охраняемой природной территории.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Осин Ш.А.) и на заместителя акима области (Шайдаров С.Ж.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. БРАМОНТОВА
Секретарь областного маслихата С. Утешов