Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № А-11/347 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 8197 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 қарашадағы № А-11/222 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 03.11.2025 № А-11/222 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Ақкөл ауданы әкімдігінің "Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 28 қарашадағы № А-11/327 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7540 болып тіркелген, 2019 жылғы 03 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В. В. Елисеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі А.Каиржанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Ақкөл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ А-11/347 қаулысына
1-қосымша
Ақкөл ауданының Ақкөл қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерi
Ақкөл қаласында салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Береговая көшесінің – 2-ден 16 бойынша жұп жағы, 19-дан 85 бойынша тақ жағы;
Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 2-ден 24 бойынша, тақ жағы 1-ден 13 бойынша;
1 Шегебай Ұзақбаев көшесі;
2 Шегебай Ұзақбаев көшесі;

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № А-11/347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 декабря 2020 года № 8197
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Постановление акимата Аккольского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района" от 28 ноября 2019 года № А-11/327 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7540, опубликовано 03 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Елисеева В.В.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Аккольского района А.Каиржанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
доходов по Аккольскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение 1
к постановлению акимата
Аккольского района
от 30 ноября 2020 года
№ А-11/347
Коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в городе Акколь Аккольского района
Месторасположение объекта налогообложения в городе Акколь
Коэффициент зонирования
1
Улица Береговая – четная сторона с 2 по 16, нечетная с 19 по 85;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 2 по 24, нечетная с 1 по 13;
Улица 1 Шегебая Узакбаева;
Улица 2 Шегебая Узакбаева;

Шегебай Ұзақбаев көшесінің – жұп жағы 2-ден 40/1 бойынша;
Ақжол көшесінің барлық нөмірлері жұп және тақ жағы;
Первомайская көшесінің – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 1-ден 49 бойынша;
Армандастар көшесінің барлық нөмірлері жұп және тақ жағы;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 14-тен 124 бойынша, тақ жағы 1-ден 101 бойынша;
Амангелді Иманов көшесінің – барлық тақ жағы;
Чехов көшесінің – жұп жағы 2-ден 46 бойынша, тақ жағы 1-ден 33 бойынша;
Горький көшесінің жұп жағы 2-ден 60 бойынша, тақ жағы 1-ден 63 бойынша;
Интернациональная көшесінің – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 1-ден 42 бойынша;
Абылай хан көшесінің – жұп жағы 2-ден 120 бойынша, тақ жағы 1-ден 105 бойынша;
Қайым Мұхамедханов көшесінің барлық нөмірлері жұп және тақ жағы;
Бөгенбай көшесінің – жұп жағы 2-ден 62 бойынша, тақ жағы 1-ден 63/1 бойынша;
Шоқан Уәлиханов көшесінің – жұп жағы 2-ден 110 бойынша;
Сәкен Сейфуллин көшесінің - барлық тақ жағы.
Талғат Бигелдинов көшесінің – жұп жағы 2-ден 26 бойынша, тақ жағы 1-ден – 41 бойынша
2,1
2
Шегебай Ұзақбаев көшесі 3, 4 – барлық жағы;
Береговая көшесінің – жұп жағы 24-тен 80 бойынша, тақ жағы 93-тен көшенің соңына дейін;
Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 26-дан 150 бойынша, тақ жағы 15-тен 147 бойынша;
Шегебай Ұзақбаев көшесінің – жұп жағы 42-ден 298 бойынша, тақ жағы 23-тен 131 бойынша;
Ілияс Жансүгіров көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Домбай көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Темір жол көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Первомайская көшесінің – 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 51, 55;
Сағадат Нұрмағамбетов – жұп жағы 128-ден 138 бойынша;
Сәкен Сейфуллин көшесінің – жұп жағы 2-ден 4 бойынша.
1,9
3
Шоқан Уәлиханов көшесінің – тақ жағы 1-ден 101 бойынша;
Островский көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жамбыл Жабаев көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Достық көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Мәншүк Мәметова көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Моншақты көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ұлы көш көшесінің – барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Талғат Бигелдинов көшесінің – жұп жағы 28-ден, тақ жағы 43-тен көшенің соңына дейін.
1,4
4
Бөгенбай көшесінің – тақ жағы 65-тен көшенің соңына дейін;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 62-ден, тақ жағы 47-ден көшенің соңына дейін;
Күләш Байсейітова көшесінің – жұп жағы 2-ден, тақ жағы 1-ден көшенің соңына дейін;
Желтоқсан көшесінің – жұп жағы 36-дан, тақ жағы 1-ден көшенің соңына дейін;
Спутник көшесінің – жұп жағы 26-дан, тақ жағы 25-тен көшенің соңына дейін;

Улица Шегебая Узакбаева - четная сторона с 2 по 40/1;
Улица Акжол - все номера четная и нечетная сторона;
Улица Первомайская - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 1 по 49;
Улица Армандастар - все номера четная и нечетная сторона;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 14 по 124, нечетная с 1 по 101;
Улица Амангельды Иманова - вся нечетная сторона;
Улица Чехова - четная сторона с 2 по 46, нечетная с 1 по 33;
Улица Горького - четная сторона с 2 по 60, нечетная с 1 по 63;
Улица Интернациональная - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 1 по 42;
Улица Абылай хана - четная сторона с 2 по 120, нечетная с 1 по 105;
Улица Кайыма Мухамедханова - все номера четная и нечетная сторона;
Улица Богенбая - четная сторона с 2 по 62, нечетная с 1 по 63/1;
Улица Шокана Уалиханова - четная сторона с 2 по 110;
Улица Сакена Сейфуллина – вся нечетная сторона.
Улица Талгата Бигельдинова - четная сторона с 2 по 26, нечетная с 1 по 41
2,1
2
Улица 3,4 Шегебая Узакбаева – все стороны;
Улица Береговая - четная сторона с 24 по 80, нечетная с 93 до конца улицы;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 26 по 150, нечетная с 15 по 147;
Улица Шегебая Узакбаева - четная сторона с 42 по 298, нечетная с 23 по 131;
Улица Илияса Жансугирова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Домбай - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Темир жол - все номера четная и нечетная сторон;
Улица Первомайская 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 51, 55;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 128 по 138;
Улица Сакена Сейфуллина - четная сторона с 2 по 4.
1,9
3
Улица Шокана Уалиханова - нечетная сторона с 1 по 101;
Улица Островского - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жамбыла Жабаева - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Достык - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Маншук Маметовой - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Моншакты - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Улы кош - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Талгата Бигельдинова - четная сторона с 28, нечетная с 43 и до конца улицы.
1,4
4
Улица Богенбая - нечетная сторона с 65 до конца улицы;
Улица Кирдищева – четная сторона с 62, нечетная с 47 и до конца улицы;
Улица Куляш Байсеитовой - четная сторона с 2, нечетная с 1 и до конца улицы;
Улица Желтоксан - четная сторона с 36, нечетная с 1 и до конца улицы;
Улица Спутник - четная сторона с 26, нечетная с 25 и до конца улицы;

Мира көшесінің 1, 2 нөмірі;
Шоқан Уәлиханов көшесінің – жұп жағы 112-ден 228 бойынша, тақ жағы 103-тен 189 бойынша;
Пушкин көшесінің – 22 нөмірі;
Моншақты көшесінің – барлық нөмірлері;
Қаукен Кенжетаев көшесінің – жұп жағы 2-ден 78 бойынша, тақ жағы 1-ден 63 бойынша;
Баубек Бұлқышев көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Оңтүстік көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы.
1,65
5
Пушкин көшесінің – жұп жағы 2-ден 52 бойынша, жұп жағы 146-дан көшенің соңына дейін, тақ жағы барлық нөмірлер;
Гагарин көшесінің – жұп және тақ жағы 2-ден 20 бойынша, тақ жағы 1-ден 31 бойынша;
Ремзаводская көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Панфилов көшесінің – тақ жағы 1-ден 33/2 бойынша;
Әлия Молдағұлова көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Қаныш Сәтпаев көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Астана шағын ауданының - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Привокзальная көшесінің – тақ жағы 47-ден көшенің соңына дейін;
Жібек жолы көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Лесная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Әділбек Майкөтов көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ғани Мұратбаев көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Шаңырақ көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
"Наука 1", "Наука 2", "Связист" саяжайлары.
1,9
6
Школа-интернат шағын ауданы - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Өрлеу көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Привокзальная – көшесінің – тақ жағы 1-ден 45 бойынша, жұп жағының барлық нөмірлері;
Горная көшесінің – жұп жағы 2-ден көшенің соңына дейін;
Северная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Мұхтар Әуезов көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Тәуелсіздік көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Школьная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Школьный тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Станционная көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 80-нен, тақ жағы 93 тен көшенің соңына дейін;
Тихая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Бейімбет Майлин көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құлагер көшесінің – жұп жағы 2-ден 18 бойынша, тақ жағы 1-ден 17 бойынша;
Исатай Тайманов көшесінің – жұп жағы 2-ден 6 бойынша.
1,85
7
Гагарин көшесінің – жұп жағы 24-тен 42 бойынша,
Пушкин көшесінің – жұп жағы 88-ден 144 бойынша;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 154-тен 180 бойынша;
Исакова көшесінің – жұп жағы 50-ден көшенің соңына дейін, тақ жағы 13-тен көшенің соңына дейін;
Мира көшесінің – тақ жағы 37-ден көшенің соңына дейін;

Улица Мира - номер 1, 2;
Улица Шокана Уалиханова - четная сторона с 112 по 228, нечетная с 103 по 189;
Улица Пушкина - номер 22;
Улица Моншакты - все номера;
Улица Каукена Кенжетаева - четная сторона с 2 по 78, нечетная с 1 по 63;
Улица Баубека Булкышева - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Онтустик - все номера, четная и нечетная сторона.
1,65
5
Улица Пушкина - четная сторона с 2 по 52, четная с 146 до конца улицы, нечетная сторона все номера;
Улица Гагарина - четная и нечетная сторона с 2 по 20, нечетная с 1 по 31;
Улица Ремзаводская - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Панфилова - нечетная сторона с 1 по 33/2;
Улица Алии Молдагуловой - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Каныша Сатпаева - все номера, четная и нечетная сторона;
Микрорайон Астана - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Привокзальная - нечетная сторона с 47 до конца улицы;
Улица Жибек жолы - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Лесная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Адильбека Майкотова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Гани Муратбаева - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Шанырак - все номера, четная и нечетная сторона;
дачи "Наука-1", "Наука-2", "Связист".
1,9
6
Микрорайон Школа-Интернат - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Орлеу - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Привокзальная - нечетная сторона с 1 по 45, четная все номера;
Улица Горная - четная сторона с 2 до конца улицы;
Улица Северная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Мухтара Ауезова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Тауелсиздик - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Школьная - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Школьный - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Станционная - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кирдищева - четная сторона с 80, нечетная с 93 и до конца улицы;
Улица Тихая - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Бейимбета Майлина - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кулагер – четная сторона с 2 по 18, нечетная с 1 по 17;
Улица Исатая Тайманова - четная сторона с 2 по 6.
1,85
7
Улица Гагарина - четная сторона с 24 по 42,
Улица Пушкина - четная сторона с 88 по 144;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 154 по 180;
Улица Исакова - четная сторона с 50 до конца улицы, нечетная с 13 и до конца улицы;
Улица Мира - нечетная сторона с 37 и до конца улицы;

Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесінің – жұп жағы 2/1-ден 2/5 бойынша, тақ жағы 1-ден 35 бойынша.
1,65
8
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 140-тан 152 бойынша, тақ жағы 115-тен 211 бойынша;
Бөгембай көшесі – жқп жағы 88-ден көшенің соңына дейін;
Кирдищев көшесінің – жұп жағы 62-ден 74 бойынша, тақ жағы 51-ден 91 бойынша;
Абылай хан көшесінің – жұп жағы 128-ден, тақ жағы 107-ден көшенің соңына дейін;
Интернациональная көшесінің – жұп жағы 44-тен, тақ жағы 35-тен көшенің соңына дейін;
Горький көшесінің – жұп жағы 68-ден, тақ жағы 71-ден көшенің соңына дейін;
Заводской тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Опытно-заводской тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Госнитиевский тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жастар көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесінің – жұп жағы 2-ден, тақ жағы 27-ден көшенің соңына дейін;
Мира көшесінің – жұп жағы барлық нөмірлер, тақ жағы 1-ден 35 бойынша;
Спутник көшесінің – жұп жағы 2-ден 20 бойынша, тақ жағы 1-ден 21 бойынша;
Желтоқсан көшесінің – жұп жағы 6-дан 34 бойынша, тақ жағы 7-ден 27 бойынша;
Исаков көшесінің – жұп жағы 2-ден 48 бойынша, тақ жағы 1-ден 21 бойынша;
Первомайская көшесінің – жұп жағы 44-тен көшенің соңына дейін;
Парковая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Мира көшесінің – жұп жағы 2-ден көшенің соңына дейін, тақ жағы 3-тен 35 бойынша;
Исатай Тайманов көшесінің – жұп жағы 14-тен көшенің соңына дейін, тақ жағы нөмірлері 3, 5, 7;
Ақниет көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құлагер көшесінің – жұп жағы 20-дан, тақ жағы 21-ден көшенің соңына дейін;
Домбыралы көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Горный тұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Ключевая көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Береке көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Горная көшесінің – тақ жағы 1-ден 77 бойынша;
1,8
9
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің – жұп жағы 2-ден 12 бойынша;
Первомайская көшесінің – 3, 2 нөмірі;
Береговая көшесінің – жұп жағы 82-ден 102 бойынша, тақ жағы 1-ден 17 бойынша;
Төле би көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Булавский көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жайық Бектұров көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жаңа ел көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Жерұйық көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;
Құрылыс көшесінің - барлық нөмірлері, жұп және тақ жағы;

Переулок Ыбырая Алтынсарина - четная сторона с 2/1 по 2/5, нечетная сторона с 1 по 35.
1,65
8
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 140 по 152, нечетная с 115 по 211;
Улица Богенбая - четная сторона с 88 до конца улицы;
Улица Кирдищева – четная сторона с 62 по74, нечетная с 51 по 91;
Улица Абылай хана – четная сторона с 128 , нечетная с 107 и до конца улицы;
Улица Интернациональная - четная с 44, нечетная с 35 и до конца улицы;
Улица Горького - четная сторона с 68, нечетная с 71 и до конца улицы;
Переулок Заводской - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Опытно-заводской - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Госнитиевский - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жастар - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Ыбырая Алтынсарина - четная сторона с 2, нечетная с 27 и до конца улицы;
Улица Мира - четная сторона все номера, нечетная с 1 по 35;
Улица Спутник - четная сторона с 2 по 20, нечетная с 1 по 21;
Улица Желтоксан - четная сторона с 6 по 34, нечетная с 7 по 27;
Улица Исакова - четная сторона с 2 по 48, нечетная с 1 по 21;
Улица Первомайская - четная сторона с 44 до конца улицы;
Улица Парковая - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Мира - четная сторона с 2 до конца улицы, нечетная с 3 по 35;
Улица Исатая Тайманова - четная сторона с 14 до конца улицы, нечетная номера 3, 5, 7;
Улица Акниет - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Кулагер - четная сторона с20 , нечетная с 21 до конца улицы;
Улица Домбыралы - все номера, четная и нечетная сторона;
Переулок Горный - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Ключевая - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Береке - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Горная - нечетная сторона с 1 по 77.
1,8
9
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 2 по12;
Улица Первомайская - номера 3, 2;
Улица Береговая - четная сторона с 82 по 102, нечетная сторона с 1 по 17;
Улица Толе би - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Булавского - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жайыка Бектурова - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жана ел - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Жеруйык - все номера, четная и нечетная сторона;
Улица Курылыс - все номера, четная и нечетная сторона;

Хамит Ерғалиев көшесінің – жұп жағы 152-ден, тақ жағы 149-дан көшенің соңына дейін;
Амангелді Иманов көшесінің – барлық жұп жағы;
1,65
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ А-11/347 қаулысына
2-қосымша
Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерi
Ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Еңбек ауылы, Еңбек ауылдық округі
2,4
Домбыралы ауылы, Кеңес ауылдық округі
1,9
Новорыбинка ауылы, Новорыбинка ауылдық округі

Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 152, нечетная сторона с 149 и до конца улицы;
Улица Амангельды Иманова - вся четная сторона;
1,65
Приложение 2
к постановлению акимата
Аккольского района
от 30 ноября 2020 года
№ А-11/347
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Аккольского района
Месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах
Коэффициент зонирования
1
село Енбек, Енбекский сельский округ
2,4
село Домбыралы, Кенесский сельский округ
1,9
село Новорыбинка, Новорыбинский сельский округ