Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 68 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5652 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 22.01.20266 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі №183 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3642 тіркелген, 2014 жылғы 4 қазанда "Серпін" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. "Шыңғырлау ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Шыңғырлау аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ А.Т.Таужанов
"6" мамыр 2019 жыл
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 6 мамырдағы
№ 68 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 16.02.2024 № 18 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Алмаз
Ауылдық клуб ғимаратының алды
Сегізсай
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімінің "Сегізсай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесi ғимаратының алды
Ащысай
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Амангелді
Ауылдық клуб ғимаратының алды
Ақбұлақ
Фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының алды
Ақтау
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Ардақ
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Қарағаш
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Қайынды
Медициналық пункт ғимаратының алды
Ақсуат
Медициналық пункт ғимаратының алды
Шоқтыбай
Ауылдық клуб ғимаратының алды
Ұрысай
Медициналық пункт ғимаратының алды
Жаңакүш
Ауылдық клуб ғимаратының алды
Қызылкөл
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
Ақшат
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Шыңғырлау
Аудандық мәдениет үйі ғимаратының алды
Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау" спорт клубы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің денешынықтыру-сауықтыру кешенінің ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімінің "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Шыңғырлау колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімінің "Шыңғырлау жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денешынықтыру және спорт басқармасының "Шыңғырлау ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 6 мая 2019 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 мая 2019 года № 5652. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 22 января 2026 года № 6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 22.01.2026 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Чингирлауской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 11 сентября 2014 года №183 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3642, опубликованное 4 октября 2014 года в газете "Серпін").
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Чингирлауского района" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Чингирлауской районной
избирательной комиссии
___________________Таужанов А.Т.
"6" мая 2019 год
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от "6" мая 2019 года № 68
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 16.02.2024 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Алмазный
Перед зданием сельского клуба
Сегизсай
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Сегизсайская основная средняя школа" отдела образования управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Ащесай
Перед зданием сельского дома культуры
Амангельды
Перед зданием сельского клуба
Акбулак
Перед зданием фельдшерского акушерского пункта
Актау
Перед зданием сельского дома культуры
Ардак
Перед зданием сельского дома культуры
Карагаш
Перед зданием сельского дома культуры
Кайынды
Перед зданием медицинского пункта
Аксуат
Перед зданием медицинского пункта
Шоктыбай
Перед зданием сельского клуба
Урысай
Перед зданием медицинского пункта
Жанакуш
Перед зданием сельского клуба
Кызылкуль
Перед зданием сельской библиотеки
Акшат
Перед зданием сельского дома культуры
Шынгырлау
Перед зданием районного дома культуры
Перед зданием физкультурно-оздоровительного комплекса коммунального государственного учреждения спорт клуб "Шынгырлау" отдела культуры, развития языков, физического культуры и спорта Чингирлауского района
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Шынгырлауский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Чингирлауская общеобразовательная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Чингирлауского района" управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области