Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 93 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 5387 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының атау жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 20.09.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28 - бабы 6 - тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 20.09.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Алып тасталды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 20.09.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен..
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Қуанышпай Баяхметұлы Рахиев
____________________
2019 жылғы "24" сәуір
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "24" сәуірдегі № 93 қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 26.06.2026 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
р/б
Ауылдық округтің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1.
Амангелді
Ақпараттық жайма тақталары: Амангелді ауылы, Школьный көшесі, "Жанна" дүкенінің ауданы (келісім бойынша)
2.
Алматы
Ақпараттық жайма тақталары: Өрнек ауылы, Школьный көшесі, "Белгілі ақын Есләм Зікібаев атындағы Өрнек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Мектеп ауылы, Школьный көшесі, "Мектеп негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
3.
Бесқұдық
Ақпараттық жайма тақталары: Бесқұдық ауылы, Орталық көшесі, "Простор" дүкенінің ауданы (келісім бойынша),
Ақпараттық жайма тақталары: Черуновка ауылы, Мир көшесі, Фельдшерлік пункт ғимаратының ауданы.
4.
Бұлақ
Ақпараттық жайма тақталары: Бұлақ ауылы, С. Мұқанов көшесі, "Бұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Ақтас ауылы, Жеңіс көшесі, "Ақтас негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
5.
Волошинка
Ақпараттық жайма тақталары: Волошинка ауылы, Пушкин көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің Волошинка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Ивано-Петровка ауылы, Украинский көшесі, "Золотая рыбка" дүкенінің ауданы (келісім бойынша).
6.
Заградовка
Ақпараттық жайма тақталары: Заградовка ауылы, Новоселов көшесі, "Заградовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ауданы (келісім бойынша).
Ақпараттық жайма тақталары: Горное ауылы, Подгорная көшесі, "Достық" демалыс орталығының ауданы.
7.
Заречный
Ақпараттық жайма тақталары: Чириковка ауылы, Коваленко көшесі, "Заречный" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ауданы (келісім бойынша).
Ақпараттық жайма тақталары: Қараағаш ауылы, Абылайхан көшесі, "Қараағаш негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
8.
Ильинка
Ақпараттық жайма тақталары: Ильинка ауылы, Закиров көшесі, "Ильинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Александровка ауылы, А.Байтұрсынов көшесі, "Арина" дүкені мен медициналық пункт аралығында.
9.
Корнеевка
Ақпараттық жайма тақталары: Корнеевка ауылы, Ленин көшесі, "Райгүл" дүкенінің ауданы (келісім бойынша).
Ақпараттық жайма тақталары: Советское ауылы, Горьков көшесі, "Золушка" дүкенінің ауданы (келісім бойынша).
10.
Николаевка
Ақпараттық жайма тақталары: Николаевка ауылы, Школьный көшесі, "Авось" дүкенінің ауданы (келісім бойынша).
11.
Спасовка
Ақпараттық жайма тақталары: Спасовка ауылы, Интернациональный көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің Спасовка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Тауағаш ауылы, Мектеп көшесі, "Лаура" дүкені ғимаратының ауданы (келісім бойынша).
12.
Петровка
Ақпараттық жайма тақталары: Петровка ауылы, Бейбітшілік көшесі, "Шолпан" дүкенінің ауданы (келісім бойынша).
Ақпараттық жайма тақталары: Бірлік ауылы, Д.Аяғанов көшесі, "Бірлік бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
13.
Покровка
Ақпараттық жайма тақталары: Покровка ауылы, Октябрьский көшесі, Қазпошта бөлімшесінің ауданы (келісім бойынша).
Ақпараттық жайма тақталары: Мальцев ауылы, Береговой көшесі, "Вероника" дүкенінің ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Еңбек ауылы, Школьный көшесі, "Еңбек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Есильское ауылы, Жилой шағын ауданы көшесі, "Давай заглянем" дүкенінің ауданы (келісім бойынша).
14.
Торанғұл
Ақпараттық жайма тақталары: Торанғұл ауылы, Новый көшесі, "Азия-Тарангул" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ауданы (келісім бойынша).
Ақпараттық жайма тақталары: Двинск ауылы, Орталық көшесі, "Двинск бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
15.
Ясновка
Ақпараттық жайма тақталары: Ясновка ауылы, Молодежный көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің Ясновка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ясновка ауылдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Стрельниковка ауылы, Школьный көшесі, "Московское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауылдық клубы ғимаратының ауданы (келісім бойынша).
16.
Явленка
Ақпараттық жайма тақталары: Явленка ауылы, Ыбыраев көшесі, "Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Есіл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ауданы (келісім бойынша).
Ақпараттық жайма тақталары: Явленка ауылы, Ершов көшесі, базар алаңының ауданы.
Ақпараттық жайма тақталары: Явленка ауылы, Ыбыраев көшесі, "Құлагер" дүкенінің ауданы (келісім бойынша).

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2019 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 мая 2019 года № 5387.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20.09.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20.09.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20.09.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Есильской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
Рахиев Куанышпай Баяхметович
___________________
"24" апреля 2019 года
Приложение 1 к постановлению акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от "24" апреля 2019 года № 93
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26.06.2026 № 163 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Амангельдинский
Информационные щиты: село Амангельдинское, улица Школьная, район магазина "Жанна" (по согласованию).
2.
Алматинский
Информационные щиты: село Орнек, улица Школьная, район коммунального государственного учреждения "Орнекская основная школа имени Еслямя Зикибаева-известного поэта".
Информационные щиты: село Мектеп, улица Школьная, район коммунального государственного учреждения "Мектепская основная школа".
3.
Бескудукский
Информационные щиты: село Бескудук, улица Центральная, район магазина "Простор" (по согласованию).
Информационные щиты: село Черуновка, улица Мира, район здания Фельдшерского пункта.
4.
Булакский
Информационные щиты: село Булак, улица С. Муканова, район коммунального государственного учреждения "Булакская средняя школа".
Информационные щиты: село Актас, улица Женис, район коммунального государственного учреждения "Актасская основная школа".
5.
Волошинский
Информационные щиты: село Волошинка, улица Пушкина, район коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Волошинского сельского округа акимата Есильского района Северо-Казахстанской области".
Информационные щиты: село Ивано-Петровка, улица Украинская, район магазина "Золотая рыбка" (по согласованию).
6.
Заградовский
Информационные щиты: село Заградовка, улица Новоселова, район офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Заградовское" (по согласованию).
Информационные щиты: село Горное, улица Подгорная, район центра досуга "Достык".
7.
Заречный
Информационные щиты: село Чириковка, улица Коваленко, район офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Заречный" (по согласованию).
Информационные щиты: село Караагаш, улица Абылайхана, район коммунального государственного учреждения "Караагашская основная школа".
8.
Ильинский
Информационные щиты: село Ильинка, улица Закирова, район коммунального государственного учреждения "Ильинская средняя школа".
Информационные щиты: село Александровка, улица А.Байтурсынова, между магазином "Арина" и медицинским пунктом.
9.
Корнеевский
Информационные щиты: село Корнеевка, улица Ленина, район магазина "Райгуль" (по согласованию).
Информационные щиты: село Советское, улица Горькова, район магазина "Золушка" (по согласованию).
10.
Николаевский
Информационные щиты: село Николаевка, улица Школьная, район магазина "Авось" (по согласованию).
11.
Спасовский
Информационные щиты: село Спасовка, улица Интернациональная, район здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Спасовского сельского округа акимата Есильского района Северо-Казахстанской области".
Информационные щиты: село Тауагаш, улица Мектеп, район здания магазина "Лаура" (по согласованию).
12.
Петровский
Информационные щиты: село Петровка, улица Бейбітшілік, район магазина "Шолпан" (по согласованию).
Информационные щиты: село Берлик, улица Д.Аяганова, район коммунального государственного учреждения "Берликская начальная школа".
13.
Покровский
Информационные щиты: село Покровка, улица Октябрьская, район отделения Казпочты (по согласованию).
Информационные щиты: село Мальцево, улица Береговая, район магазина "Вероника".
Информационные щиты: село Енбек, улица Школьная, район коммунального государственного учреждения "Енбекская начальная школа".
Информационные щиты: село Есильское, улица Жилой микрорайон, район магазина "Давай заглянем" (по согласованию).
14.
Тарангульский
Информационные щиты: село Тарангул, улица Новая, район офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Азия-Тарангул" (по согласованию).
Информационные щиты: село Двинск, улица Центральная, район коммунального государственного учреждения "Двинская начальная школа".
15.
Ясновский
Информационные щиты: село Ясновка, улица Молодежная, район коммунального государственного учреждения "Ясновский сельский Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Ясновского сельского округа акимата Есильского района Северо-Казахстанской области".
Информационные щиты: село Стрельниковка, улица Школьная, район здания сельского клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Московское" (по согласованию).
16.
Явленский
Информационные щиты: село Явленка, улица Ибраева, район республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Есильскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Министерства финансов Республики Казахстан" (по согласованию).
Информационные щиты: село Явленка, улица Ершова, район рыночной площади.
Информационные щиты: село Явленка, улица Ибраева, район магазина "Кулагер" (по согласованию).

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы"24" сәуірдегі № 93 қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай
Алып тасталды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 20.09.2022 № 128 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Приложение 2 к постановлению акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от "24" апреля 2019 года № 93
Помещение для встреч с избирателями на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
Исключено постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20.09.2022 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).