Алматы қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 5 қарашадағы № 4/605 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қарашада № 1595 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 19 қаңтардағы № 1/37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 19.01.2026 № 1/37 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті, осы қаулының қосымшасына сәйкес, бекітілсін.
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № 2/280 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1488 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в городе Алматы
Постановление акимата города Алматы от 5 ноября 2019 года № 4/605. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 ноября 2019 года № 1595. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 19 января 2026 года № 1/37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 19.01.2026 № 1/37 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в городе Алматы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 31 мая 2018 года № 2/280 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1488, опубликовано 28 июня 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

3. "Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары І. Өсеровке жүктелсін.

3. Коммунальному государственному учреждению "Управление стратегии и бюджета города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы И. Усерова.

1,39
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,38
20
Шекарасы: Есентай өзенінен батысқа қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан шығысқа қарай, Райымбек даңғылынан оңтүстікке қарай, Мұқағали Мақатаев көшесінен солтүстікке қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,47
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,42
21
Шекарасы: Райымбек даңғылынан оңтүстікке қарай, Абдулла Розыбакиев көшесінен батысқа қарай, Төле би көшесінен солтүстікке қарай, Үлкен Алматы өзенінен шығысқа қарай, Тастақ-2, Тастақ-3 шағынаудандары
Жеке тұрғын үйлер
1,37
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,35
22
Шекарасы: Райымбек даңғылынан оңтүстікке қарай, Мұқағали Мақатаев көшесінен солтүстікке қарай, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан батысқа қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан шығысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,49
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,49
23
Шекарасы: Мұқағали Мақатаев көшесінен және Николай Гоголь көшесінен оңтүстікке қарай, Абай даңғылынан солтүстікке қарай, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан шығысқа қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,89
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,89
24
Шекарасы: Мұқағали Мақатаев көшесінен және Николай Гоголь көшесінен оңтүстікке қарай, Төле би көшесінен солтүстікке қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан батысқа қарай, Мұхтар Әуезов көшесінен шығысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,69
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,69
25
Шекарасы: Абай даңғылынан солтүстікке қарай, Төле би көшесінен оңтүстікке қарай, Сәбит Мұқанов көшесінен шығысқа қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,79
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,75
26
Шекарасы: Абай даңғылынан солтүстікке қарай,Төле би көшесінен оңтүстікке қарай, Мұхтар Әуезов көшесінен шығысқа қарай, Сәбит Мұқанов көшесінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,69
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,67
27
Шекарасы: Абай даңғылынан солтүстікке қарай, Төле би көшесінен оңтүстікке қарай, Абдулла Розыбакиев көшесінен шығысқа қарай, Мұхтар Әуезов көшесінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,69
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,67
28
Шекарасы: Ұзақбай Кұлымбетов көшесінен оңтүстікке қарай, Абай даңғылынан солтүстікке қарай, Тілендиев көшесінен шығысқа қарай, Абдулла Розыбакиев көшесінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,69
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,65
29
Шекарасы: Төле би көшесінен оңтүстікке қарай, Ұзақбай Құлымбетов көшесінен солтүстікке қарай, Тілендиев көшесінен шығысқа қарай, Абдулла Розыбакиев көшесінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,58
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,55
30
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен шығысқа қарай, Тілендиев көшесінен батысқа қарай, Төле би көшесінен оңтүстікке қарай, Абай даңғылынан солтүстікке қарай
Жеке тұрғын үйлер

1,39
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,38
20
В границах: западнее реки Есентай, восточнее проспекта Сакена Сейфуллина, южнее проспекта Райымбека, севернее улицы Мукагали Макатаева
Индивидуальные жилые дома
1,47
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,42
21
В границах: южнее проспекта Райымбека, западнее улицы Абдуллы Розыбакиева, севернее улицы Толе би, восточнее реки Большая Алматинка, микрорайоны Тастак-2, Тастак-3
Индивидуальные жилые дома
1,37
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,35
22
В границах: южнее проспекта Райымбека, севернее улицы Мукагали Макатаева, западнее проспекта Нурсултана Назарбаева, восточнее проспекта Сакена Сейфуллина
Индивидуальные жилые дома
1,49
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,49
23
В границах: южнее улицы Мукагали Макатаева и улицы Николая Гоголя, севернее проспекта Абая,
Индивидуальные жилые дома
1,89
восточнее проспекта Нурсултана Назарбаева, западнее проспекта Сакена Сейфуллина
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,89
24
В границах: южнее улицы Мукагали Макатаева и улицы Николая Гоголя, севернее улицы Толе би, западнее проспекта Сакена Сейфуллина, восточнее улицы Мухтара Ауэзова
Индивидуальные жилые дома
1,69
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,69
25
В границах: севернее проспекта Абая, южнее улицы Толе би, восточнее улицы Сабита Муканова, западнее проспекта Сакена Сейфуллина
Индивидуальные жилые дома
1,79
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,75
26
В границах: севернее проспекта Абая, южнее улицы Толе би, восточнее улицы Мухтара Ауэзова, западнее улицы Сабита Муканова
Индивидуальные жилые дома
1,69
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,67
27
В границах: севернее проспекта Абая, южнее улицы Толе би, восточнее улицы Абдуллы Розыбакиева, западнее улицы Мухтара Ауэзова
Индивидуальные жилые дома
1,69
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,67
28
В границах: южнее улицы Узакбая Кулумбетова, севернее проспекта Абая, восточнее улицы Тлендиева, западнее улицы Абдуллы Розыбакиева
Индивидуальные жилые дома
1,69
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,65
29
В границах: южнее улицы Толе би, севернее улицы Узакбая Кулумбетова, восточнее улицы Тлендиева, западнее улицы Абдуллы Розыбакиева
Индивидуальные жилые дома
1,58
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,55
30
В границах: восточнее реки Большая Алматинка, западнее улицы Тлендиева, южнее улицы Толе би, севернее проспекта Абая
Индивидуальные жилые дома

1,69
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,68
45
Шекарасы: Абай даңғылынан оңтүстікке қарай, Тайыр Жароков көшесінен батысқа қарай, Хамит Ерғалиев жағалауынан шығысқа қарай, Климент Тимирязев көшесінен солтүстікке қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,87
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,85
46
Шекарасы: Абай даңғылынан оңтүстікке қарай, Хамит Ерғалиев жағалауынан шығысқа қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан батысқа қарай, Әл-Фараби даңғылынан солтүстікке қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,99
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,98
47
Шекарасы: Абай даңғылынан оңтүстікке қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан батысқа қарай, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан шығысқа қарай, Әл-Фараби даңғылынан солтүстікке қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,99
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,98
48
Шекарасы: Климент Тимирязев көшесінен оңтүстікке қарай, Есентай өзенінен батысқа қарай, Әл-Фараби даңғылынан солтүстікке қарай, Тайыр Жароков көшесінен шығысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,88
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,86
49
Шекарасы: Әл-Фараби даңғылынан солтүстікке қарай, Үлкен Алматы өзенінен батысқа қарай, Климент Тимирязев көшесінен оңтүстікке қарай, Тайыр Жароков көшесінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,89
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,88
50
Шекарасы: Қайрат Рысқұлбеков көшесінен оңтүстікке қарай, Үлкен Алматы өзенінен батысқа қарай, Әл-Фараби даңғылынан солтүстікке қарай, Жұмағали Саин көшесінен шығысқа қарай (Орбита-2, Орбита-3, Орбита-4 шағынаудандары)
Жеке тұрғын үйлер
1,59
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,57
51
Шекарасы: Әлмерек шағынауданынан және Әл-Фараби даңғылынан оңтүстікке қарай, Асанбай Асқаров және Дулати көшелерінен батысқа қарай, Дарын-2 шағынауданы, Мирас шағынауданы
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
2,09
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
2,05
52
Көктем шипажайы, Асанбай Асқаров көшесі, Ерменсай, Аққайың шағынаудандары, саяжай алаптары
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
1,80
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,80
53
Асқартау шағынауданы
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
2,00
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
2,00
54
Бағанашыл, Бәйшешек шағынаудандары, Таң бау-бақша серіктестігі, Достық бау-бақша серіктестігі, Мамыр бау-бақша серіктестігі, Алма бау-бақша серіктестігі
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
2,05
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
2,05
55
Қазақфильм шағынауданы
Жеке тұрғын үйлер
1,59
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,57
56
Шекарасы: Әл-Фараби даңғылынан оңтүстікке қарай, Дулати көшесінен шығысқа қарай, Нұр Алатау шағынауданынан оңтүстікке қарай, Дзержинский атындағы бау-бақша серіктестігі, Алма-3 бау-бақша серіктестігі, Энергостроитель бау-бақша серіктестігі, Сирень бау-бақша серіктестігі, Труд-1 бау-бақша серіктестігі
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар

1,69
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,68
45
В границах: южнее проспекта Абая, западнее улицы Тайыра Жарокова, восточнее набережной Хамита Ергалиева, севернее улицы Климента Тимирязева
Индивидуальные жилые дома
1,87
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,85
46
В границах: южнее проспекта Абая, восточнее набережной Хамита Ергалиева, западнее проспекта
Индивидуальные жилые дома
1,99
Сакена Сейфуллина, севернее проспекта Аль-Фараби
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,98
47
В границах: южнее проспекта Абая, западнее проспекта Сакена Сейфуллина, восточнее проспекта Нурсултана Назарбаева, севернее проспекта Аль-Фараби
Индивидуальные жилые дома
1,99
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,98
48
В границах: южнее улицы Климента Тимирязева, западнее реки Есентай, севернее проспекта Аль- Фараби, восточнее улицы Тайыра Жарокова
Индивидуальные жилые дома
1,88
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,86
49
В границах: севернее проспекта Аль-Фараби, западнее реки Большая Алматинка, южнее улицы Климента Тимирязева, западнее улицы Тайыра Жарокова
Индивидуальные жилые дома
1,89
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,88
50
В границах: южнее улицы Кайрата Рыскулбекова, западнее реки Большая Алматинка, севернее проспекта Аль-Фараби, восточнее улицы Жумагали Саина (микрорайоны Орбита-2, Орбита-3, Орбита-4)
Индивидуальные жилые дома
1,59
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,57
51
В границах: южнее микрорайона Альмерек и проспекта Аль-Фараби, западнее улиц Асанбая Аскарова и Дулати, микрорайон Дарын-2, микрорайон Мирас
Индивидуальные жилые дома и дачи
2,09
Многоквартирные жилые дома и гаражи
2,05
52
Санаторий Коктем, улица Асанбая Аскарова, микрорайоны Ерменсай, Аккайын, дачные массивы
Индивидуальные жилые дома и дачи
1,80
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,80
53
Микрорайон Асқартау
Индивидуальные жилые дома и дачи
2,00
Многоквартирные жилые дома и гаражи
2,00
54
Микрорайоны Баганашыл, Байшешек, садоводческое товарищество Тан, садоводческое товарищество Достык, садоводческое товарищество Мамыр, садоводческое товарищество Алма
Индивидуальные жилые дома и дачи
2,05
Многоквартирные жилые дома и гаражи
2,05
55
Микрорайон Казахфильм
Индивидуальные жилые дома
1,59
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,57
56
В границах: южнее проспекта Аль-Фараби, восточнее Дулати, южнее микрорайон Нұр Алатау, садоводческое товарищество имени Дзержинского, садоводческое товарищество Алма-3, садоводческое товарищество Энергостроитель, садоводческое товарищество Сирень, садоводческое товарищество Труд-1
Индивидуальные жилые дома и дачи

2,05
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
2,00
Весна бау-бақша серіктестігі, Машиностроитель бау-бақша серіктестігі, Цветущий сад бау-бақша серіктестігі, Энергетик бау-бақша серіктестігі, Труд бау-бақша серіктестігі, Картограф бау-бақша серіктестігі, Картограф-2 бау-бақша серіктестігі, Ерменсай бау-бақша серіктестігі, Нефтянник бау-бақша серіктестігі, Мичуринец-Ерменсай бау-бақша серіктестігі
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
1,40
57
Шекарасы: Асанбай Асқаров көшесінен оңтүстікке қарай, Дулати көшесінен батысқа қарай, Тарлан, Хан Тәңірі шағынаудандарынан солтүстікке қарай, Свежесть бау-бақша серіктестігі, Свежесть-2 бау-бақша серіктестігі
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
1,85
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,85
58
Нұрлытау шағынауданы
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
1,89
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,88
59
Көкшоқы шағынауданы
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
1,23
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,21
60
Ақтөбе шағынауданының маңындағы саяжай алаптары
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
1,20
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,20
61
Архат шағынауданы, саяжай алаптары
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
1,23
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,23
V. Жетісу ауданы
62
Шекарасы: Райымбек даңғылынан солтүстікке қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан шығысқа қарай, Жамбыл Тобаяқов көшесінен және Бөлтірік Шешен көшесінен оңтүстікке қарай, Кіші Алматы өзенінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,31
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,30
63
Шекарасы: Тұрар Рысқұлов даңғылынан оңтүстікке қарай, Сүйінбай даңғылынан шығысқа қарай, Бөлтірік Шешен көшесінен солтүстікке қарай, Кіші Алматы өзенінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,22
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,21
64
Шекарасы: Жамбыл Тобаяқов көшесінен солтүстікке қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан шығысқа қарай, Тұрар Рысқұлов даңғылынан оңтүстікке қарай, Сүйінбай даңғылынан батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,20
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,20
65
Шекарасы: Баубек Бұлқышев көшесінен солтүстікке қарай (238, 206-үйлер), Тұрар Рысқұлов даңғылынан шығысқа қарай, Сәкен Сейфуллин даңғылынан шығысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,10
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,10
66
Шекарасы: Райымбек даңғылынан солтүстікке қарай, Казаков көшесінен және Бродский көшесінен батысқа қарай, Тұрар Рысқұлов даңғылынан оңтүстікке қарай, Кәкімжан Қазыбаев көшесінен және Баубек Бұлқышев көшесінен батысқа қарай
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,20
Жеке тұрғын үйлер
1,20
67
Шекарасы: Райымбек даңғылынан солтүстікке қарай, Жұмахан Күдерин көшесінен шығысқа қарай, Тұрар Рысқұлов даңғылынан оңтүстікке қарай
Жеке тұрғын үйлер

2,05
Многоквартирные жилые дома и гаражи
2,00
Садоводческое товарищество Весна, садоводческое товарищество Машиностроитель, садоводческое товарищество Цветущий сад, садоводческое товарищество Энергетик, садоводческое товарищество Труд, садоводческое товарищество Картограф, садоводческое товарищество Картограф-2, садоводческое товарищество Ерменсай, садоводческое товарищество Нефтяник, садоводческое товарищество Мичуринец-Ерменсай
Индивидуальные жилые дома и дачи
1,40
57
В границах: южнее улицы Асанбая Аскарова, западнее улицы Дулати, севернее микрорайонов Тарлан, Хан Тенгри, садоводческое товарищество Свежесть, садоводческое товарищество Свежесть-2
Индивидуальные жилые дома и дачи
1,85
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,85
58
Микрорайон Нурлытау
Индивидуальные жилые дома и дачи
1,89
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,88
59
Микрорайон Кокшокы
Индивидуальные жилые дома и дачи
1,23
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,21
60
Дачные массивы вблизи микрорайона Актобе
Индивидуальные жилые дома и дачи
1,20
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,20
61
Микрорайон Архат, дачные массивы
Индивидуальные жилые дома и дачи
1,23
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,23
V. Жетысуский район
62
В границах: севернее проспекта Райымбека, восточнее проспекта Сакена Сейфуллина, южнее улицы Жамбыла Тобаякова и улицы Болтирик Шешена, западнее реки Малая Алматинка
Индивидуальные жилые дома
1,31
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,30
63
В границах: южнее проспекта Турара Рыскулова, восточнее проспекта Суюнбая, севернее улицы Болтирик Шешена, западнее реки Малая Алматинка
Индивидуальные жилые дома
1,22
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,21
64
В границах: севернее улицы Жамбыла Тобаякова, восточнее проспекта Сакена Сейфуллина, южнее проспекта Турара Рыскулова, западнее проспекта Суюнбая
Индивидуальные жилые дома
1,20
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,20
65
В границах: севернее улицы Баубека Булкушева (домов 238, 206), восточнее проспекта Турара Рыскулова, восточнее проспекта Сакена Сейфуллина
Индивидуальные жилые дома
1,10
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,10
66
В границах: севернее проспекта Райымбека, западнее улицы Казакова и улицы Бродского, южнее проспекта
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,20
Турара Рыскулова, западнее улицы Какимжана Казыбаева и улицы Баубека Булкушева
Индивидуальные жилые дома
1,20
67
В границах: севернее проспекта Райымбека, восточнее улицы Жумахана Кудерина, южнее проспекта Турара Рыскулова
Индивидуальные жилые дома

1,22
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,21
68
Шекарасы: Тұрар Рысқұлов даңғылынан солтүстікке қарай, Солтүстік айналым көшесінен шығысқа қарай, Әлихан Бөкейханов көшесінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,10
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,10
69
Шекарасы: Тұрар Рысқұлов даңғылынан солтүстікке қарай, Әлихан Бөкейханов көшесінен батысқа қарай, Ангарская көшесінен, Владимир Палладин көшесінен шығысқа қарай, Мағжан Жұмабаев көшесінен және Сайлау Серіков көшесінен оңтүстікке қарай, Жансүгіров көшесінен батысқа қарай, Ілияс Омаров көшесінен шығысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,10
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,10
70
Шекарасы: Сайлау Серіков көшесінен солтүстікке қарай, Кәкімжан Қазыбаев көшесінен және Сұлтан өзенінен шығысқа қарай, Боралдай көшесінен оңтүстікке қарай, Жансүгіров көшесінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,12
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,11
71
Көкмайса, Айнабұлақ шағынаудандары
Жеке тұрғын үйлер
1,22
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,21
72
Көкжиек шағынауданы
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,21
73
Құлагер шағынауданы
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,22
74
Шекарасы: Боралдай көшесінен оңтүстікке қарай, Солтүстік айналым көшесінен шығысқа қарай, Владимир Палладин көшесінен солтүстікке қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,15
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,10
75
Шекарасы: Владимир Палладин көшесінен оңтүстікке қарай, ауданның солтүстік шекарасы, Кемел шағынауданы
Жеке тұрғын үйлер
1,22
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,22
VI. Медеу ауданы
76
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан батысқа қарай, Николай Гоголь көшесінен солтүстікке қарай, Кіші Алматы өзенінен батысқа қарай, Райымбек даңғылынан оңтүстікке қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,99
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,95
77
Шекарасы: Абай даңғылынан солтүстікке қарай, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан шығысқа қарай, Николай Гоголь көшесінен оңтүстікке қарай, Кіші Алматы өзенінен батысқа қарай
Жеке тұрғын үйлер
1,99
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,98
78
Шекарасы: Әл-Фараби даңғылынан солтүстікке қарай, Кіші Алматы өзенінен батысқа қарай, Абай даңғылынан оңтүстікке қарай, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан шығысқа қарай, Самал-1, Самал-2 шағынаудандары
Жеке тұрғын үйлер
2,05
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
2,03
79
Атырау шағынауданы
Жеке тұрғын үйлер
1,69
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,65
80
Шекарасы: Қонаев атындағы каналдан оңтүстікке қарай, Құлжа күре жолынан шығысқа қарай, Райымбек батыр көшесінен солтүстікке қарай, Халық аренаның (Мұз аренасы) маңайы
Жеке тұрғын үйлер және саяжайлар
1,69
Көп пәтерлі тұрғын үйлер және гараждар
1,65
81

1,22
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,21
68
В границах: севернее проспекта Турара Рыскулова, восточнее улицы Северное кольцо, западнее улицы Алихана Бокейханова
Индивидуальные жилые дома
1,10
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,10
69
В границах: севернее проспекта Турара Рыскулова, западнее улицы Алихана Бокейханова, восточнее улицы Ангарская, улицы Владимира Палладина, южнее улицы Магжана Жумабаева и улицы Сайлауа Серикова, западнее улицы Жансугурова, восточнее улицы Ильяса Омарова
Индивидуальные жилые дома
1,10
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,10
70
В границах: севернее улицы Сайлауа Серикова, восточнее улицы Какимжана Казыбаева и реки Султанка, южнее улицы Бурундайская, западнее улицы Жансугурова
Индивидуальные жилые дома
1,12
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,11
71
микрорайоны Көкмайса, Айнабулак
Индивидуальные жилые дома
1,22
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,21
72
Микрорайон Кокжиек
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,21
73
Микрорайон Кулагер
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,22
74
В границах: южнее улицы Бурундайская, восточнее улицы Северное кольцо, севернее улицы Владимира Палладина
Индивидуальные жилые дома
1,15
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,10
75
В границах: южнее улицы Владимира Палладина, северная граница района, микрорайон Кемел
Индивидуальные жилые дома
1,22
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,22
VI. Медеуский район
76
В границах: западнее проспекта Нурсултана Назарбаева, севернее улицы Николая Гоголя, западнее реки Малая Алматинка, южнее проспекта Райымбека
Индивидуальные жилые дома
1,99
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,95
77
В границах: севернее проспекта Абая, восточнее проспекта Нурсултана Назарбаева, южнее улицы Николая Гоголя, западнее реки Малая Алматинка
Индивидуальные жилые дома
1,99
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,98
78
В границах: севернее проспекта Аль-Фараби, западнее реки Малая Алматинка, южнее проспекта Абая, восточнее проспекта Нурсултана Назарбаева, микрорайоны Самал-1, Самал-2
Индивидуальные жилые дома
2,05
Многоквартирные жилые дома и гаражи
2,03
79
Микрорайон Атырау
Индивидуальные жилые дома
1,69
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,65
80
В границах: южнее канала имени Кунаева, восточнее Кульджинского тракта, севернее улицы Райымбек батыра, в близи Халык арена (Ледовая арена)
Индивидуальные жилые дома и дачи
1,69
Многоквартирные жилые дома и гаражи
1,65
81