Павлодар облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 135/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 6377 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 253/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 22.09.2025 № 253/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 94-бабының 2-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ. Т. Нүкеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс
бассейндік инспекциясы басшысы Қ. Қ. Баймағамбетов
2019 жылғы "11" сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Павлодар облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаменті басшысы И. Н. Сорокина
2019 жылғы "15" сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Павлодар облысы бойынша
экология департаменті басшысы Д. Б. Әлиев
2019 жылғы "15" сәуір
Павлодар облысы әкімдігінің
2019 жылғы "30" сәуірдегі
№ 135/2 қаулысына
қосымша
Павлодар облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер

Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 30 апреля 2019 года № 135/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 мая 2019 года № 6377. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 22 сентября 2025 года № 253/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 22.09.2025 № 253/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 94 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Павлодарской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нукенова К. Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Ертисской бассейновой
инспекции по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" К. К. Баймагамбетов
"11" апреля 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель департамента охраны
общественного здоровья Павлодарской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан И. Н. Сорокина
"15" апреля 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель департамента экологии
по Павлодарской области Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства энергетики
Республики Казахстан Д. Б. Алиев
"15" апреля 2019 года
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области от "30"
апреля 2019 года № 135/2
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Павлодарской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы әкімдігінің 14.06.2023 № 141/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Су объектісінің атауы
Көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Ауылдық округ, жақын елді мекен, ауыл, көше
Павлодар қаласы
1.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы, Орталық жағалау ауданы (Лермонтов көшесінен жағынан түсу)
2.
Усолка өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы (Құтқару станциясының оң жағында)
3.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы, Орталық жағалау ауданы (Естай көшесі жағынан түсу)
4.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер А.А. Кандаковтың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы
5.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер Н. А. Ломакиннің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы
6.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер Н. В. Насоновтың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы
7.
Усолка өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы
(Құтқару станциясының сол жағында)
Екібастұз қаласы
8.
Шаңдақсор көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы, Солнечный кенті
9.
Ащыкөл көлі
"ГИДРОПРОМ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Екібастұз қаласы
10.
Ащыкөл көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Екібастұз қаласы
Ақсу қаласы
11.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақсу қаласы
12.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер
Т.Н. Ботахановтың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақсу қаласы
Аққулы ауданы
13.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Аққулы ауданы,
Аққулы ауылдық округі
14.
Қалатұз көлі
жеке кәсіпкер Д.В. Трибустың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Аққулы ауданы,
Ямышев ауылдық округі
15.
Қалатұз көлі
жеке кәсіпкер А. С. Чайкиннің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Аққулы ауданы,
Ямышев ауылдық округі
16.
Қалатұз көлі
жеке кәсіпкер Ә. М. Рахметованың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Аққулы ауданы,
Ямышев ауылдық округі
17.
Қалатұз көлі
жеке кәсіпкер С. А. Чайкиннің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Аққулы ауданы,
Ямышев ауылдық округі
18.
Қалатұз көлі
жеке кәсіпкер Г. А. Оразалинаның жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Аққулы ауданы,
Ямышев ауылдық округі
19.
Қалатұз көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Аққулы ауданы, Ямышев ауылдық округі
Ақтоғай ауданы
20.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылдық округі, Ақтоғай ауылы
21.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақтоғай ауданы, Қараоба ауылдық округі
22.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақтоғай ауданы, Мүткенов ауылдық округі, Мүткенов ауылы
Баянауыл ауданы
23.
Сабындыкөл көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі, Баянауыл ауылы
24.
Сабындыкөл көлі
"Жас Дәурен" облыстық оқу-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі, Баянауыл ауылы
25.
Жасыбай көлі
"Қарлығаш" демалыс үйінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
26.
Жасыбай көлі
"Кристалл" сауықтыру кешенінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
27.
Жасыбай көлі
"Самал" демалыс үйінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
28.
Жасыбай көлі
"Жалын" демалыс үйінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
29.
Жасыбай көлі
"Березка" демалыс үйінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
30.
Торайғыр көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
Железин ауданы
31.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Железин ауданы, Железин ауылдық округі, Железин ауылы
32.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Железин ауданы, Башмачин ауылдық округі, Башмачное ауылы
33.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Железин ауданы, Прииртышск ауылдық округі,
Прииртышск ауылы
34.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Железин ауданы,
Железин ауылдық округі,
Железин ауылы
Ертіс ауданы
35.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ертіс ауданы, Ертіс ауылдық округі, Ертіс ауылы
36.
Ұйымшыл көлі
жеке кәсіпкер М. Н. Клевакинның жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ертіс ауданы, Панфилов ауылдық округі
Тереңкөл ауданы
37.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Тереңкөл ауданы, Тереңкөл ауылдық округі, Тереңкөл ауылы
Май ауданы
38.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Май ауданы,
Көктөбе ауылдық округі, Көктөбе ауылы
39.
Белая өзені
"Аудандық оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Ақ желкен" жазғы сауықтыру лагерінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Май ауданы,
Көктөбе ауылдық округі, Көктөбе ауылы
Павлодар ауданы
40.
Карасинка өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар ауданы, Черноярка ауылдық округі, Новочерноярка ауылы
41.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар ауданы,
Кеңес ауылдық округі, Новоямышево ауылы
42.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар ауданы, Черноярка ауылдық округі, Новочерноярка ауылы
43.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар ауданы, Заря ауылдық округі, Заря ауылы
44.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер А. А. Коржтың "Майами" жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар ауданы, Заря ауылдық округі
Шарбақты ауданы
45.
жасанды су қоймасы
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылдық округі, Шарбақты ауылы
46.
Маралды көлі
"Байжырық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Шарбақты ауданы, Жылыбұлақ ауылдық округі
47.
Маралды көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Шарбақты ауданы, Жылыбұлақ ауылдық округі

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 14.06.2023 № 141/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование водного объекта
Места массового отдыха, туризма и спорта
Сельский округ, ближайший населенный пункт, село, улица
город Павлодар
1.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
2.
река Усолка
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
3.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
4.
река Ертис
пляж индивидуального предпринимателя
Кандакова А. А., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
5.
река Ертис
пляж индивидуального предпринимателя Ломакина Н.А., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
6.
река Ертис
пляж индивидуального предпринимателя Насонова Н. В., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
7.
река Усолка
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
город Экибастуз
8.
озеро Шандаксор
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
сельская зона города Экибастуза,
поселок Солнечный
9.
озеро Ащиколь
пляж товарищества с ограниченной ответственностью "ГИДРОПРОМ", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Экибастуз
10.
озеро Ащиколь
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Экибастуз
город Аксу
11.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Аксу
12.
река Ертис
пляж индивидуального предпринимателя Ботаханова Т. Н., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Аксу
Район Аққулы
13.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
район Аққулы, сельский округ Аққулы
14.
озеро Калатуз
пляж индивидуального предпринимателя Трибус Д.В., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
район Аққулы, Ямышевский сельский округ
15.
озеро Калатуз
пляж индивидуального предпринимателя Чайкина А. С., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты),
район Аққулы, Ямышевский сельский округ
16.
озеро Калатуз
пляж индивидуального предпринимателя Рахметовой А. М., в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
район Аққулы, Ямышевский сельский округ
17.
озеро Калатуз
пляж индивидуального предпринимателя Чайкина С. А., в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
район Аққулы, Ямышевский сельский округ
18.
озеро Калатуз
пляж индивидуального предпринимателя Оразалиной Г. А., в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
район Аққулы, Ямышевский сельский округ
19.
озеро Калатуз
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
район Аққулы, Ямышевский сельский округ
Актогайский район
20.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Актогайский район, село Актогай, Актогайский сельский округ
21.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Актогайский район, Караобинский сельский округ
22.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Актогайский район, село Муткенова, Муткеновский сельский округ
Баянаульский район
23.
озеро Cабындыколь
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Баянаульский район, село Баянаул, Баянаульский сельский округ
24.
озеро Cабындыколь
пляж коммунального государственного казенного предприятия "Областной учебно-оздоровительный центр "Жас Даурен", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район, село Баянаул, Баянаульский сельский округ
25.
озеро Жасыбай
пляж дома отдыха "Карлыгаш", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
26.
озеро Жасыбай
пляж оздоровительного комплекса "Кристалл", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
27.
озеро Жасыбай
пляж дома отдыха "Самал", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
28.
озеро Жасыбай
пляж дома отдыха "Жалын", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
29.
озеро Жасыбай
пляж дома отдыха "Березка", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
30.
озеро Торайгыр
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
Железинский район
31.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Железинский район, село Железинка, Железинский сельский округ
32.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Железинский район, село Башмачное, Башмачинский сельский округ
33.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Железинский район, село Прииртышск, Прииртышский сельский округ
34.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Железинский район, село Железинка, Железинский сельский округа
Иртышский район
35.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Иртышский район, село Иртышск, Иртышский сельский округ,
36.
озеро Уюмшил
пляж индивидуального предпринимателя Клевакин М. Н., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Иртышский район, Панфиловский сельский округ
Район Тереңкөл
37.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж) , в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
район Тереңкөл, село Тереңкөл сельский округ Тереңкөл
Майский район
38.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Майский район, село Коктобе,
Коктобинский сельский округ
39.
река Белая
пляж летнего оздоровительного лагеря "Ак желкен" коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом школьников", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Майский район, село Коктобе, Коктобинский сельский округ
Павлодарский район
40.
река Карасинка
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Павлодарский район, село Новочерноярка, Черноярский сельский округ
41.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Павлодарский район, село Новоямышево, Кенесский сельский округ
42.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Павлодарский район, село Новочерноярка, Черноярский сельский округ
43.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Павлодарский район, село Заря, Заринский сельский округ
44.
река Ертис
пляж "Майами" индивидуального предпринимателя Корж А. А., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Павлодарский район, Заринский сельский округ
Щербактинский район
45.
искусственный водоем
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Щербактинский район, село Шарбакты,
Щербактинский сельский округ
46.
озеро Маралды
пляж товарищества с ограниченной ответственностью "Байжырык", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Щербактинский район, Жылыбулакский сельский округ
47.
озеро Маралды
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Щербактинский район, Жылыбулакский сельский округ