Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 3827 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтау қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Ақтау қаласы әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 9 "Ақтау қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2801 болып тіркелген, 2015 жылдың 22 тамызында "Маңғыстау" газетінде жарияланған), 2016 жылғы 11 ақпандағы № 4 "Ақтау қаласы әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 9 "Ақтау қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2977 болып тіркелген, 2016 жылдың 1 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Төлегенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Ж.Е. Аубакировке жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Ниязов
Ақтау қаласы әкімінің
2019 жылғы 27 ақпандағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Ақтау қаласында сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 29.11.2023 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 16.02.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 29.03.2024 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 30.07.2024 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2024 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 08.07.2025 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№1 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков в городе Актау
Решение акима города Актау Мангистауской области от 27 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 марта 2019 года № 3827.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким города Актау РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Актау согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима города Актау от 14 июля 2015 года № 9 "Об образовании избирательных участков по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2801, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 22 августа 2015 года), от 11 февраля 2016 года № 4 "О внесении изменений в решение акима города Актау от 14 июля 2015 года № 9 "Об образовании избирательных участков по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2977, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 1 марта 2016 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (руководитель аппарата А.Толегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Актау Аубакирова Ж.Е.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Ниязов
Приложение
к решению акима
города Актау № 1
от 27 февраля 2019 года
Избирательные участки в городе Актау
Сноска. Приложение - в редакции решении акима города Актау Мангистауской области от 29.11.2023 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования.); с изменениями, внесенными решением акима города Актау Мангистауской области от 16.02.2024 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 29.03.2024 № 2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 30.07.2024 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 29.11.2024 № 4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 08.07.2025 № 2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок №1

Ақтау қаласы, 1-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Рамазан Қабылов атындағы №3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1-шағын ауданның № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері, 1в-шағын ауданның № 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 8, 9, 10, 10/2, 11, 15/1, 15/2, 15/3, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 жеке үйлері, 1 өнеркәсіптік аймақтың № 2, 3, 8, 25/2, 33, 50, 60/1 үйлері, 2 өнеркәсіптік аймақтың № 28, 78, 79, 81/1 үйлері, 3 өнеркәсіптік аймақтың № 1/2, 19/12, 19/83, 20/20, 70, 82 үйлері, 4 өнеркәсіптік аймақтың № 4, 28, 78, 105 үйлері, 6 өнеркәсіптік аймақтың № 24, 59, 102, 130 үйлері, 7 өнеркәсіптік аймақтың № 4 үйі, 9 өнеркәсіптік аймақтың № 22/3, 72 үйлері, 10 өнеркәсіптік аймақтың № 36 үйі және "Поле Чудес" қоғамдық бірлестігі.
№2 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 1-шағын аудан, "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық фтизиопульмонологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 1а-шағын ауданының № 3, 5, 6, 9, 10 ғимараттары, 1б-шағын ауданының № 2, 5 ғимараттары, 1в-шағын ауданының № 17 ғимараты, 3-шағын ауданының № 26 ғимараты.
№3 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 31а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 31-шағын ауданының № 11, 12, 13, 13/1 үйлері, 31а-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері.
№4 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 2-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау жоғары педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 2-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47в, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлері және 2-шағын ауданының № 76 ғимараты.
№5 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Город Актау, 1 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3 имени Рамазана Кабылова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона 1, частные дома № 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 8, 9, 10, 10/2, 11, 15/1, 15/2, 15/3, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 микрорайона 1в, дома № 2, 3, 8, 25/2, 33, 50, 60/1 промышленной зоны 1, дома № 28, 78, 79, 81/1 промышленной зоны 2, дома № 1/2, 19/12, 19/83, 20/20, 70, 82 промышленной зоны 3, дома № 4, 28, 78, 105 промышленной зоны 4, дома № 24, 59, 102, 130 промышленной зоны 6, дом № 4 промышленной зоны 7, дома № 22/3, 72 промышленной зоны 9, дом № 36 промышленной зоны 10 и общественное объединение "Поле Чудес".
Избирательный участок №2
Город Актау, 1 микрорайон, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения Мангистауской области".
Границы: здания № 3, 5, 6, 9, 10 микрорайона 1а, здания № 2, 5 микрорайона 1б, здание № 17 микрорайона 1в, здание № 26 микрорайона 3.
Город Актау, 31а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 11, 12, 13, 13/1 микрорайона 31, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона 31а.
Избирательный участок №4
Город Актау, 2 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский высший педагогический колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47в, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74 микрорайона 2 и здание № 76 микрорайона 2.
Избирательный участок №5
Город Актау, 3 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 3-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 65, 151, 152, 153, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 үйлері.
№6 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 3а-шағын ауданының № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№7 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3б-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Халел Өзбекғалиев атындағы Маңғыстау жоғары политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 3б-шағын ауданының № 1, 3, 5, 5а, 7, 8, 10, 12, 15, 58 үйлері, 3-шағын ауданының № 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 79, 80, 84, 85, 87, 89, 103, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 120, 121, 122, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 160, 162, 163, 165, 166, 211, 212 үйлері.
№8 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 4-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Нұртас Оңдасынов атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 4-шағын ауданының № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 21, 22, 22в, 25, 26, 27, 28, 29, 60, 61, 64 үйлері, 4а-шағын ауданының № 1, 1в, 1г, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7б, 8а, 9, 9/2, 10а, 10б, 11а, 12, 14, 16, 17, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23/1, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 29/2, 29/4, 31, 32, 33/1, 33а, 34, 35, 60 үйлері.
№9 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 4-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Нұртас Ондасынов атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 4-шағын ауданының № 10, 11, 13, 20, 30, 31, 32, 32а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 67 үйлері.
№10 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 4-шағын аудан, "Ақтау қаласы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Абай атындағы мәдени-демалыс кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 4-шағын ауданының № 1, 2, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 62, 63, 65, 66, 68 үйлері.
№11 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 5-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Н. Марабаев атындағы № 7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 65, 151, 152, 153, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 микрорайона 3.
Избирательный участок №6
Город Актау, 3 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 3а.
Избирательный участок №7
Город Актау, 3б микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский высший политехнический колледж имени Халела Узбекгалиева" Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 3, 5, 5а, 7, 8, 10, 12, 15, 58 микрорайона 3б, дома № 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 79, 80, 84, 85, 87, 89, 103, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 120, 121, 122, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 160, 162, 163, 165, 166, 211, 212 микрорайона 3.
Избирательный участок №8
Город Актау, 4 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Нұртас Оңдасынова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 21, 22, 22в, 25, 26, 27, 28, 29, 60, 61, 64 микрорайона 4, дома № 1, 1в, 1г, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7б, 8а, 9, 9/2, 10а, 10б, 11а, 12, 14, 16, 17, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23/1, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 29/2, 29/4, 31, 32, 33/1, 33а, 34, 35, 60 микрорайона 4а.
Избирательный участок №9
Город Актау, 4 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Нұртас Оңдасынова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 10, 11, 13, 20, 30, 31, 32, 32а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 67 микрорайона 4.
Избирательный участок №10
Город Актау, 4 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый комплекс имени Абая" на праве оперативного управления акимата города Актау".
Границы: дома № 1, 2, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 62, 63, 65, 66, 68 микрорайона 4.
Избирательный участок №11
Город Актау, 5 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 7 имени Н. Марабаева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 5-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 7, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 41, 42, 54 үйлері, 5а-шағын ауданының № 4, 5а үйлері.
№12 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 5-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Н. Марабаев атындағы № 7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 5-шағын ауданының № 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 39, 40 үйлері.
№13 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 6-шағын ауданының № 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 үйлері.
№14 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 6-шағын ауданының № 3, 3б, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 37, 38 үйлері.
№15 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 7-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 7-шағын ауданының № 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№16 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 7-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 7-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері, 7а-шағын ауданының № 12, 20, 21, 22, 24, 25, 26 үйлері.
№17 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 8-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Исатай Сүйеубаев атындағы № 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 8-шағын ауданының № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері.
№18 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 8-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Исатай Сүйеубаев атындағы № 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 8-шағын ауданының № 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері.
№19 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 9-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Тұтқабай Әшімбаев атындағы № 11 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 7, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 41, 42, 54 микрорайона 5, дома № 4, 5а микрорайона 5а.
Избирательный участок №12
Город Актау, 5 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 7 имени Н. Марабаева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 39, 40 микрорайона 5.
Избирательный участок №13
Город Актау, 6 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 микрорайона 6.
Избирательный участок №14
Город Актау, 6 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 3б, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 37, 38 микрорайона 6.
Избирательный участок №15
Город Актау, 7 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 7.
Избирательный участок №16
Город Актау, 7 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 микрорайона 7, дома № 12, 20, 21, 22, 24, 25, 26 микрорайона 7а.
Избирательный участок №17
Город Актау, 8 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8 имени Исатай Сүйеубаева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 микрорайона 8.
Избирательный участок №18
Город Актау, 8 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8 имени Исатай Сүйеубаева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 микрорайона 8.
Избирательный участок №19
Город Актау, 9 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Лицей № 11 имени Туткабай Ашимбаева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 9-шағын ауданның № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 үйлері, 10-шағын ауданның № 1, 2, 10, 11 үйлері.
№20 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 9-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Тұтқабай Әшімбаев атындағы № 11 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 9-шағын ауданның № 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері.
№21 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Мамандандырылған IT лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 11-шағын ауданының № 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері.
№22 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Қартбай Бекжанов атындағы №10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 11-шағын ауданның № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлері.
№23 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Қартбай Бекжанов атындағы №10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 11-шағын ауданның № 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 58 үйлері.
№24 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 12-шағын ауданының № 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлері.
№25 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 12-шағын ауданының № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 69, 70 үйлері.
№26 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 13 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 12-шағын ауданының № 34, 35, 40, 42, 43, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 үйлері, 16-шағын ауданының № 11, 40, 41, 42, 44 үйлері.
№27 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 13 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 12-шағын ауданының № 37, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в, 85 үйлері, 12а-шағын ауданының № 14 жеке үйі.
№28 сайлау учаскесі

Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 микрорайона 9, дома № 1, 2, 10, 11 микрорайона 10.
Избирательный участок №20
Город Актау, 9 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Лицей № 11 имени Туткабай Ашимбаева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 микрорайона 9.
Избирательный участок №21
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный IT лицей" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 микрорайона 11.
Избирательный участок №22
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №10 имени Картбай Бекжанова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 микрорайона 11.
Избирательный участок №23
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №10 имени Картбай Бекжанова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 58 микрорайона 11.
Избирательный участок №24
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 микрорайона 12.
Избирательный участок №25
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 69, 70 микрорайона 12.
Избирательный участок №26
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "№ 13 гимназия" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 34, 35, 40, 42, 43, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 микрорайона 12, дома № 11, 40, 41, 42, 44 микрорайона 16.
Избирательный участок №27
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "№ 13 гимназия" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 37, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в, 85 микрорайона 12, частный дом № 14 микрорайона 12а.
Избирательный участок №28

Ақтау қаласы, 13-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 13-шағын ауданының № 2, 3, 3а, 44, 46, 48, 49, 50а, 50б үйлері.
№29 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 21 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 13-шағын ауданының № 1а, 1б, 8, 9, 21, 22, 23, 24, 25б, 26, 27, 28а, 28б үйлері.
№30 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 13-шағын ауданының № 30, 31а, 31б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42а, 42б, 45, 52а, 52б, 53, 54 үйлері.
№31 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 14-шағын ауданының № 2, 3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 59, 59а, 84, 87 үйлері.
№32 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 14-шағын ауданының № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері.
№33 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Ибаш Жанболатова атындағы № 15 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 14-шағын ауданының № 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50/1, 50/3, 52, 52-1, 52-1/1, 52-2/1, 52-2/2, 52-4, 52-6, 52-7/1, 52-7/2, 52/16, 52/17, 52/20, 52/26, 52/29, 57, 58, 60, 69, 73, 97, 97/1, 97/2, 97/4, 97/5, 97/7 үйлері.
№34 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "IT мектеп - лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 15-шағын ауданының № 6/1, 6/3, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 28а, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 48, 59, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 94/1, 95/1, 96, 97, 99, 99/1, 101, 101/1, 104, 105, 107, 109, 109/1, 110, 112, 112/1, 112/2, 117 үйлері.
№35 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "IT мектеп - лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 17" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 3а, 44, 46, 48, 49, 50а, 50б микрорайона 13.
Избирательный участок №29
Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 21" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1а, 1б, 8, 9, 21, 22, 23, 24, 25б, 26, 27, 28а, 28б микрорайона 13.
Избирательный участок №30
Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 17" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 30, 31а, 31б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42а, 42б, 45, 52а, 52б, 53, 54 микрорайона 13.
Избирательный участок №31
Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 59, 59а, 84, 87 микрорайона 14.
Избирательный участок №32
Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 микрорайона 14.
Избирательный участок №33
Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 15 имени Ибаш Жанболатовой" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50/1, 50/3, 52, 52-1, 52-1/1, 52-2/1, 52-2/2, 52-4, 52-6, 52-7/1, 52-7/2, 52/16, 52/17, 52/20, 52/26, 52/29, 57, 58, 60, 69, 73, 97, 97/1, 97/2, 97/4, 97/5, 97/7 микрорайона 14.
Избирательный участок №34
Город Актау, 15 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 6/1, 6/3, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 28а, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 48, 59, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 94/1, 95/1, 96, 97, 99, 99/1, 101, 101/1, 104, 105, 107, 109, 109/1, 110, 112, 112/1, 112/2, 117 микрорайона 15.
Избирательный участок №35
Город Актау, 15 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 15-шағын ауданының № 22, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70, 114/1, 115, 118, 120, 121/2 үйлері, "Самал" шағын ауданының № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/15, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15б, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 34/4, 35, 35а, 36, 37, 37а, 37б, 39а, 39б, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 43, 43б, 44, 44а, 45, 45/1, 46, 46а, 46б, 47, 47/1, 47/2, 47а, 49, 49/2, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 57, 58, 59/1, 61а, 61б, 68 үйлері, "Самал-1" шағын ауданының № 4, 7, 8, 8/2, 8/3, 8/4, 11 үйлері, "Самал-2" шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері.
№36 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 58 "Балауса" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 15-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 12Б/в, 13б, 13/2, 18, 18а, 18б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11 үйлері.
№37 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 22-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "С. Қондыбай атындағы № 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 22-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5а, 5в, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31, 39 үйлері және № 32, 33, 34 жеке үйлері, 23-шағын ауданының № 101 үйі.
№38 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 22-шағын аудан, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 22-шағын ауданының № 39 ғимараты, 4 өндірістік аймақтың № 20 ғимараты.
№39 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 25-шағын аудан, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "№ 77 мекеме" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 23-шағын ауданының № 34/1 ғимараты, 25-шағын ауданының № 49, 72/1 ғимараттары.
№40 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 24-шағын аудан, "Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты (№2 корпус).
Шекарасы: 24-шағын ауданының № 14, 16, 18, 45 үйлері және "Көктем" тұрғын үй кешенінің № 1, 2, 4/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 13/1, 16, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/10, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33/1, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 58, 59, 59/1, 59/2, 62, 63, 63/1, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 үйлері, 26-шағын ауданының № 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22 үйлері.
№41 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26-шағын аудан, "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау көп бейінді облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: дома № 22, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70, 114/1, 115, 118, 120, 121/2 микрорайона 15, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/15, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15б, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 34/4, 35, 35а, 36, 37, 37а, 37б, 39а, 39б, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 43, 43б, 44, 44а, 45, 45/1, 46, 46а, 46б, 47, 47/1, 47/2, 47а, 49, 49/2, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 57, 58, 59/1, 61а, 61б, 68 микрорайона "Самал", дома № 4, 7, 8, 8/2, 8/3, 8/4, 11 микрорайона "Самал-1", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 микрорайона "Самал-2".
Избирательный участок №36
Город Актау, 15 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад № 58 "Балауса" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 12Б/в, 13б, 13/2, 18, 18а, 18б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11 микрорайона 15.
Избирательный участок №37
Город Актау, 22 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22 имени С. Кондыбая" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5а, 5в, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31, 39 и частные дома № 32, 33, 34 микрорайона 22, дом № 101 микрорайона 23.
Избирательный участок №38
Город Актау, 22 микрорайон, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 6656 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: здание № 39 микрорайона 22, здание № 20 промышленной зоны 4.
Избирательный участок №39
Город Актау, 25 микрорайон, здание республиканского государственного учреждения "Учреждение № 77" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: здание № 34/1 микрорайона 23, здания № 49, 72/1 микрорайона 25.
Избирательный участок №40
Город Актау, 24 микрорайон, здание некоммерческого акционерного общества "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова" (2 корпус).
Границы: дома № 14, 16, 18, 45 микрорайона 24 и дома № 1, 2, 4/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 13/1, 16, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/10, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33/1, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 58, 59, 59/1, 59/2, 62, 63, 63/1, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 жилого комплекса "Коктем", дома № 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22 микрорайона 26.
Избирательный участок №41
Город Актау, 26 микрорайон, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная многопрофильная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области".

Шекарасы: 14-шағын ауданының № 51б ғимараты, 26-шағын ауданының № 50, 53, 57, 57б ғимараттары, 30-шағын ауданының № 1/1 ғимараты, 34а-шағын ауданының № 6 ғимараты және "Шығыс-1" шағын ауданының № 287 ғимараты.
№42 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 26-шағын ауданының № 2, 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 50/1, 67 үйлері.
№43 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 26-шағын ауданының № 7, 8, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46 үйлері.
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 21 үйлері және № 7 ғимараты.
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 24, 25, 26, 57, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 80, 85 үйлері.
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 13, 18, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 87, 92, 93 үйлері.
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 18, 19, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 37, 38, 39, 40 үйлері.
№48 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 28-шағын ауданының № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№49 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: здание № 51б микрорайона 14, здания № 50, 53, 57, 57б микрорайона 26, здание № 1/1 микрорайона 30, здание № 6 микрорайона 34а и здание № 287 микрорайона "Шыгыс-1".
Избирательный участок №42
Город Актау, 26 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 50/1, 67 микрорайона 26.
Избирательный участок №43
Город Актау, 26 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 8, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46 микрорайона 26.
Город Актау, 27 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Актауский технологический колледж сервиса" Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 21 и здание № 7 микрорайона 27.
Город Актау, 27 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Актауский технологический колледж сервиса" Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 24, 25, 26, 57, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 80, 85 микрорайона 27.
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 имени Саламата Мукашева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 13, 18, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 87, 92, 93 микрорайона 27.
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 имени Саламата Мукашева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 18, 19, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 37, 38, 39, 40 микрорайона 27.
Избирательный участок №48
Город Актау, 28 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 20 имени Мухтара Ауэзова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 28.
Избирательный участок №49
Город Актау, 28 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 20 имени Мухтара Ауэзова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 28-шағын ауданының № 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 46, 47, 48, 49 үйлері.
№50 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 59 С.Н. Шапағатов атындағы бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 28-шағын ауданының № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
№51 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 28а-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 20, 23 үйлері.
№52 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №28 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 29-шағын ауданның № 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1 үйлері.
№53 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №28 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 29-шағын ауданның № 1, 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 200, 201, 201/4, 202, 203, 203/1, 203/2, 203/4, 203/5, 203/6, 203/7, 204, 206, 220 үйлері.
№54 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 61 "Сұлтан" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 29-шағын ауданының № 3, 4, 5, 6 үйлері, "Толқын" тұрғын үй алабының № 2, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 106/1, 107, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 120/1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128/1, 132, 133, 134, 134/1, 136, 139, 147, 159, 160, 162, 206, 212 үйлері, "Толқын-2" тұрғын үй алабының № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25а, 26, 27/1, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/6, 90/7, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120/2, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130/1, 130/2, 131, 132, 133, 134/1, 134/2, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 144, 145, 158, 161, 197, 198, 199, 215, 215/2 үйлері.
Ақтау қаласы, 32б-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 46, 47, 48, 49 микрорайона 28.
Избирательный участок №50
Город Актау, 28 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад № 59 имени С.Н. Шапагатова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 микрорайона 28.
Избирательный участок №51
Город Актау, 28а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 23" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 20, 23 микрорайона 28а.
Избирательный участок №52
Город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №28 имени Ахмет Байтурсынулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1 микрорайона 29.
Избирательный участок №53
Город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №28 имени Ахмет Байтурсынулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 200, 201, 201/4, 202, 203, 203/1, 203/2, 203/4, 203/5, 203/6, 203/7, 204, 206, 220 микрорайона 29.
Избирательный участок №54
Город Актау, 29 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад № 61 "Сұлтан" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 4, 5, 6 микрорайона 29, дома № 2, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 106/1, 107, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 120/1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128/1, 132, 133, 134, 134/1, 136, 139, 147, 159, 160, 162, 206, 212 жилого массива "Толкын", дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25а, 26, 27/1, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/6, 90/7, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120/2, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130/1, 130/2, 131, 132, 133, 134/1, 134/2, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 144, 145, 158, 161, 197, 198, 199, 215, 215/2 жилого массива "Толкын-2".
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная школа-интернат" Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 32б-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері.
№56 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 27 Өмірзақ жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Өмірзақ ауылының № 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері, Монтаж басқармасы-3 № 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, "Ақ желкен" тұрғын үй алабының Көктем көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29а, 30, 31, 36, 38, 40 үйлері, Қайсар көшесінің № 2, 4, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 76, 77 үйлері, Достық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 үйлері, Ақ маржан көшесінің № 1, 1/1, 2, 5, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 51 үйлері, Асар көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56 үйлері, Шұғыла көшесінің № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 60/1, 60/4 үйлері, Мамыр көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлері, Балауса көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 77, 78, 80 үйлері, Арай көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 47 үйлері, Мереке көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері, Самал көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1, 61/2, 61/3, 61/4, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлері, Ынтымақ көшесінің № 1, 3, 5, 7, 13, 13/1 үйлері, Жайлау көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4 үйлері, Құлагер көшесінің № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 80 үйлері, Ақ бидай көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 70, 74 үйлері.
№57 сайлау учаскесі

Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 32б.
Избирательный участок №56
Город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская общеобразовательная школа № 27" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 села Умирзак, дома № 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 Монтажного управления-3, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29а, 30, 31, 36, 38, 40 улицы Көктем, дома № 2, 4, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 76, 77 улицы Қайсар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 улицы Достық, дома № 1, 1/1, 2, 5, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 51 улицы Ақ маржан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56 улицы Асар, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 60/1, 60/4 улицы Шұғыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 улицы Мамыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 77, 78, 80 улицы Балауса, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 47 улицы Арай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27 улицы Мереке, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1, 61/2, 61/3, 61/4, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 улицы Самал, дома № 1, 3, 5, 7, 13, 13/1 улицы Ынтымақ, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4 улицы Жайлау, дома № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 80 улицы Құлагер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 70, 74 улицы Ақ бидай жилого массива "Ақ желкен".
Избирательный участок №57

Ақтау қаласы, "Шығыс-1" шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Шығыс-2" шағын ауданының № 1/4, 2/5, 2/9, 3, 3/1, 3/14, 3/9, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/13, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 9/5, 9/7, 9/8, 9/11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/3, 22/4, 22/5, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/1, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 75/1, 75/2, 77, 79, 80, 82, 84, 85, 85/1, 86, 87, 87/1, 87/2, 88, 88/1, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 119, 120, 123, 124, 124/1, 124/2, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136/1, 136/2, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152/1, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 160/1, 160/2, 160/3, 160/4, 160/5, 160/6, 160/7, 160/8, 160/9, 160/10, 160/11, 160/12, 160/13, 160/14, 160/15, 160/16, 160/17, 160/18, 160/19, 160/20, 160/21, 160/22, 160/23, 160/24, 160/25, 160/26, 160/27, 160/28, 160/29, 160/30, 160/31, 160/32, 160/33, 160/34, 160/35, 160/36, 160/37, 160/38, 160/39, 160/40, 160/41, 160/42, 160/43, 161, 162, 163, 164, 164/1, 165, 166, 167, 168, 170, 170/1, 172, 173, 173/1, 174, 175, 176, 177, 178, 178/1, 179, 179/1, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 192/1, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 209, 211, 212, 212/1, 212/2, 212/3, 212/4, 212/5, 212/6, 212/7, 212/8, 212/9, 213, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223/1, 224, 224/1, 224/2, 224/3, 224/4, 224/5, 224/6, 224/7, 224/8, 224/9, 224/10, 224/11, 224/12, 224/13, 224/14, 224/15, 224/16, 224/17, 224/18, 224/19, 224/20, 224/21, 224/22, 224/23, 224/24, 224/25, 224/26, 224/27, 224/28, 224/29, 224/30, 224/31, 224/32, 224/33, 224/34, 224/35, 224/36, 224/37, 224/38, 224/39, 224/40, 224/41, 224/42, 224/43, 224/44, 224/45, 224/46, 224/47, 224/48, 224/49, 224/50, 224/51, 224/52, 224/53, 224/54, 224/55, 225, 225/1, 226, 227, 227/1, 228, 228/1, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 251, 252, 256, 256/1, 257, 257/1, 262, 264, 265, 266, 267, 267/1, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 287, 288, 289, 291, 292, 293, 293/1, 294, 297, 298, 299, 304, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 316, 317, 319, 319/1, 321, 322, 323, 325, 326, 327, 328, 330, 331, 333, 334, 335, 335/1, 336, 336/1, 336/2, 337, 338, 339, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 351/1, 352, 353, 354, 355, 357, 359, 360, 361, 362, 364, 364/1, 367, 370, 373, 373/1, 374, 377, 378, 379, 380, 381 үйлері.
№58 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, 7 өндірістік аймақ, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Город Актау, микрорайон "Шыгыс-1", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1/4, 2/5, 2/9, 3, 3/1, 3/14, 3/9, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/13, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 9/5, 9/7, 9/8, 9/11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/3, 22/4, 22/5, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/1, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 75/1, 75/2, 77, 79, 80, 82, 84, 85, 85/1, 86, 87, 87/1, 87/2, 88, 88/1, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 119, 120, 123, 124, 124/1, 124/2, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136/1, 136/2, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152/1, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 160/1, 160/2, 160/3, 160/4, 160/5, 160/6, 160/7, 160/8, 160/9, 160/10, 160/11, 160/12, 160/13, 160/14, 160/15, 160/16, 160/17, 160/18, 160/19, 160/20, 160/21, 160/22, 160/23, 160/24, 160/25, 160/26, 160/27, 160/28, 160/29, 160/30, 160/31, 160/32, 160/33, 160/34, 160/35, 160/36, 160/37, 160/38, 160/39, 160/40, 160/41, 160/42, 160/43, 161, 162, 163, 164, 164/1, 165, 166, 167, 168, 170, 170/1, 172, 173, 173/1, 174, 175, 176, 177, 178, 178/1, 179, 179/1, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 192/1, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 209, 211, 212, 212/1, 212/2, 212/3, 212/4, 212/5, 212/6, 212/7, 212/8, 212/9, 213, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223/1, 224, 224/1, 224/2, 224/3, 224/4, 224/5, 224/6, 224/7, 224/8, 224/9, 224/10, 224/11, 224/12, 224/13, 224/14, 224/15, 224/16, 224/17, 224/18, 224/19, 224/20, 224/21, 224/22, 224/23, 224/24, 224/25, 224/26, 224/27, 224/28, 224/29, 224/30, 224/31, 224/32, 224/33, 224/34, 224/35, 224/36, 224/37, 224/38, 224/39, 224/40, 224/41, 224/42, 224/43, 224/44, 224/45, 224/46, 224/47, 224/48, 224/49, 224/50, 224/51, 224/52, 224/53, 224/54, 224/55, 225, 225/1, 226, 227, 227/1, 228, 228/1, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 251, 252, 256, 256/1, 257, 257/1, 262, 264, 265, 266, 267, 267/1, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 287, 288, 289, 291, 292, 293, 293/1, 294, 297, 298, 299, 304, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 316, 317, 319, 319/1, 321, 322, 323, 325, 326, 327, 328, 330, 331, 333, 334, 335, 335/1, 336, 336/1, 336/2, 337, 338, 339, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 351/1, 352, 353, 354, 355, 357, 359, 360, 361, 362, 364, 364/1, 367, 370, 373, 373/1, 374, 377, 378, 379, 380, 381 микрорайона "Шыгыс-2".
Избирательный участок №58
Город Актау, село Умирзак, промышленная зона 7, здание республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области".

Шекарасы: 7 өндірістік аймақтың № 28 ғимараты.
№59 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Оймаша-3" тұрғын үй алабының №197 ғимараты.
Шекарасы: "Оймаша-1" тұрғын үй алабының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/5, 38, 38/7, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 49 үйлері, "Оймаша-2" тұрғын үй алабының № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/2, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 78/3, 78/4, 79, 84, 84/1, 85, 86, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 90, 90/1, 90/2, 102, 102/1, 106/1, 107 үйлері, "Оймаша-3" тұрғын үй алабының № 11, 101, 101/3, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 111/1, 112, 112/1, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 119/2, 119/3, 120, 121, 122, 122/1, 122/2, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 164, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176/1, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 191, 193, 194, 195, 196, 197/1, 198/1, 198/3, 198/4, 221, 221/4, 222, 222/1 үйлері және 21-шағын ауданының № 1, 4, 25, 33/1, 33/2, 36/2, 36/6, 36/7, 36/10, 36/11, 36/18, 36/26, 36/27, 36/33, 36/34, 36/37, 36/89, 36/93, 36/112, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/72, 38/19, 38/71, 38/73, 38/76, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 50/17, 50/18, 50/19, 93, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 143, 143/1, 206, 259, 259/1, 259/2 үйлері.
№61 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Ару Ана шаруа қожалығының 46 ғимараты (Ақтау-Құрық автожолының 17 шақырымы), "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "25744 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ару Ана шаруа қожалығының 46 ғимараты және 24-шағын ауданының № 7 ғимараты.
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, №13/1 ғимарат ("Халық Арена" спорт кешені ғимаратының жанында).
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20, 21, 23 үйлері.
63 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "IT мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 11-шағын ауданының № 1, 2, 3, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 13, 60 үйлері.
№64 сайлау учаскесі

Границы: здание № 28 промышленной зоны 7.
Избирательный участок №59
Город Актау, село Умирзак, здание № 197 жилого массива "Оймаша-3".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/5, 38, 38/7, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 49 жилого массива "Оймаша-1", дома № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/2, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 78/3, 78/4, 79, 84, 84/1, 85, 86, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 90, 90/1, 90/2, 102, 102/1, 106/1, 107 жилого массива "Оймаша-2", дома № 11, 101, 101/3, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 111/1, 112, 112/1, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 119/2, 119/3, 120, 121, 122, 122/1, 122/2, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 164, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176/1, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 191, 193, 194, 195, 196, 197/1, 198/1, 198/3, 198/4, 221, 221/4, 222, 222/1 жилого массива "Оймаша-3" и дома № 1, 4, 25, 33/1, 33/2, 36/2, 36/6, 36/7, 36/10, 36/11, 36/18, 36/26, 36/27, 36/33, 36/34, 36/37, 36/89, 36/93, 36/112, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/72, 38/19, 38/71, 38/73, 38/76, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 50/17, 50/18, 50/19, 93, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 143, 143/1, 206, 259, 259/1, 259/2 микрорайона 21.
Избирательный участок №61
Город Актау, здание 46 крестьянского хозяйства Ару Ана (17 километр автодороги Актау-Курык), здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 25744" Министерства обороны Республики Казахстан".
Границы: здание 46 крестьянского хозяйства Ару Ана и здание № 7 микрорайона 24.
Избирательный участок №62
Город Актау, 17 микрорайон, здание №13/1 (возле здания спортивного комплекса "Халык Арена").
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20, 21, 23 микрорайона 17.
Избирательный участок № 63
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 13, 60 микрорайона 11.
Избирательный участок №64

Ақтау қаласы, 13-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 21 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 13-шағын ауданының № 5а, 5б, 6, 7, 10, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 19, 20 үйлері.
№65 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Ибаш Жанболатова атындағы № 15 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 14-шағын ауданының № 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 36а, 36б, 37 үйлері.
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 8/1, 14, 33, 33/7, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 үйлері.
Ақтау қаласы, 31а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 31б-шағын ауданының № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері.
Ақтау қаласы, 19-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 7, 14, 18, 28, 28/1, 31, 82, 84, 85, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94 үйлері, 19-шағын ауданның № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5 үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 57 "Ақбота" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 28-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 21, 22 үйлері.
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 33 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 30-шағын ауданының № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74/1, 74/2, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89/1, 89/2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105/1, 106, 106/1, 106/2, 107, 108, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 133/1, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 140, 140/1, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152/1, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160/1, 160/2, 161, 161/1, 162, 164/1, 166, 167, 168, 169, 172, 172/2, 172/5, 172/8, 172/9, 172/15, 172/16, 172/18, 172/19, 172/20, 172/21, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 177, 177/1, 177/2, 177/3, 177/4, 177/5, 177/6, 181, 183, 183/1 үйлері және 32-шағын ауданының № 1 ғимараты.

Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 21" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 5а, 5б, 6, 7, 10, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 19, 20 микрорайона 13.
Избирательный участок №65
Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 15 имени Ибаш Жанболатовой" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 36а, 36б, 37 микрорайона 14.
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 8/1, 14, 33, 33/7, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 микрорайона 16.
Город Актау, 31а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона 31б.
Город Актау, 19 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 32" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 14, 18, 28, 28/1, 31, 82, 84, 85, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94 микрорайона 16, дома № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5 микрорайона 19.
Избирательный участок №69
Город Актау, 28 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад № 57 "Ақбота" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 21, 22 микрорайона 28.
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 33" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74/1, 74/2, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89/1, 89/2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105/1, 106, 106/1, 106/2, 107, 108, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 133/1, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 140, 140/1, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152/1, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160/1, 160/2, 161, 161/1, 162, 164/1, 166, 167, 168, 169, 172, 172/2, 172/5, 172/8, 172/9, 172/15, 172/16, 172/18, 172/19, 172/20, 172/21, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 177, 177/1, 177/2, 177/3, 177/4, 177/5, 177/6, 181, 183, 183/1 микрорайона 30 и здание № 1 микрорайона 32.

Ақтау қаласы, 32а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы № 29 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 32а-шағын ауданының № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері.
№241 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 33-шағын ауданының № 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 үйлері.
Ақтау қаласы, "Шығыс-1" шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 29а-шағын ауданының № 5, 10, 12, 22, 38, 43, 94, 95, 103, 142, 142/9, 142/12, 142/16, 143, 144, 148, 158, 159, 167, 169, 170, 171, 172, 173 үйлері, "Шығыс-1" шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37/1, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78/3, 78/4, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119/2, 119/3, 119/4, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 139/2, 139/3, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 205/1, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 216/2, 216/3, 216/4, 216/5, 216/6, 217, 218, 219, 220, 220/1, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 242/1, 242/2, 242/3, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248/1, 249, 250, 251, 251/2, 251/3, 252, 253, 261/2, 262, 262/1, 280/1, 284, 284/1, 284/2, 284/3, 284/4, 285, 285/2, 286, 286/3, 286/4, 288/1, 289/3, 290/2, 290/3, 290/4, 290/5, 290/6, 290/7, 290/8, 290/10, 290/11, 290/12, 290/13, 290/14, 291, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/7, 291/12, 291/13, 291/14, 291/15, 291/16, 291/17, 291/18, 292, 292/2, 292/3, 296 үйлері, "Шығыс-3" шағын ауданының № 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101/2, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/10, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 102/5, 102/7, 103/1, 103/2, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/1, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 135/1, 137, 137/1, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/2, 144/3, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/1, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 197/1, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235/2, 255/6, 255/7, 257, 257/2, 257/3, 258, 258/1 үйлері.
№243 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 27 Өмірзақ жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 29 имени Фаризы Онгарсыновой" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 микрорайона 32а.
Избирательный участок №241
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 микрорайона 33.
Город Актау, микрорайон "Шыгыс-1", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 5, 10, 12, 22, 38, 43, 94, 95, 103, 142, 142/9, 142/12, 142/16, 143, 144, 148, 158, 159, 167, 169, 170, 171, 172, 173 микрорайона 29а, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37/1, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78/3, 78/4, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119/2, 119/3, 119/4, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 139/2, 139/3, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 205/1, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 216/2, 216/3, 216/4, 216/5, 216/6, 217, 218, 219, 220, 220/1, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 242/1, 242/2, 242/3, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248/1, 249, 250, 251, 251/2, 251/3, 252, 253, 261/2, 262, 262/1, 280/1, 284, 284/1, 284/2, 284/3, 284/4, 285, 285/2, 286, 286/3, 286/4, 288/1, 289/3, 290/2, 290/3, 290/4, 290/5, 290/6, 290/7, 290/8, 290/10, 290/11, 290/12, 290/13, 290/14, 291, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/7, 291/12, 291/13, 291/14, 291/15, 291/16, 291/17, 291/18, 292, 292/2, 292/3, 296 микрорайона "Шыгыс-1", дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101/2, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/10, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 102/5, 102/7, 103/1, 103/2, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/1, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 135/1, 137, 137/1, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/2, 144/3, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/1, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 197/1, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235/2, 255/6, 255/7, 257, 257/2, 257/3, 258, 258/1 микрорайона "Шыгыс-3".
Избирательный участок №243
Город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская общеобразовательная школа № 27" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: "Рауан" тұрғын үй алабының Аққорған көшесінің № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері, Жолбаян көшесінің № 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50 үйлері, Ақмая көшесінің № 51, 53, 54, 55, 57, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76 үйлері, Шыңырау көшесінің № 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102 үйлері, Ақеспе көшесінің № 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 127, 128 үйлері, Саура көшесінің № 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154 үйлері, Ақтас көшесінің № 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 үйлері, Теректі көшесінің № 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 192, 193, 194, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 үйлері, Ақбұлақ көшесінің № 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232 үйлері, Қауынды көшесінің № 233, 235, 236, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 258 үйлері, Күйкен көшесінің № 259, 260, 261, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 284 үйлері, Манашы көшесінің № 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 313 үйлері, Қосқұдық көшесінің № 315, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 332, 333, 334, 335 үйлері, Тасорпа көшесінің № 338, 339, 340, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362 үйлері, Ақсай көшесінің № 363, 364, 366, 367, 368, 370, 371, 372, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 382, 384, 385, 387, 388 үйлері, Тамшалы көшесінің № 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 412, 413 үйлері, Асар көшесінің № 415, 416, 417, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 434/1, 435, 436, 437, 439, 440 үйлері, Еңселі көшесінің № 441, 442, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 464, 466 үйлері, Сарытас көшесінің № 467, 468, 469, 470, 477, 478, 479, 480, 481, 481/1, 482, 483, 484, 488, 489, 490, 491, 492 үйлері, Ақсеңгір көшесінің № 495, 496, 497, 499, 500, 501, 502, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 515, 516 үйлері, Желтау көшесінің № 519, 520, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 538, 539, 542, 543, 544 үйлері, Ағашты көшесінің № 545, 546, 547, 548, 549, 550, 553, 554, 555, 557, 558, 559, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 үйлері, Сарша көшесінің № 571, 572, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 758, 759, 760 үйлері, Ақсу көшесінің № 590, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 599, 600, 601, 602, 603 үйлері, Қаратөбе көшесінің № 604, 605, 607, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 618 үйлері, Аққұдық көшесінің № 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 үйлері, Жиделі көшесінің № 649, 650, 651, 652, 652/6, 653, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 үйлері, Кемер көшесінің № 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 679/1, 680, 681, 682, 683, 684 үйлері, Шақпақты көшесінің № 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702 үйлері, Көгез көшесінің № 703, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 715, 756 үйлері, Бесоқты көшесінің № 716, 717, 718, 719, 750, 753, 755, 757 үйлері, Тұран көшесінің № 631, 632, 633, 634, 635, 639, 640, 641, 643, 720, 722, 723, 724, 725, 726, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 751, 752 үйлері.
№246 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 улицы Аққорған, дома № 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50 улицы Жолбаян, дома № 51, 53, 54, 55, 57, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76 улицы Ақмая, дома № 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102 улицы Шыңырау, дома № 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 127, 128 улицы Ақеспе, дома № 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154 улицы Саура, дома № 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 улицы Ақтас, дома № 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 192, 193, 194, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 улицы Теректі, дома № 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232 улицы Ақбұлақ, дома № 233, 235, 236, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 258 улицы Қауынды, дома № 259, 260, 261, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 284 улицы Күйкен, дома № 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 313 улицы Манашы, дома № 315, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 332, 333, 334, 335 улицы Қосқұдық, дома № 338, 339, 340, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362 улицы Тасорпа, дома № 363, 364, 366, 367, 368, 370, 371, 372, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 382, 384, 385, 387, 388 улицы Ақсай, дома № 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 412, 413 улицы Тамшалы, дома № 415, 416, 417, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 434/1, 435, 436, 437, 439, 440 улицы Асар, дома № 441, 442, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 464, 466 улицы Еңселі, дома № 467, 468, 469, 470, 477, 478, 479, 480, 481, 481/1, 482, 483, 484, 488, 489, 490, 491, 492 улицы Сарытас, дома № 495, 496, 497, 499, 500, 501, 502, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 515, 516 улицы Ақсеңгір, дома № 519, 520, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 538, 539, 542, 543, 544 улицы Желтау, дома № 545, 546, 547, 548, 549, 550, 553, 554, 555, 557, 558, 559, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 улицы Ағашты, дома № 571, 572, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 758, 759, 760 улицы Сарша, дома № 590, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 599, 600, 601, 602, 603 улицы Ақсу, дома № 604, 605, 607, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 618 улицы Қаратөбе, дома № 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 улицы Аққұдық, дома № 649, 650, 651, 652, 652/6, 653, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 улицы Жиделі, дома № 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 679/1, 680, 681, 682, 683, 684 улицы Кемер, дома № 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702 улицы Шақпақты, дома № 703, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 715, 756 улицы Көгез, дома № 716, 717, 718, 719, 750, 753, 755, 757 улицы Бесоқты, дома № 631, 632, 633, 634, 635, 639, 640, 641, 643, 720, 722, 723, 724, 725, 726, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 751, 752 улицы Тұран жилого массива "Рауан".
Избирательный участок №246
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная школа-интернат" Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 32в-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 83 үйлері.
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, №13/1 ғимарат ("Халық Арена" спорт кешені ғимаратының жанында).
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 24, 24/1, 25, 26, 27, 29, 30, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68/1, 68/3, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 99 үйлері.
Ақтау қаласы, 32а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы № 29 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 32а-шағын ауданының № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 үйлері.
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 38-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері, 39-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 үйлері, 40-шағын ауданының № 2 үйі, 41-шағын ауданының № 11, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері.
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шоқыр Бөлтекұлы атындағы Маңғыстау облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Халық Арена" спорт кешені.
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 6, 6/1, 6/3, 8, 9, 9/1, 10, 11, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 87 үйлері.
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шоқыр Бөлтекұлы атындағы Маңғыстау облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Халық Арена" спорт кешені.
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 41, 41/2, 41/4, 41/6, 41/7, 43, 44, 45, 46, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 101, 102, 103, 104, 107, 110, 112, 113, 116, 217, 217/1 үйлері.
Ақтау қаласы, 19-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданының № 9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 10, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17, 17/2, 20, 35, 40, 40/1, 43, 44 үйлері.
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Қабиболла Сыдиықов атындағы Маңғыстау облыстық әмбебап кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданының № 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 32, 38, 38/1 үйлері.

Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 83 микрорайона 32в.
Город Актау, 17 микрорайон, здание №13/1 (возле здания спортивного комплекса "Халык Арена").
Границы: дома № 24, 24/1, 25, 26, 27, 29, 30, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68/1, 68/3, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 99 микрорайона 17.
Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 29 имени Фаризы Онгарсыновой" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 микрорайона 32а.
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона 38, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 микрорайона 39, дом № 2 микрорайона 40, дома № 11, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 41.
Город Актау, 17 микрорайон, спортивный комплекс "Халык Арена" коммунального государственного учреждения "Мангистауская областная школа высшего спортивного мастерства имени Шокыр Болтекулы" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 6, 6/1, 6/3, 8, 9, 9/1, 10, 11, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 87 микрорайона 17.
Город Актау, 17 микрорайон, спортивный комплекс "Халык Арена" коммунального государственного учреждения "Мангистауская областная школа высшего спортивного мастерства имени Шокыр Болтекулы" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 41, 41/2, 41/4, 41/6, 41/7, 43, 44, 45, 46, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 101, 102, 103, 104, 107, 110, 112, 113, 116, 217, 217/1 микрорайона 17.
Город Актау, 19 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 32" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 10, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17, 17/2, 20, 35, 40, 40/1, 43, 44 микроайона 19.
Город Актау, 19а микрорайон, здание государственного учреждения "Мангистауская областная универсальная библиотека имени Кабиболлы Сыдиыкова" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области".
Границы: дома № 21, 23, 23/1, 23/2 , 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 32, 38, 38/1 микрорайона 19.

Ақтау қаласы, 34-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлеген Айбергенұлы атындағы № 19 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 34-шағын ауданының № 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
Ақтау қаласы, 34-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлеген Айбергенұлы атындағы № 19 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 35-шағын ауданының № 1, 1/1, 5, 5/1, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері.
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 36, 38, 39, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 76, 77, 79 үйлері, 17-шағын ауданының № 49, 51, 54, 55 үйлері.
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 33 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 33-шағын ауданының № 3, 5, 6, 7 үйлері, 34-шағын ауданының № 1, 1/1, 2, 5, 6 үйлері.
Ақтау қаласы, 18-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 18-шағын ауданының № 3, 4, 5, 7, 12, 18, 19, 20, 21, 28 үйлері.
Ақтау қаласы, 18-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 18а-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10 үйлері, 20а-шағын ауданның № 3, 12, 17, 21 үйлері.
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданының № 33, 34, 34/2, 34/4, 36, 36/1, 45, 45/1, 45/2, 45/3 үйлері, 19а-шағын ауданының № 4, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 41 үйлері.
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 20-шағын ауданның № 3, 5, 6, 7, 8, 12, 12/1, 16, 17, 19, 19/1, 21, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері.
Ақтау қаласы, 32б-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Город Актау, 34 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия № 19 имени Толеген Айбергенулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18 микрорайона 34.
Город Актау, 34 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия № 19 имени Толеген Айбергенулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 1/1, 5, 5/1, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 микрорайона 35.
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 36, 38, 39, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 76, 77, 79 микрорайона 16, дома № 49, 51, 54, 55 микрорайона 17.
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 33" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 5, 6, 7 микрорайона 33, дома № 1, 1/1, 2, 5, 6 микрорайона 34.
Город Актау, 18 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 4, 5, 7, 12, 18, 19, 20, 21, 28 микрорайона 18.
Город Актау, 18 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10 микрорайона 18а, дома № 3, 12, 17, 21 микрорайона 20а.
Город Актау, 19а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 33, 34, 34/2, 34/4, 36, 36/1, 45, 45/1, 45/2, 45/3 микрорайона 19, дома № 4, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 41 микрорайона 19а.
Город Актау, 19а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 5, 6, 7, 8, 12, 12/1, 16, 17, 19, 19/1, 21, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 20.
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная школа-интернат" Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 31б-шағын ауданының № 5, 6, 7, 8, 24, 25, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері.

Границы: дома № 5, 6, 7, 8, 24, 25, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 микрорайона 31б.".