Қармақшы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № 1002 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 тамызда № 6899 болып тіркелді.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбелерін бекіту туралы"Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 656 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6180 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қармақшы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. МАКАШОВ
"КЕЛІСІЛДІ"
Облыстық жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының
басшысы
Е.Әбдіқалықов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ 1002 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильныхдорог общего пользования районного значения по Кармакшинскому району
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 20 августа 2019 года № 1002. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 августа 2019 года № 6899.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кармакшинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 8 февраля 2018 года № 656 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6180, в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 16 марта 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кармакшинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района С. Макашов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Е.Абдикалыков
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от 20 августа 2019 года № 1002
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кармакшинскому району