"Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланын және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі бөліністерін техникалық құралдармен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 421 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 484 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 30 мамырда № 18751 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2025 жылғы 7 қазандағы № 752 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 07.10.2025 № 752 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланын және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі бөліністерін техникалық құралдармен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 421 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11757 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 18 тамызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланында жанар және жағармай материалдары қызметінің табельдік техникалық құралдарымен және мүлкімен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланында жанар және жағармай материалдары қызметінің табельдік техникалық құралдарымен және мүлкімен жабдықтаудың заттай нормалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланын және Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің бөліністерін жанармай қызметін техникалық құралдармен жабдықтау нормалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы (Р.Ф. Жақсылықов) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 421 "Об утверждении норм снабжения техническими средствами Национальной гвардии Республики Казахстан и подразделений Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 484. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 мая 2019 года № 18751. Утратил сиу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 октября 2025 года № 752.
Сноска. Утратил сиу приказом Министра внутренних дел РК от 07.10.2025 № 752 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 421 "Об утверждении норм снабжения техническими средствами Национальной гвардии Республики Казахстан и подразделений Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11757, опубликован 18 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
заголовок приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении натуральных норм снабжения табельными техническими средствами и имуществом службы горючего и смазочных материалов в Национальной гвардии Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Натуральные нормы снабжения табельными техническими средствами и имуществом службы горючего и смазочных материалов в Национальной гвардии Республики Казахстан.";
нормы снабжения техническими средствами службы горючего в Национальной гвардии Республики Казахстан и подразделений Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Главному командованию Национальной гвардии Республики Казахстан (Жаксылыков Р.Ф.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі полиция генерал-майоры
Е. Тургумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
2019 жылғы "___ " _______
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы " ___" ________
№ ___ бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 30 сәуірдегі
№ 421 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланында жанар және жағармай материалдары қызметінің табельдік техникалық құралдарымен және мүлкімен жабдықтаудың заттай нормалары
Техникалық құралдардың атауы
Өлшем бірлігі
Бригада
Полк, Әскери оқу орны
Батальон (бөлім құқығында)
Жеке орналасқан бөлініс (батальон / рота)
Авиациалық база (эскадрилья)
Сақтау базасы (жанармай қоймасы)
Пайдалану мерзімі (жылмен)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

3) размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
4) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан генерал-майор полиции
Е. Тургумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
" " ________ 2019 года
Приложение
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от " " ___________ 2019 года
№ _____
Утверждены
приказом Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 30 апреля 2015 года № 421
Натуральные нормы снабжения табельными техническими средствами и имуществом службы горючего и смазочных материалов в Национальной гвардии Республики Казахстан
Наименование технических средств
Единица измерения
Бригада
Полк, Военно-учебное заведение
Батальон (на правах части)
Отдельно дислоцируемое подразделение (батальон / рота)
Авиационная база (эскадрилья)
База хранения (склады горючего)
Срок эксплуатации (в годах)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10